pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » aranżacja wnetrza

aranżacja wnetrza

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2016-07-26, 11:00    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o wnętrza w firmie, to powinny być urządzone zgodnie z działalnością firmy, elegancko i stylowo - siedziba firmy jest jej wizytówką i warto zadbać o to, aby prezentowała się jak najlepiej. Mi najbardziej podoba się styl postindustrialny. Uważam, że w przypadku firmowych wnętrz, w szczególności biura warto poprosić o pomoc w aranżacji profesjonalistę. W Warszawie komercyjne wnętrza projektują m.in. w 370Studio http://370studio.pl - na stornie można obejrzeć ich projekty, moim zdaniem są eleganckie i stylowe.
Reklamy
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2016-07-26, 16:35    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Kilka godzin szperania w necie i mamy gotowe aranżacje. Interesującą aranżację wąskiej kuchni Homebook udostępnia na youtubie. Parę chwil warto poświęcić.
xpamey





Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 29

Post2016-07-31, 21:31    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
hej! skoro jestesmy przy temacie aranzacji to podpowiedzcie mi prosze, czy do przedzielenia jadalni i kuchni lepsze będą drzwi tradycyjne czy harmonijkowe http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/drzwi-wewnetrzne.html ? Nie mogę się zdecydować :/
kretka





Dołączył: 04 Sie 2016
Posty: 8
Miasto: Krapkowice

Post2016-08-04, 12:27    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Myślicie, że fototapety to dobry pomysł na aranżację salonu? W produkcjafototapet.pl dostępna jest ciekawa oferta takich fototapet, więc myślę, że warto zajrzeć i zapoznać się z ich ofertą.
betilaja24





Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 1

Post2016-08-19, 19:08    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Ja też jestem zdania, że lepiej samemu dobrać sobie odpowiednie kolory ścian, lampy, regały czy też jakieś dekoracje. Bardzo fajne dekoracje można znaleźć w Internecie, ja polecam: http://zoomroom.pl/Akcesoria/Dekoracje.
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2016-08-22, 07:26    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
czystość to podstawa
Cryvesler





Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 6

Post2016-08-24, 15:42    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
My w raz z mężem ostatnio urządzali łazienkę i postanowiliśmy ją urządzić w szwedzkim stylu wykorzystując różne akcesoria typu dozownik do mydła, podajnik do ręczników. Uważam ze wyszło bardzo stylowo.
karinos





Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 26

Post2016-08-25, 11:28    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Dla mnie dwa szczególne pomieszczenia w domu to jadalnia i sypialnia. Meble i akcesoria do tych pomieszczeń wybieram szczególnie starannie. W sypialni przyda się dobre łóżko, a do tego materac minimum materac 160x200 . W jadalni duży stół i krzesła - to dla mnie konieczność.
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2016-08-30, 08:26    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Wspominaliście o łóżku, więc macie tu pościel z satyny bawełnianej 140x200. Porządna pościel powinna być w każdym mieszkaniu.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2016-08-30, 15:35    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
A jak aranżujecie swoje garaże na swoje fury. Beton, gres czy już nowoczesne rozwiazania . Czytałem o posadzkach przemysłowych na maxmag.pl i wiele wskazuje, że taką sobie zamówię.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2016-12-16, 09:17    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
A co ma aranżacja wnętrz do aranżacji samochodu?

Jeśli chodzi o samą aranżacje wnętrz, to ja jeszcze nigdy nie korzystałam z pomocy fachowca, bo raz że jest to drogie, a dwa że tak szczerze mówiąc obawiałabym się oddać swojego mieszkania do urządzenia kompletnie obcej osobie. Wiem, że te osoby znają się na tym co robią, ale jest ryzyko, że architekci ze swoimi pomysłami nie trafia w mój gust i będę musiała wszystko przerabiać. Zawsze przed przystąpieniem do jakiegoś remontu szukam i inspiracji i rożnego rodzaju porad w artykułach w Internecie. Kilka miesięcy temu, gdy chciałam przeprowadzić remont łazienki trafiłam na tej artykuł https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/przemien-lazienke-w-oaze-spokoju-dzieki-snieznej-bieli , który okazał się być bardzo pomocny w urządzeniu łazienki w białym kolorze. Teraz mam łazienkę nowoczesną, jasną i przestronną
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2017-01-05, 12:07    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Najpopularniejsze są obecnie style nowoczesny i skandynawski, także myślę, że warto urządzić wnętrza w jednym z tych styli. Jeśli chodzi o aranżację biura w stylu skandynawskim, to takie biurka skandynawskie http://www.edinos.pl/biurka-skandynawskie-2 będą w sam raz - wykonane są z prawdziwego drewna i innych naturalnych materiałów, plus także minimalistyczny kształt.
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2017-01-20, 12:02    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Wnętrza warto urządzić w stylu nowoczesnym w tonacji czerni, bieli oraz naturalnego drewna - są bardzo eleganckie. W takich wnętrzach idealnie sprawdza się kamień naturalny, zwłaszcza marmur - to świetny materiał szczególnie na ściany i podłogę w łazience. Odpowiednich materiałów warto poszukać w firmie kamieniarskiej, wyroby z marmuru i innych kamieni naturalnych wyrabiają m.in. http://www.marmo.pl - warto ich sprawdzić.
krzysiekbrzyski





Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 28

Post2017-02-10, 08:54    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o aranżację wnętrz to polecam sprawdzić również rozwiązania oświetleniowe proponowane przez sklep Ampla - kupiłem tam większość oświetlenia i lamp do mieszkania bo były naprawdę świetne.
krzysiekbrzyski





Dołączył: 24 Cze 2016
Posty: 28

Post2017-02-10, 15:53    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Wiesz co lepiej zostaw takie sprawy specjalistom i zatrudnij jakiegoś architekta. Nawet nie wiesz ile nerwów zaoszczędzisz na przyszłość. Ja sobie najpierw własny 'projekt' rozrysowałem. Po zobaczeniu projektu otrzymanego od firmy BAAR to zgłupiałem - teraz widzę jakie błędy popełniłem ale zauważyłem też, że do aranżacji swojego wnętrza niebywale potrzebne jest doświadczenie i świeże spojrzenie. Polecam Ci skorzystanie z fachowców, uwierz mi o wiele lepiej na tym finalnie wyjdziesz Wink
Strona główna forum » Hydepark » aranżacja wnetrza
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm