pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » aranżacja wnetrza

aranżacja wnetrza

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2017-02-11, 12:05    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
A jak myślicie, by w ramach dekoracji wnętrz wykorzystywać szkło hartowane Warszawa?
Reklamy
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2017-02-13, 15:48    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
w sieci jest wiele porad na temat aranżacji, a nawet gotowe projekty, także zajęcie się tym na własną rękę nie stanowi problemu. osobiście proponuję urządzić wnętrza w stylu skandynawskim - są bardzo przestronne, funkcjonalne i estetyczne. najważniejsze w takim wnętrzu są odpowiednie meble, czyli minimalistyczne, najlepiej w jasnej kolorystyce, jak ta skandynawska szafa rtv
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2017-02-14, 15:35    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Ja jednak wolała bym powierzyć aranżację komuś kto jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i ma ciekawe pomysły. Sama przeglądałam oferty firm i trafiłam na http://www.vision-studio.com.pl/ mają fajne realizacje i podobają mi się ich projekty. Zobaczcie sobie może Wam też się spodoba.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2017-02-16, 16:06    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Aranżuję samodzielnie kuchnię już jakiś czas, bo mnie na razie nie stać na projektanta. Jakoś radze sobie z układem przestrzennym, zlewozmywaki przeglądam na homebook.pl/produkty/zlewozmywaki, tak jak wcześniej pozostałą armaturę. Wolno, ale do przodu Smile
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2017-03-25, 11:31    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Jak czytam w internecie różne pomysły na aranżacje wnętrz, to śmiać mi się chce, bo wiem, ze większość z nich w rzeczywistości już nie będzie tak dobrze wyglądała. Przekonałam się o tym sama i dopiero moje plany sprowadziło na ziemię studio aranżacji wnętrz HLD. Na szczęscie stworzyli dużo lepszy projekt, niż sobie wymyśliłam Razz
Elenka





Dołączył: 20 Sty 2016
Posty: 43

Post2017-03-29, 20:08    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Może zastanów się czy nie skorzystać z firmy, która robi stoły na zamówienie . Dzięki skorzystaniu z takiej usługi, będziesz miał stół taki jak sobie wymarzyłeś. Sama chyba będę musiała skorzystać z takiego rozwiązania, ponieważ większość stołów dostępnych na rynku nie pasuje do mojego salonu.
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2017-04-27, 01:40    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Zobaczcie sobie bloga http://perfectspace.pl/ps-blog/ tam znajdziecie sporo przydatnych porad odnośnie urządzania mieszkania. Teraz w sieci jest bardzo dużo inspiracji, także można się nimi zasugerować. Ja lubię wnętrza czyste, minimalistyczne.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2017-06-09, 09:59    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
redds napisał:
A jak myślicie, by w ramach dekoracji wnętrz wykorzystywać szkło hartowane Warszawa?



...równie ciekawe efekty możemy uzyskać stosując do wnętrz naturalne materiały dekoracyjne i kamień elewacyjny zewnętrzny. Szkło hartowane ma też zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, a największe w apartamentach i w biurowcach.
oliwia33





Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 105

Post2017-06-18, 09:58    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Bardzo ciekawie wygląda w salonie lampa industrialna i jeśli nie masz pomysłu na dekorację i zastanawiasz się na rodzajem oświetlenia to takie jest moim zdaniem bardzo ciekawe
karinos





Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 26

Post2017-06-28, 09:47    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Na rynku jest wiele atrakcyjnych materiałów, które można wykorzystać do wykończenia i aranżacji wnętrz. Osobiście uważam, że warto stawiać na te z wyższej półki. Jeśli chodzi o podłogi to takim materiałem będzie drewno merbau. Deski podłogowe z tego drewna ma w ofercie Maharajah Parquet.Nie są tanie, ale warto, bo są piękne, ekskluzywne i bardzo trwałe.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2017-09-04, 03:29    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Aranżacja wnętrz nie jest prostym zadaniem, moim zdaniem najważniejsze są dodatki, które tworzą klimat pomieszczenia. Bardzo lubię styl etno, podobają mi się tego typu dodatki typu poduszki, figurki itp. Sprawdźcie sobie artykuł http://www.sztuka-wnetrza.pl/5330/artykul/styl-etno-ndash-na-jakie-oryginalne-meble-i-dodatki-postawic na temat urządzania mieszkania.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2017-09-30, 14:15    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Czy przy aranżacji wnętrz bierzecie pod uwagę montaż w kuchni? Mam zamiar kupić odpowiednią http://abcporady.pl/jak-szukac-pralki-co-warto-porownywac-w-pralkach/ i ustawić w kuchni.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2017-12-05, 07:46    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Teraz dużo rzeczy można dowiedzieć się z internetu, są różnego rodzaju blogi wnętrzarskie, portale, vlogi. Według mnie najważniejszą kwestią tak czy inaczej jest to, czy ktoś ma wyczucie, czy nie. Zobaczcie sobie na przykład artykuł http://trendu.pl/design/przestrzen-dzienna-meble-do-salonu-ktorych-nie-moze-zabraknac jeśli planujecie urządzić salon, to dość trudne miejsce do aranżacji, bo jest wielofunkcyjne.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2018-04-09, 06:55    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Na aranżacjach to ja się w ogóle nie znam i potrzebuje Waszej rady przy urządzaniu pokoju syna. Chciałbym mu kupić łóżk z oferty http://lozka.net.pl/product-pol-583-Lozko-dzieciece-podwojne-z-szufladami-MARCIN.html , bo wygląda na wygodne i nie jest zbyt duże. Nie wiem jednak jakie pozostałe meble kupić. Podpowiecie?
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2018-04-09, 08:50    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Bardzo duży wpływ na odbiór danego pomieszczenia przez nasze zmysły ma oświetlenie, dlatego też warto na tym nie oszczędzać. Jak kupować żarówki to najlepszym rozwiązaniem jest wybrać ten adres www i znaleźć coś w tej niezwykle bogatej ofercie, co nam będzie odpowiadało.
Strona główna forum » Hydepark » aranżacja wnetrza
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm