pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Konta » 250 zł premii za przeniesienie konta

250 zł premii za przeniesienie konta

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
oszczednoscionline





Dołączył: 01 Lip 2016
Posty: 1

Post2016-07-01, 14:16    250 zł premii za przeniesienie konta Odpowiedz z cytatem
Takiej promocji nikt się nie spodziewał. To że banki zaczęły płacić swoim klientom za otworzenie konta było już popularne wcześniej. W aktualnej promocji Credit Agricole, bank oferuje 250 zł za przeniesienie konta plus dodatkowe 100, jeśli od nich uciekniemy! Wystarczy, że przez trzy miesiące zapewnimy zadeklarowane w umowie wpływy na konto, przy czym nie mniejsze niż 1500 zł. Jeśli spełnimy ten warunek, na nasze konto wpłynie 250 zł. Dodatkową stówkę można zdobyć jeszcze łatwiej. Wystarczy podać powód niezadowolenia z usług banku i gotowe! Myślicie, że to dobry sposób na przyciągnięcie klientów?

Zainteresowanych zapraszam na mojego bloga oszczednoscionline.pl/250-zl-premii-za-przeniesienie-konta-z-gwarancja-satysfakcji-od-credit-agricole, tam dokładnie opisałem promocję oraz kilka innych ciekawych.

Pozdrawiam, Kuba!
Reklamy
ArturM





Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 10
Miasto: Kraków

Post2016-07-26, 12:29    250 zł premii za przeniesienie konta Odpowiedz z cytatem
fajna sprawa
januszwiackiewicz2222





Dołączył: 18 Lip 2016
Posty: 14

Post2016-08-05, 11:30    250 zł premii za przeniesienie konta Odpowiedz z cytatem
Widziałem ostatnio na yousave.pl był akrtykuł o tym...niezła oferta.
Strona główna forum » Konta » 250 zł premii za przeniesienie konta
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm