pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Dyskusje o pracy » Bezrobocie we wrześniu wciąż spadało! To ósmy miesiąc.

Bezrobocie we wrześniu wciąż spadało! To ósmy miesiąc.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl





Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16776945

Post2014-10-27, 09:42    Bezrobocie we wrześniu wciąż spadało! To ósmy miesiąc. Odpowiedz z cytatem
Reklamy
Makler giełdowy
Gość







Post2014-10-27, 09:42    Bezrobocie we wrześniu wciąż spadało! To ósmy miesiąc. Odpowiedz z cytatem
Jak ludzi wyrejestrowywują z byle powodu niezgodnie z konstytucją Rzeczpospolitej Polskiej to bezrobocie spada nie mówiąc o zablokowaniu możliwości rejestrowania się jeśli nie mamy zaświadczenia od pracodawcy (złodzieja), że już u niego nie pracujemy, bo tak wymyślili z umowami zlecenia. Nawet jeśli pokażemy w urzędzie, że urząd skarbowu nas już rozliczył to urząd pracy ma to głęboko w nosie. Po co? Po to, żeby wykazać spadek bezrobocia i więcej kasy dostać z unii dla złodzieji. A potem dziwne dlaczego ludzie wyjeżdżają za granicę nie tylko już do pracy ale ostatnio już tylko dlatego, że chcą po prostu normalnie żyć bo w kraju nie ma pracy ani praw dla uczciwego POLAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DUPKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Podróżnik
Gość







Post2014-10-28, 08:33    Bezrobocie we wrześniu wciąż spadało! To ósmy miesiąc. Odpowiedz z cytatem
Bardzo dziwne statystyki. Niby z jakiego powodu bezrobocie miałoby spadać ?! Nowe miejsca pracy ? Gdzie ?!
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2014-10-31, 14:09    Bezrobocie we wrześniu wciąż spadało! To ósmy miesiąc. Odpowiedz z cytatem
Moze dlatego ze ida wybory i trzeba zdowbywac glosy.
Kwiatuszek141





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 117

Post2014-11-17, 13:09    Bezrobocie we wrześniu wciąż spadało! To ósmy miesiąc. Odpowiedz z cytatem
super az chce sie pracowac Smile
Interaktiwe





Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-29, 15:30    Bezrobocie we wrześniu wciąż spadało! To ósmy miesiąc. Odpowiedz z cytatem
Też mi się chce pracować ale nie tutaj a za granicą Smile już od 5 lat siedzę w Anglii i jest mi z tym bardzo dobrze. Robotę mam stałą i atmosfera jest bardzo dobra, chociaż czasem mnie mój szef mnie denerwuję ale mniejsza o to i głównie to jest taka sprawa, że w Polsce bym była bezrobociu a tutaj się realizuję.


W INTERNECIE MOZNA KUPIC NIEPOWTARZALNE WZORY BUTOW. https://zakupowoo.wordpress.com/2015/06/04/w-internecie-mozna-kupic-niepowtarzalne-wzory-butow/ jeżeli kochacie buty tak jak ja zapraszam do przeczytania tego artykułu.

Ostatnio zmieniony przez Interaktiwe dnia 2015-06-27, 22:12, w całości zmieniany 1 raz
michaell66





Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-17, 15:19    Bezrobocie we wrześniu wciąż spadało! To ósmy miesiąc. Odpowiedz z cytatem
Trochę to dziwne, że bezrobocie spada, a miejsc pracy nie przybywa. Zwiększa się za to liczba osób opuszczających Polskę w celu pracy za granicą. Wygląda na to, że w tym tkwi cały sekret Wink Z resztą ten cały wskaźnik bezrobocia jest niewiele warty, gdyż wiadomo, że jest wiele osób niezarejestrowanych w urzędach pracy.
bonzaj





Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-28, 15:45    Bezrobocie we wrześniu wciąż spadało! To ósmy miesiąc. Odpowiedz z cytatem
Śmieszą mnie te statystyki, przy każdym wyrejestrowaniu z PUP powinno się podać powód wyrejestrowania. Wtedy sytuacja byłaby jasna. Wyrejestrowanie w większości nie dotyczy podjęcia pracy, a częściej wyjazdu za granicę lub przeprowadzki do innego miasta.
septosanek





Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-30, 21:56    Bezrobocie we wrześniu wciąż spadało! To ósmy miesiąc. Odpowiedz z cytatem
Zobaczcie jak w tej Polsce wspaniale, bezrobocie spada. Czytając ten artykuł mam wrażenie, że żyję w innym kraju. Wnioskować można, że wszech panująca bieda to wymysł ludzki i nie ma potwierdzenia w statystykach. Powinni jeszcze sprawdzić liczbę ludności.
kuppir





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-23, 13:13    Bezrobocie we wrześniu wciąż spadało! To ósmy miesiąc. Odpowiedz z cytatem
A to tylko statystyki co się mają bardzo mało do rzeczywistości. Na pewno nie można ich brać na poważnie i na pewno ich nie można brać jakoś na serio..Chcę dodać - u mnie na wiosce bezrobocie z roku na rok jest co raz większe, uczniowie kończą szkoły ponad gimnazjalne i od razu na bezrobocie idą.
kuppir





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-23, 13:14    Bezrobocie we wrześniu wciąż spadało! To ósmy miesiąc. Odpowiedz z cytatem
Więc to, że bezrobocie spada to jest istna propaganda, która nie ma nic do znaczenia i która jest wielkim jednym kłamstwem, nie ma żadnego pokrycia z rzeczywistością i nie ma na pewno żadnego odniesienia co do sprawy jakiejś to do normalnego życia, gdzie u mnie już wszyscy wyjechali za granicę.
Strona główna forum » Dyskusje o pracy » Bezrobocie we wrześniu wciąż spadało! To ósmy miesiąc.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm