pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Biurko dla syna?

Biurko dla syna?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Kafadz





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-24, 23:09    Biurko dla syna? Odpowiedz z cytatem
Hej. Akurat moje pytanie będzie na czasie, bo zbliża się wielkimi krokami wrzesień i jesetśmy z żoną na dogadaniu ostatnich spraw związanych z wyprawką naszego dziecka do pierwszej klasy. Zostało nam jedynie biurko na którym będzie odrabiał lekcje. I tu chciałbym się was zapytac czy moglibyście mi kogoś sprawdzonego polecić? Nie chcę płacić za biurko 80zł by po roku rozleciało. Wolę zainwestować kilkaset złotych i mieć już coś trwałego na lata. Czekam na wasze propozycje, może to być sklep internetowy
Reklamy
Partyjkut





Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-08-26, 12:16    Biurko dla syna? Odpowiedz z cytatem
A nie myślałeś może o jakimś stolarzu, który zrobiłby Wam biurko na zamówienie? Ja dwa lata temu takie nabyłem i jestem zadowolony. Mogłem ustalić sam jakie mają być wymiary, jak ma dokładnie wyglądać i dzięki temu komponuje się z innymi meblami w pokoju i jest wpasowane w przewidziane dla niego miejsce. Ze sklepami internetowymi nie miałem do czynienia w tej płaszczyźnie więc ciężko mi coś doradzić.
olnok





Dołączył: 14 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-08-31, 07:55    Biurko dla syna? Odpowiedz z cytatem
Nie piszesz skąd jesteś więc trudno tak polecić. My część mebli robiliśmy u stolarza, a część zamawialiśmy właśnie przez internet. I jesteśmy zadowoleni. Zazwyczaj mieliśmy upatrzone coś i szukałam taniej i nawet kilkaset złotych dało się zaoszczędzić. Jeśli tylko moge coś poradzić to ubezpiecz przesyłkę, bo nam raz firma kurierska zniszczyła i na szczęście mieliśmy ubezpieczenie.
Luka





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-31, 16:33    Biurko dla syna? Odpowiedz z cytatem
Ja nie radzę brać pierwsze lepszego biurka ze sklepu meblowego. Moje własne doświadczenia wykazują, że takie biurka z sieciówek szybko się zużywają, rysują się, okleina szybko odchodzi. Lepiej poszukać w jakimś bardziej specjalistycznym sklepie. Ja kupiłam dwa biurka tutaj http://akma-niedomice.pl/14-biurka i sprawdzają się bardzo dobrze. Jak na razie dzieci nie dały ich zniszczyć Wink
Juno





Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-31, 20:34    Biurko dla syna? Odpowiedz z cytatem
Dobrze byłoby, gdyby takie biurko "rosło" razem z naszym dzieckiem, czyli, żeby posiadało możliwość regulowania wysokości. Wbrew pozorom, nie tylko krzesło regulujemy do wysokości dziecka, ale również biurko. Te z podanego linku wyglądają na całkiem solidne, rzeczywiście, nie ma sensu kupowanie czegoś taniego, co nie przetrwa roku szkolnego.
ZarzadzajGIP





Dołączył: 03 Wrz 2015
Posty: 12

Post2015-09-03, 03:34    Biurko dla syna? Odpowiedz z cytatem
Dobrym pomysłem jest wykonanie biurka przez dobrego stolarza, wtedy mamy pewność, że jest porządne. Powinni mieć regulowaną wysokość, tak aby można je było dostosować do stale rosnącego dziecka.
magdan90





Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 88

Post2022-04-22, 13:00    Biurko dla syna? Odpowiedz z cytatem
Sprawdzałeś ofertę producenta Klupś? Mają śliczne i co ważne bezpieczne meble dziecięce.
Strona główna forum » Hydepark » Biurko dla syna?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm