pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Bezpieczne dochodowe inwestycje - wybór.

Bezpieczne dochodowe inwestycje - wybór.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-07-26, 18:09    Bezpieczne dochodowe inwestycje - wybór. Odpowiedz z cytatem
Oferta dla osób chcących korzystnie ulokować swoje środki finansowe. Kilka konkretnych sprawdzonych ofert z pełnym zabezpieczeniem wkładu. Sumy dowolne , począwszy już od 250 $ wzwyż. Wszelkie szczegółowe informacje gratis. Możliwość kontaktu osobistego. Więcej tu - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
Reklamy
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-08-16, 21:22    Bezpieczne dochodowe inwestycje - wybór. Odpowiedz z cytatem
Najbezpieczniejszą formą inwestowania są według mnie lokaty bankowe. Przy lokatach, zwłaszcza tych długoterminowych, można sporo zyskać. Jednak lokaty bankowe nie w każdym banku są takie same. Inne oprocentowanie to inny potencjalny zysk. Dlatego zanim zdecydujemy się na jakąś lokatę warto skorzystać z tego typu porównywarek http://www.terve.pl/inwestycje/lokaty .
tamara32





Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 60

Post2016-01-27, 07:35    Bezpieczne dochodowe inwestycje - wybór. Odpowiedz z cytatem
Teraz wydaje mi się, że najbezpieczniej jest zainwestować w złoto. Może zainteresuje Cię np. ta oferta - sztabka złota uncja?
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2016-02-06, 19:36    Bezpieczne dochodowe inwestycje - wybór. Odpowiedz z cytatem
Jest wiele możliwości , opisałem na stronie www.zarabianieodzaraz.pl.tl Tak dla osób prywatnych jak i dla osób biznesu.
majastras





Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 1

Post2016-02-10, 14:59    Bezpieczne dochodowe inwestycje - wybór. Odpowiedz z cytatem
Według mnie również lokaty są najbezpieczniejszą formą inwestycji. Należy jednak przed wyborem dobrze zapoznać się z ich szczegółami, np. przeglądając ranking lokat w internecie.
Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Bezpieczne dochodowe inwestycje - wybór.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm