pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Botki męskie

Botki męskie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2019-09-21, 19:54    Botki męskie Odpowiedz z cytatem
Ostatnio wpadły mi w oko botki męskie marki Plaro. W sumei to pierwszy raz miałem styczność z tą firmą, jednakże ich obuwie wygląda na naprawdę solidnie wykonane. Nosił ktoś z Was ich buty i się wypowie co do tego, jak to jest w praktyce?
Reklamy
kayla





Dołączył: 20 Sty 2020
Posty: 41

Post2020-11-02, 10:23    Botki męskie Odpowiedz z cytatem
Nigdy wcześniej nie miałam styczności z tą marką. Mają też w ofercie jakieś porządne buty męskie zimowe ? Chcę kupić mężowi nową parę Wink
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 297

Post2024-04-25, 16:12    Botki męskie Odpowiedz z cytatem
W przypadku pracy w środowiskach z ekspozycją na substancje chemiczne, buty robocze mogą być wykonane z materiałów odporowych na korozję i reakcje chemiczne. Choć priorytetem jest ochrona stóp, producenci butów roboczych starają się także zapewnić komfort noszenia poprzez zastosowanie odpowiedniego wyprofilowania, amortyzacji oraz wentylacji, co pozwala uniknąć obtarć i otarć. W zależności od lokalnych przepisów i standardów bezpieczeństwa, buty robocze mogą być poddawane różnym testom i muszą spełniać określone normy, aby uzyskać odpowiednie certyfikaty. https://anco.com.pl/pl/c/Buty-robocze/28
Strona główna forum » Hydepark » Botki męskie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm