pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » A może coś dla siebie i zdrowia?

A może coś dla siebie i zdrowia?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
sally78





Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 79

Post2019-12-09, 15:32    A może coś dla siebie i zdrowia? Odpowiedz z cytatem
ja ostatnio dla siebie zrobiłam coś wyjątkowego Very Happy udałam się na zabieg keratynowy Amazon Keratin to innowacyjna metoda wygładzania włosów, dzięki niej mam proste, lśniące i mocne włosy. Polecam też odżywki i szampony tej firmy zalecane przed i po zabiegu - wydłużają efekt Very Happy
Reklamy
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2019-12-27, 17:54    A może coś dla siebie i zdrowia? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem przydadzą się na pewno elektrostymulatory takie jak te tutaj https://rehastore.net/pl/101-elektrostymulatory-veinoplus . Jak jesteśmy obolali i chcemy wrócić szybko do formy to na pewno sprawdzi się.
kayla





Dołączył: 20 Sty 2020
Posty: 41

Post2020-01-20, 12:41    A może coś dla siebie i zdrowia? Odpowiedz z cytatem
A ja postawiłam w tym roku na nordic walking i jogę. Nie jest to może wielki wysiłek sportowy, ale zawsze jakiś ruch dla zdrowotności. Tak samo postanowiłam zmienić nawyki w kuchni i od jakiegoś czasu robię sobie zdrowe sałatki do pracy. Dodaję do nich różne oleje: z pestek dyni, sezamowy czy olej z konopi. Żałuję, że nie chciało mi się robić ich wcześniej, pychotka.
duke





Dołączył: 15 Lip 2016
Posty: 46

Post2020-09-09, 18:44    A może coś dla siebie i zdrowia? Odpowiedz z cytatem
Bardzo ciekawe propozycje za jakie dziękuję wszystkim. Nasze zdrowie powinno być dla nas najważniejsze więc zacznijmy wreszcie o nie dbać. Na dobrą sprawę nie potrzeba żadnych drogich specyfików, jedynie odrobine rozsądku i planowania swojego menu. W pierwszej kolejności wypadałoby wyrzucić z niego wszystkie ciężko strawne oraz zawierające duże ilości cukru pożywienia. Najkorzystniej jest zacząć gotować we własnym zakresie bo mamy wtedy pewność tego co jemy. W sieci znajdziemy wiele sprawdzonych przepisów, przykładowo - https://uwielbiam.pl/przepis/szybkie-golabki-w-sosie-pomidorowym-na-bazie-koncentratu-pomidorowego takie gołąbki są uniwersalnym daniem, szybkim do przygotowania.
sally78





Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 79

Post2021-02-16, 10:31    A może coś dla siebie i zdrowia? Odpowiedz z cytatem
Ja mogę polecić coś dla zdrowia i urody Very Happy chodzi mi o zabieg pielęgnacyjny, który pozwala wzmocnić i dodać blask zniszczonym włosom. Chodzi o terapię keratynową przeprowadzaną za pomocą kosmetyków Amazon Keratin. Polecana jest dla osób, które chcą odżywić włosy, jak również dla tych którym zależy na ich trwałym wyprostowaniu. Keratyna dostępna w trzech rodzajach jabłkowa, czekoladowa i winogronowa- to ta najmocniejsza i utrzymuje się najdłużej. Efekt -włosy miękkie, gładkie, proste i mocne. Po zabiegu warto używać tej samej marki kosmetyków - wydłużony i spektakularny efekt
mazi88





Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 33

Post2021-03-09, 17:38    A może coś dla siebie i zdrowia? Odpowiedz z cytatem
ja sobie kupiłem matę masującą Cosy Mesh i teraz codziennie mogę sobie masować plecy wieczorem oglądając TV czy pracując przy komputerze. Fajna sprawa. Mogę polecić każdemu
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2021-03-30, 07:51    A może coś dla siebie i zdrowia? Odpowiedz z cytatem
No pewnie, czemu nie. Ja to się zastanawiam, czy kapsułki cbd ze sklepu Konopteka na koncentrację nie będą najlepsze. Myślę usilnie nad ich zakupieniem. Co wy na to?

Ostatnio zmieniony przez hapoy dnia 2022-04-23, 17:52, w całości zmieniany 1 raz
Karafa





Dołączył: 07 Maj 2021
Posty: 8

Post2021-05-13, 08:43    A może coś dla siebie i zdrowia? Odpowiedz z cytatem
ja zadbałam o swoj wyglad i wreszcie poszlam na wybielanie zębów do https://dentystaszczecin.eu/ to byla najlepsza decyzja od dluzszego czasu. Smile
malkontentis





Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 96

Post2022-04-12, 14:59    A może coś dla siebie i zdrowia? Odpowiedz z cytatem
Wiesz co, jeżeli chciałabyś wykonać sobie podstawowe badania krwi lub na przykład echo serca, to najlepiej będzie, i jak wybierzesz odpowiednią placówkę. Z tego co wiem, pod tym miejscu https://babkamedica.pl można znaleźć naprawdę fachową pomoc, więc myślę że nie będziesz rozczarowany.
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2022-07-04, 18:28    A może coś dla siebie i zdrowia? Odpowiedz z cytatem
Oj warto pomyśleć trochę o sobie, a ponadto o swoim zdrowiu. To coś czego w życiu zabraknąć nam nie może. Dlatego pisze do was z pytaniem, jakie znacie sposoby na zatkany nos dla osoby dorosłej? Wspomnę tylko, że mam zatkany już od czterech tygodni.
lunka3





Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 106

Post2022-11-19, 20:43    A może coś dla siebie i zdrowia? Odpowiedz z cytatem
Jak szukacie strony z jakościowymi wpisami, a takż soczewkami, to koniecznie musicie przejrzeć sobie ofertę tej firmy https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/1-day-acuvue-moist-multifocal . Moim zdaniem warto zaznajomić się z ichniejszą ofertą. Posiadają naprawdę świetne soczewki i artykuły.
mrowka





Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 83

Post2022-12-19, 08:48    A może coś dla siebie i zdrowia? Odpowiedz z cytatem
Wiecie co, jeżeli zastanawiacie się kiedy kikut pępowiny odpada i Jak pielęgnować pępek noworodka to myślę że na stronie tego portalu niezbednikmlodejmamy.pl znajdziecie naprawdę wiele ciekawych informacji na ten temat. To miejsce poświęconym rodzicielstwie, więc myślę że każda młoda matka będzie w stanie znaleźć tam wiele przydatnych porad i wskazówek.
heniek





Dołączył: 24 Lis 2022
Posty: 58

Post2023-02-12, 14:14    A może coś dla siebie i zdrowia? Odpowiedz z cytatem
W tym sezonie gdy jesteśmy prawie u szczytu zachorowań na grypę, anginę czy nie daj Boże covid najbardziej, obawiam się o to, że coś złapię, a w moim wieku nie ma już żartów. Dlatego za radą lekarza rodzinnego postanowiłem zastosować roślinny lek OTC dostępny bez recepty PADMA 28 Formuła. Na stronie https://padma28.pl/ znalazłem więcej szczegółów na temat tego leku i wydaje mi się, że to będzie strzał w dziesiątkę.
lunka3





Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 106

Post2023-02-13, 15:05    A może coś dla siebie i zdrowia? Odpowiedz z cytatem
Smile)))))))))))
lunka3





Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 106

Post2023-02-13, 15:36    A może coś dla siebie i zdrowia? Odpowiedz z cytatem
Smile))))))))))))
Strona główna forum » Hydepark » A może coś dla siebie i zdrowia?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm