pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Nieruchomości » Budowa sali weselnej

Budowa sali weselnej

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
redds

Post2018-02-08, 15:16    Budowa sali weselnej Odpowiedz z cytatem
Pytanie trochę nietypowe - czy opłaca się budować salę weselną od zera? Generalnie posiadam jedną salę i chcę wybudować kolejną w miejscowości znajdującej się ok 30 km od obecnej. Tę pierwszą kupiłem i teraz chcę zbudować kolejną. N i czy mając dwie sale nie będzie ciężko się promować w takich serwisach jak http://www.lokale-wesele.pl/?
Reklamy
magda906

Post2018-07-09, 22:01    Budowa sali weselnej Odpowiedz z cytatem
Czy już wiesz, w jaki sposób będziesz ogrzewać tą salę weselną? Ja, proponuję, żebyś zdecydował się na ogrzewanie gazowe. Już teraz zacznij przeglądać zbiorniki na gaz przydomowe, gdyż jest on niezbędny w przypadku ogrzewania gazowego. Zbiornik na gaz jest przeznaczony do przechowywania zbiornika na gaz w formie płynnej.
magda906

Post2018-07-09, 22:01    Budowa sali weselnej Odpowiedz z cytatem
Czy już wiesz, w jaki sposób będziesz ogrzewać tą salę weselną? Ja, proponuję, żebyś zdecydował się na ogrzewanie gazowe. Już teraz zacznij przeglądać zbiorniki na gaz przydomowe, gdyż jest on niezbędny w przypadku ogrzewania gazowego. Zbiornik na gaz jest przeznaczony do przechowywania zbiornika na gaz w formie płynnej.
Strona główna forum » Nieruchomości » Budowa sali weselnej
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2018-10-16

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm