pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Dyskusje o pracy » Czego oczekujecie od pracodawcy?

Czego oczekujecie od pracodawcy?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Autor Wiadomość
krzeselko1234





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-17, 16:55    Czego oczekujecie od pracodawcy? Odpowiedz z cytatem
Dokładnie podpisuję się pod tym co koleżanka wyżej napisała po prostu to są najważniejsze punkty jakie powinny być przestrzegane w pracy przez pracodawcę. Ja też wychodzę z tego założenia że pracodawca powinien nas udoskonalać zawodowo bo inaczej to jego branża będzie kulała
Reklamy
kerkatyka





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-07-18, 12:31    Czego oczekujecie od pracodawcy? Odpowiedz z cytatem
Z badania wynika, że wysokie wynagrodzenie jest najważniejszym kryterium charakteryzującym idealnego pracodawcę. Spośród wszystkich czynników, materialny wymiar aktywności zawodowej uzyskał 15,5% wszystkich głosów. Chociaż wysokie zarobki wciąż są dla Polaków priorytetem, to nie mniej ważna (12,6%) okazuje się dobra atmosfera w miejscu zatrudnienia.
malaczarna88





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 11:39    Czego oczekujecie od pracodawcy? Odpowiedz z cytatem
A ja bym od niego oczekiwał rzetelności oraz bym oczekiwał przede wszystkim wypłat na czas..Czasem się za granicą zdarzało, że czekałem na wypłatę tydzień później 2 i dalej jej nie było..Jeśli nie zrobiłem jakiegoś szumu z innymi pracownikami to nawet by tej wypłaty nie było.
malaczarna88





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 11:40    Czego oczekujecie od pracodawcy? Odpowiedz z cytatem
Także czasem warto zawalczyć o swoje (szczególnie jeśli się pracuję za granicą) bez takiej walki na nic nie możemy liczyć a w szczególności nie możemy na pewno liczyć na jakiś szacunek od kogoś. To jest sprawa wtedy bardzo różna i sprawa to jest szemrana...
Kasztanek





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-25, 13:15    Czego oczekujecie od pracodawcy? Odpowiedz z cytatem
Dla mnie najważniejsze żeby pracodawca doceniał pracownika nie poniżał go a na dodatek najlepiej żeby były szkolenia jakieś imprezy integracyjne żeby się lepiej pracowało z ludźmi. Dobra odpowiednia płaca za to co robimy dla naszej firmy
Kasztanek





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-25, 13:15    Czego oczekujecie od pracodawcy? Odpowiedz z cytatem
Dla mnie najważniejsze żeby pracodawca doceniał pracownika nie poniżał go a na dodatek najlepiej żeby były szkolenia jakieś imprezy integracyjne żeby się lepiej pracowało z ludźmi. Dobra odpowiednia płaca za to co robimy dla naszej firmy
przybomir





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-25, 19:14    Czego oczekujecie od pracodawcy? Odpowiedz z cytatem
Tez mi się wydaje że najlepiej żeby pracodawca doceniał i rozwijał swoich pracowników inaczej z tego nie ma nic jego firma będzie stała na tyłach nie będzie miał wykwalifikowanych pracowników i nie będzie możliwości rozwijania firmy tak przynajmniej mi się wydaje.
Hunter





Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-08, 22:45    Czego oczekujecie od pracodawcy? Odpowiedz z cytatem
ja oczekuje od pracodawcy szacunku dobrego wynagrodzenia tego by się rozwijać w tej dziedzinie której siedze to chyba jest dla mnie najważniejsze w pracy. Różnego rodzaju szkolenia nawet spotkania integracyjne dzięki któremu można się poznać bliżej a to jest ważne
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-02-16, 22:18    Czego oczekujecie od pracodawcy? Odpowiedz z cytatem
Najważniejsze jest chyba, to aby móc się ciągle rozwijać i uczyć się nowych rzeczy. Dla mnie nie ma nic gorszego, niż powtarzalna, nudna praca. U nas w firmie organizowane są szkolenia biznesowe typu http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte-kalendarz-krakow.html - w dzisiejszych czasach każdy pracodawca powinien zainteresować się taką formą inwestowania w pracowników, to nie tylko zwiększa lojalność, ale również wpływa na większą efektywność pracy.
tomeknowakowski





Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 9
Miasto: Oleśnica

Post2016-02-26, 10:25    Czego oczekujecie od pracodawcy? Odpowiedz z cytatem
Ja oczekuję przede wszystkim dobrej atmosfery w pracy, możliwości rozwijania się i dobrego traktowania pracowników, czyli nie zakładania z góry że się np obijają. I oczywiście wypłaty na czas;) Kiedyś mialam nieciekawą sytuację, kiedy dostałam druga pracę, nie miałam za duzego doświadczenia więc bardzo się ucieszyłam, ale nie sprawdziłam owego pracodawcęWink Okazało się ze facet jest zadłużony i nie ma wystarczającej płynnosci finansowej aby robić wypłaty na czas, dlatego od tamtej pory nauczyłam się już jak ważne jest szukanie firmy po nip, po nazwisku dyrektora, po nazwie - tak aby przeczytac wszystkie dane i opinie zanim zacznie się gdzieś pracować, polecam pamiętać o tej czynności Smile
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2016-03-31, 10:23    Czego oczekujecie od pracodawcy? Odpowiedz z cytatem
Zacznę od tego, że od kilku lat prowadzę firmę. Staram się zapewnić dobre warunki pracy swoim pracownikom, żeby dobrze się czuli podczas pracy. Raz na miesiąc zabieram ich także na piwo służbowe, za które płaci firma, ale coś jest nie tak, bo zauważyłam, że duża częśc moich pracowników coraz gorzej pracuje, a ja nie mam pojęcia czym to jest spowodowane i jak to zmienić. Radziłam sie już różnych osób i kilka z nich poleciło mi takie bony podarunkowe http://www.edenred.pl/pl/bony-podarunkowe . Jak sądzicie pomogą, czy szukać dalej?
Joanna_G





Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 4

Post2016-04-13, 13:48    Czego oczekujecie od pracodawcy? Odpowiedz z cytatem
Dla mnie najważniejsze jest to, żeby pracodawca darzył mnie zaufaniem. Nie znoszę sytuacji, w której ktoś bez przerwy mnie kontroluje i wszystkie fakty interpretuje na moja niekorzysc. Poprzedni szef patrzył na mnie krzywo nawet wtedy, kiedy zachorowalam na zapalenie płuc i musiałam wziąć l4. Dobrze widzial, w jakim jestem stanie, a i tak pozwalal sobie na niemile uwagi i docinki, ze pewnie siedzę gdzieś na plaży i się wygrzewam :/
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2016-06-02, 17:31    Czego oczekujecie od pracodawcy? Odpowiedz z cytatem
Oczekuję, że będzie inwestował w pracowników i w ich rozwój. Znajomą szef wysłał do szkoły Kodilla na kurs programowania, a mój szef jedynie na kurs bhp... Ja widzę różnicę w podejściu.
xpamey





Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 29

Post2016-06-18, 21:52    Czego oczekujecie od pracodawcy? Odpowiedz z cytatem
Bardzo podoba mi się podejście niektórych pracodawców, którzy potrafią motywować oraz nagradzać swoich pracowników. Często są używane tego typu programy lojalnościowe http://sodexolojalnosc.pl/nagrody/ , które są dla pracowników wyróżnieniem. Cieszyłabym gdybym trafiła do firmy, gdzie takie metody są stosowane
franneek2





Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 22

Post2016-06-23, 14:47    Czego oczekujecie od pracodawcy? Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukacie ciekawych ofert pracy, usług za granicami naszego kraju to odwiedźcie usługi Londyn ciekawy portal ogłoszeniowy gdzie możecie znaleźć niesamowite oferty pracy z Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Strona główna forum » Dyskusje o pracy » Czego oczekujecie od pracodawcy?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm