pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » aranżacja wnetrza

aranżacja wnetrza

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2022-06-29, 20:31    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Gdzie kupujecie meble do swoich wnętrz? Ja pierwszy raz mam okazję aranżować wnętrze mojego domu, dlatego nie wiem, który sklep wybrać. Widziałam fajne sofy w Domotece a dokładniej w natuzzi. Tylko nie wiem jak z jakością tych mebli. Polecacie?
Reklamy
malkontentis





Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 96

Post2022-07-24, 16:50    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o armaturę sanitarną, to myślę, że zgodzicie się ze mną, że sklep topsanit.pl ma bardzo ciekawy wybór w tym zakresie. Ostatnio wpadła mi w oko kabina walk-in i chyba skuszę się na zamówienie takiej. Idealnie pasuje do wystroju mojej łazienki.
daniel36Wilk12





Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 3

Post2022-08-02, 14:41    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Witam polecam piękne lustra na wymiar https://cienkusz.com.pl/lustra-na-zmowienie-warszawa można dobrać ich kolor
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2022-08-25, 13:31    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem powinien zająć się tym ktoś doświadczony. Zdaje sobie z tego sprawę, że to dodatkowe koszty. Ale jest wiele rzeczy o których łatwo zapomnieć. Przeczytajcie ten artykuł: https://www.mgprojekt.com.pl/blog/okap-kuchenny/. Ja np. na samym początku wg nie pomyślałam o okapie. A wy?
mrowka





Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 83

Post2022-09-17, 15:51    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chcielibyście jakoś fajnie wyposażyć swoją łazienkę, to myślę że wiele ciekawych inspiracji w tym zakresie bez problemu znajdziecie na stronie tego sklepu Świat Łazienek . Mają tam naprawdę wiele ciekawych propozycji do zaoferowania, więc myślę że nie będziecie rozczarowani ich propozycjami.
lunka3





Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 107

Post2022-10-26, 17:18    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Odkąd nie mam wanny brakuje mi długich i relaksujących kąpieli. Szukałam jakiś ciekawych wskazówek na to, jak miło spędzić czas w małej łazience z prysznicem i na stronie tego portalu https://www.maxfliz.pl/blog/jak-zrobic-domowe-spa-poradnik-diy,2586 znalazłam wiele ciekawych propozycji. Polecam i wam tam zerknąć, a myślę że nie będziecie rozczarowani.
heniek





Dołączył: 24 Lis 2022
Posty: 56

Post2022-12-19, 14:08    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, jak wielką rolę w aranżacji wnętrza odgrywa podłoga, dlatego podczas przygotowań do remontu dość dużo czasu poświęciłem na znalezienie rzetelnego dostawcy i wykonawcy. Trafiłem do firmy Superparkiet.pl, a tam znalazłem i świetne podłogi i świetnego wykonawcę. Można w firmie Superparkiet zarówno kupić wysokiej jakości podłogę w dobrej cenie, jak i zlecić demontaż starej i położenie nowej podłogi. Dla mnie super rozwiązanie, które wszystkim polecam.
Skyper





Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 21

Post2023-03-23, 11:13    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że to głównie kwestia indywidualna jak mówimy o meblach i aranżacji. Sam teraz szukam szafy pod skosy od sprawdzonego producenta moglibyście coś polecić? Szykuje się wiosenny remont i takie rozwiązanie wydaje się jednym z lepszych. Pozdrawiam.
Eric





Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 95

Post2023-03-29, 21:26    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Hej, zastanawiam się nad użyciem płytek granitowych w mojej łazience. Słyszałam, że są one bardzo łatwe w utrzymaniu czystości i trwałe, ale chciałbym poznać opinie osób, które mają je już w swoich łazienkach. Jednocześnie mam pytanie, z jakiej firmy zamawialiście płytki? Znajomi polecają: polskiekonsorcjumgranitu.pl/ Czy ktoś z Was miał już okazję współpracować z tą firmą? Będę wdzięczna za Wasze opinie. Smile
Eric





Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 95

Post2023-07-12, 12:51    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim! Chciałam podzielić się z Wami moim zafascynowaniem nowoczesnym, skandynawskim stylem wnętrz. Moje mieszkanie jest teraz oazą spokoju i prostoty. Jeśli również pragniecie wprowadzić do swojego domu taką atmosferę, gorąco polecam sklep madam stoltz. Znajdziecie tam bogaty wybór dodatków, które pozwolą Wam stworzyć nowoczesne i skandynawskie wnętrza marzeń.
Eric





Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 95

Post2023-08-19, 19:46    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Witajcie! Od zawsze zafascynowana byłam zdolnością przemiany przestrzeni dzięki dekorowaniu wnętrz. Często w moich projektach wykorzystuję antyki - mają one nie tylko niezwykłą wartość estetyczną, ale także historyczną. Mam słabość do antyków i cieszę się, że mogę dzielić się tą pasją z Wami. Jeśli jesteście zainteresowani, mam dla Was link do mojego ulubionego sklepu z antykami: https://antyki.eu/ Może i Wy znajdziecie coś, co ożywi Wasze wnętrza!
heniek





Dołączył: 24 Lis 2022
Posty: 56

Post2023-10-27, 20:21    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
U mojego kolegi z zadnia aranżacji jego wnętrz wspaniale wywiązała się grupa kreatywnych projektantów z Salonu Des Concept Space z Radomia. Wybrał się do nich i w świetnej atmosferze, przy filiżance kawy omówili wszystkie szczegóły projektu, wybrali wszystkie materiały z oferty Salonu i wykonali bezpłatną wizualizację. W Salonie znajdziemy wysokiej jakości materiały, które są używane do projektów od renomowanych producentów.
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 290

Post2024-01-30, 00:20    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Witam, zastanawiam się nad remontem sypialni. Chcę wybrać łóżko, które będzie pasowało do kobiecej sypialni w stylu klasycznym. Co sądzicie o tym modelu z drewnianą ramą od https://lozka.net.pl ? Chętnie poznam wasze opinie, czy uważacie, że dobrym pomysłem jest szukanie mebli przez Internet?
heniek





Dołączył: 24 Lis 2022
Posty: 56

Post2024-02-18, 12:51    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Podczas poszukiwań idealnego łóżka do mojego domu, zwróciłem uwagę na ofertę MyBed https://mybed.pl/pl/c/Pufy/28 również dlatego, że mają w swoim asortymencie także pufy. Jak myślicie, czy są wygodne? Czy ktoś z Was korzysta z mebli tego producenta? Jak oceniacie ich komfort, trwałość i estetykę? Wasze opinie będą dla mnie nieocenione.
Strona główna forum » Hydepark » aranżacja wnetrza
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm