pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Nieruchomości » Budowa sali weselnej

Budowa sali weselnej

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2018-02-08, 15:16    Budowa sali weselnej Odpowiedz z cytatem
Pytanie trochę nietypowe - czy opłaca się budować salę weselną od zera? Generalnie posiadam jedną salę i chcę wybudować kolejną w miejscowości znajdującej się ok 30 km od obecnej. Tę pierwszą kupiłem i teraz chcę zbudować kolejną. N i czy mając dwie sale nie będzie ciężko się promować w takich serwisach jak http://www.lokale-wesele.pl/?
Reklamy
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2018-07-09, 22:01    Budowa sali weselnej Odpowiedz z cytatem
Czy już wiesz, w jaki sposób będziesz ogrzewać tą salę weselną? Ja, proponuję, żebyś zdecydował się na ogrzewanie gazowe. Już teraz zacznij przeglądać zbiorniki na gaz przydomowe, gdyż jest on niezbędny w przypadku ogrzewania gazowego. Zbiornik na gaz jest przeznaczony do przechowywania zbiornika na gaz w formie płynnej.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2018-07-09, 22:01    Budowa sali weselnej Odpowiedz z cytatem
Czy już wiesz, w jaki sposób będziesz ogrzewać tą salę weselną? Ja, proponuję, żebyś zdecydował się na ogrzewanie gazowe. Już teraz zacznij przeglądać zbiorniki na gaz przydomowe, gdyż jest on niezbędny w przypadku ogrzewania gazowego. Zbiornik na gaz jest przeznaczony do przechowywania zbiornika na gaz w formie płynnej.
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2021-04-20, 14:22    Budowa sali weselnej Odpowiedz z cytatem
W sumie nie myślałam nigdy od tej strony i nie wiem, jak się dziś buduje takie miejsca. Warto jednak o nich mówić, bo młodzi ludzie szukają wciąż miejsc na swoje przyjęcia. A jeśli o to chodzi, to ja mam do was pytanie.Jak wybrać fotografa ślubnego? ? Możecie powiedzieć, co w tym temacie wiecie? Na pewno mi się to przyda. Nie będę szukać na siłę, ale Fotograf Marcin Orzołek ma fajne realizacje za sobą.
Eric





Dołączył: 21 Mar 2023
Posty: 95

Post2023-03-25, 13:01    Budowa sali weselnej Odpowiedz z cytatem
Cześć, może tutaj znajdę odpowiedź. Potrzebuję w dużej ilości Przewód YDY 5x6 żo 450/750V, ponieważ planuję przeprowadzić remont w moim domu i wymienić całą instalację elektryczną. Zależy mi na na bezpiecznym i trwałym produkcie, dlatego zwracam uwagę na wybór odpowiedniego dostawcy. Znajomi polecili mi: https://www.elus.pl/hurtownia-elektryczna/szczecin/220 czy ktoś zamawiał z tej strony i może więcej powiedzieć? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i sugestie.
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 146

Post2023-10-25, 18:13    Budowa sali weselnej Odpowiedz z cytatem
Na pewno koszt nie będzie mały. Może najpierw zleć tworzenie kosztorysu ?
Gusia





Dołączył: 11 Lip 2016
Posty: 62

Post2023-11-29, 09:45    Budowa sali weselnej Odpowiedz z cytatem
Podczas tego rodzaju prac ważne jest wcześniejsze ustalenie jednego miejsca do składowania odpadów. Doskonałym rozwiązaniem może być wynajem kontenera na zmieszane odpady budowlane. Taka decyzja ułatwia organizację placu budowy oraz prac remontowych. W dzisiejszych czasach dostępne są firmy świadczące takie usługi o zasięgu ogólnokrajowym, a jednym z przykładów może być https://zamow-kontener.pl/wielkopolskie/wywoz-gruzu-poznan/
Strona główna forum » Nieruchomości » Budowa sali weselnej
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm