pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » aranżacja wnetrza

aranżacja wnetrza

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Autor Wiadomość
Fucz





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-08-18, 18:04    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Hej niedawno zakupiliśmy swoje własne mieszkanko. Bo jest naprawdę malutkie. Chciałem prosić o pomoc w aranżacji. Kuchnie mamy łączoną z pokojem i generalnie nie wiem jakie kolory, meble i dekoracje będą nam pasowały. Może ktoś z was zna firmę , która się czymś takim zajmuje? Pomóżcie bo czuje, że stoimy w miejscu i nic nie przychodzi do głowy:)
Reklamy
joaanna





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-19, 07:42    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o sam kolor kuchni i dodatki to moim zdaniem nie ma sensu zlecać tego firmie która zajmuje się aranżacją wnętrz, możecie to zrobić samemu. Poszukajcie sobie inspiracji w internecie i zaoszczędzicie pieniądze a także czas, ponieważ w internecie wszystko znajdziecie od ręki. A jeżeli macie kuchnie połączoną z salonem to najlepiej pójść w stonowane kolory, biel szary, beż, i rozjaśnić dodatkami w kolorach
Musiok





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-21, 11:27    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Dokładnie jak przedmówca mój pisze. Przecież to jak Wy to widzicie i Wasze marzenia i wyobraźnia powinny zadziałać ponieważ będziecie w tych czterech kątach przebywać. Sami pobawcie się kolorami i urządzenie kącika będzie Waszym wyłącznie projektem.
Prosiaczek





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-23, 21:50    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Nie wiadomo gdzie szukasz firmya le mam nadzieję, ze gdzies w okolicach Wrocławia bądź dolnego śląska bo znam świetnych specjalistów - http://www.grupainterio.pl Z mojego starego i zaniedbanego mieszkania zrobili cudenko! Znają się na rzeczy, wszystko szybko i sprawnie no i nowocześnie - czyli tak jak chciałem. A jak nie Wrocław to moze przeszukajcie internet?
Arcz44





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-24, 10:37    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Jeżeli macie małe mieszkanie, a kuchnię łączoną z pokojem to raczej nie przejdą duże zmiany barw, odmienne kolory w tych pomieszczeniach. Musiałyby być podobne odcieniem lub nawet takie same. W kuchni mogłyby być kafelki do jakiejść wysokości. Popatrzcie na rozwiązania wystroju takiego mieszkania w internecie, może uda się Wam znaleźć insiprację.
Fucz





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-08-24, 11:03    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Hej dzięki za wsze sugestie. Na pewno porozglądam się po sieci za jakimś typem aranżacji. Byle by udało się dobrać paletę barw i wszystko ładnie połączyć. Generalnie mamy już jakaś wizję. Także wystarczy tylko trochę wolnego czasu i do dzieła.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-08-25, 21:47    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Ja również sama urządzałam i dekorowałam mieszkanie i muszę przyznać, że przyniosło mi to wiele satysfakcji. W Internecie można znaleźć bardzo dużo inspiracji i sklepów z ciekawymi dodatkami. Ja ostatnio odkryłam https://www.versanis.pl/ Mają bardzo fajną ofertę.
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2015-08-31, 14:54    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
W aranżacji wnętrz fajnie wspierać się forum wnętrzarskim, zobacz. Ja sama bym sobie nie poradziła...
ZarzadzajGIP





Dołączył: 03 Wrz 2015
Posty: 12

Post2015-09-03, 03:37    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
W internecie jest wiele realizacji, można pooglądać, może coś wpadnie Wam w oko;) doradzić coś konkretnego ciężko, bo to zależy od tego jaki styl preferujecie i co Wam się podoba;)
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2015-09-07, 10:32    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Trochę mało informacji;) jeśli mieszkanie jest małe to postawiłbym na minimalizm, żeby go dodatkowo nie zagracaćWink kolory jasne, bo optycznie powiększają przestrzeńWink
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2015-10-29, 10:54    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Bardzo dużo pomysłów na nowoczesne aranżacje znajdziemy na portalu sprzedazowym homebook.pl. począwszy od krzesła kuchennego do kompletnych zabudów. Do tego kolory ścian, tapety na czasie, aranżacje z nowoczesnym designem.
mateusz91





Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 2

Post2015-11-12, 15:44    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Hej Smile

jeżeli chodzi o aranżację kuchni warto pomysleć o akcesoriach, niby błaha sprawa, ale warto już teraz rozejrzeć się, bo to może być idealny prezent na święta Smile Zawsze to ciekawe np niż gadżety plażowe
Manitko





Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 6

Post2015-11-21, 13:22    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Witaj.
Zawsze aranżacja wnętrza jest ciężkim zadaniem dlatego swoje mieszkanie w dużej mierze sam robiłem ponieważ dostałem parę katalogów jak można wykonać swoje pomieszczenia i stamtąd ściągałem pomysły najgorzej miałem z pokojem dziecięcym ponieważ tam musiałem specjalnie meble zamawiać dzieci same wybierały i znalazłem taką stronę http://akma-niedomice.pl powiem ci że mimo to sa meble do skzoły ale kurcze jakoś im się spodobały więc zamówiliśmy z żoną i daliśmy je do pokoju. Meble już trzymają się spory czas i jestem z nich mega zadowolony.
Tomek P





Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 6

Post2015-11-21, 16:55    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Może spróbujecie czegoś na własną rękę i wypróbujecie własne siły? Ja polecam wspomóc się książką: Aranżacje wnętrz 400 porad projektantów, autorstwa Lisy Cregan:-)
Pięknie ilustrowany poradnik, jak pomysłowo i pięknie urządzić dom. Przede wszystkim pokazuje i inspiruje, gdyż tekst jest tu tylko uzupełnieniem. Jest ona najstarszym, a zarazem `wiecznie młodym`magazynem wnętrzarskim świata, wciąż wyznaczającym nowe style i trendy.
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 144

Post2015-11-26, 18:43    aranżacja wnetrza Odpowiedz z cytatem
Najpierw można na początek wszystko posprzątać i spróbować odnowić. Dywan można np. zawieźć do pralni http://czyste-dywany.pl/pranie-dywanow-pruszkow/ Co do książek, jest również dostępnych w kioskach wiele takich magazynów. Można również poszukać inspiracji na blogach.
Strona główna forum » Hydepark » aranżacja wnetrza
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm