pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Dyskusje o bankach » Alior - ku przestrodze

Alior - ku przestrodze

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Wojciech Nawara
Gość







Post2010-09-26, 09:45    Re: Alior - ku przestrodze Odpowiedz z cytatem
Cytat:
O, a co to za umowa?

Normalna, umowa karty kredytowej.

Szczegóły mam z Ciebie wyciągać przez następne 10 postów? Możesz
konkretniej?
Reklamy
Lenny





Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-07, 18:28    Alior - ku przestrodze Odpowiedz z cytatem
Właśnie możesz to w jednym poście streścić te najważniejsze informacje te najbardziej konkretne..Bo po co to z Ciebie wyciągać i zadawać kolejnych parę pytań i myślę, że nie chodzi o to by na siłę z Ciebie to wyciągać ale byś po prostu coś więcej powiedział ku przestrodze


Szukasz inspiracji na urządzenie mieszkania? Wejdź na tego bloga http://wnetrzameskimokiem.bloog.pl i znajdź całą masę super pomysłów!
superior





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-08, 14:49    Alior - ku przestrodze Odpowiedz z cytatem
Ja też nie mam najlepszych wspomnień związanych z tym bankiem. Brałem coś na raty (nie pamiętam już co) i spłacałem różnie czasem w miesiącu nawet po 2-3 raty, bo mogłem sobie na to pozwolić. Gdy spłaciłem całość myślałem, że sprawa jest zamknięta, a okazało się, że zostały mi naliczone odsetki nie wiadomo za co (o czym nie zostałem poinformowany) i odsetki te rosły przez kolejny rok. Dobrze, że sam dopilnowałem sprawy, bo inaczej rosły by pewnie przez kolejne 10 lat.
belka77





Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-18, 09:31    Alior - ku przestrodze Odpowiedz z cytatem
To jest ten bank z którym trzeba uważać. Ja z nim mocno uważam i zawsze się staram jakoś tak po prostu wybierać inne sprawdzone banki. Jak będę brał pożyczkę to akurat będę po prostu korzystał z czegoś pewniejszego, dosłownie ja wolę wybrać bank ING albo nawet BZWBk.
buczek





Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-18, 15:22    Alior - ku przestrodze Odpowiedz z cytatem
Ja też nie ufam temu banku, jakoś wśród ludzi z którymi obcuje nie cieszy się on najlepszą opinią. Stąd tak wiele reklam w telewizji tego banku, chyba traci swoich klientów. Ja osobiście nigdy nie miałem w tym banku, ale także nie zamierzam. Po co pakować się w coś, co jest niepewne.
Marysienka1988





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 3

Post2015-07-13, 18:45    Alior - ku przestrodze Odpowiedz z cytatem
Faktycznie jakaś totalna masakra. Powiem tak ostatnio również mam problem z bakiem tylko Credit Agricole. Niby tacy eleganccy, a pomocy udzielić nie potrafią. Jeśli chodzi o kredyt to udzielą gorzej z pomocą. Szkoda gada.
samieec





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-23, 12:12    Alior - ku przestrodze Odpowiedz z cytatem
Następny para bank..W reklamach oferują złote góry..Jeśli co do czego przychodzi to oni wtedy dalej pozostają tylko na obietnicach i już ciekawego nie dają w ofercie. Całkowicie mi się to nie podoba i według mnie to całkowicie jest w takim to stanie złym dla każdego.
Strona główna forum » Dyskusje o bankach » Alior - ku przestrodze
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm