pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Co myślicie o outsourcingu?

Co myślicie o outsourcingu?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-02-27, 12:55    Co myślicie o outsourcingu? Odpowiedz z cytatem
Wybierając dobre biuro rachunkowe warto skorzystać z rekomendacji znajomych i dowiedzieć się, ile klientów obsługuje, kiedy rozpoczęło swoją działalność oraz czy posiada dodatkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Podstawową zaletą biura rachunkowego jest wzięcie odpowiedzialności za prawidłowość obliczeń księgowych. Przedsiębiorca jest wolny od zastanawiania się nad potencjalnymi konsekwencjami błędu. W moim przypadku sprawdziła się firma https://www.tmf-group.com/pl-pl/
Reklamy
kaktus





Dołączył: 28 Lip 2013
Posty: 33

Post2017-03-01, 09:38    Co myślicie o outsourcingu? Odpowiedz z cytatem
Zewnętrzna księgowość to wygodne rozwiązanie, tylko trzeba wybierać do tego rzetelne firmy.
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2017-03-13, 20:52    Co myślicie o outsourcingu? Odpowiedz z cytatem
warto korzystać ze wiedzy i umiejętności specjalistów ja od lat współpracuję z biurem rachunkowym rachmistrzowie.pl dzięki nim mam porządek w papierkach, a ostatnio uzyskałem dotację na rozwój działalności
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 145

Post2017-03-16, 00:20    Co myślicie o outsourcingu? Odpowiedz z cytatem
Kadry i płace bardzo często są przekazywane na "zewnątrz"
TuAga





Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 21

Post2017-04-12, 08:42    Co myślicie o outsourcingu? Odpowiedz z cytatem
zgadzam się że warto część papierków przekazać na zewnątrz ja wszystkie sprawy księgowe zlecam rachmistrzowie.pl dzięki temu mam możliwość skoncentrować się na prowadzeniu firmy
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2017-10-31, 01:13    Co myślicie o outsourcingu? Odpowiedz z cytatem
Ja korzystam z księgowości online od https://wfirma.pl ich program jest bardzo rozbudowany, daje dużo możliwości, można tam również wystawiać faktury, zarządzać magazynem. Jakbyście byli zainteresowani można go przetestować bezpłatnie, nie jest to droga usługa, dzięki temu można sporo zaoszczędzić.
oliwia33





Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 105

Post2017-12-18, 16:51    Co myślicie o outsourcingu? Odpowiedz z cytatem
Myślę że outsourcing się doskonale sprawdza i coraz więcej firm z tego korzysta, nasza firma też zleca to zewnętrznej firmie it we Wrocławiu i to najkorzystniejsze rozwiązanie dla wszystkich
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2018-09-24, 15:48    Co myślicie o outsourcingu? Odpowiedz z cytatem
To znacznie odciążą firme i mozna zając się zarabianiem Smile
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2018-09-30, 21:39    Co myślicie o outsourcingu? Odpowiedz z cytatem
Sprawdza się, bo koszty można ściąć. To chyba główna zaleta.
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 145

Post2018-11-07, 23:01    Co myślicie o outsourcingu? Odpowiedz z cytatem
Inne funkcje również można zlecać na zewnątrz Często, np. agencje reklamowe współpracują z drukarniami, zamiast samem inwestować w odpowiedni sprzęt. Inne popularne funkcje zlecane na zewnątrz, to HR, chociaż te ostatnie można prowadzić również przy użyciu programów, np. enova kadry i płace http://infotelecom.pl/enova-kadry-i-place/
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2018-12-18, 22:55    Co myślicie o outsourcingu? Odpowiedz z cytatem
Są branże, gdzie jest to wręcz wymagane. Przykład? Turystyka. Małe biura podróży nie mogą sobie pozwolić na budowę własnej floty. Bardziej opłacalną opcją jest wynajem busów dla biur podróży. Wiele firm autokarowych ma to w swojej ofercie. Każdy na tym korzysta - klient ma komfortową podróż, bo firmy walcząc o klienta podnoszą jakość, biura podróży, bo mają niskie koszta transportowe no i firmy autokarowe, bo mają czysty zysk.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Co myślicie o outsourcingu?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm