pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Części do maszyn CAT

Części do maszyn CAT

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
alfred





Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 5

Post2015-09-22, 16:26    Części do maszyn CAT Odpowiedz z cytatem
Tematyka działu jest pokrewna, więc może tutaj zapytam. Czy zna ktoś jakąś sprawdzoną firmę z pewnymi częściami wymiennymi do koparko-ładowarek CAT? Najlepiej ze śląska. Oczywiście chodzi mi w pierwszej kolejności o nowe części zamienne lub ewentualnie takie, które przeszły proces regeneracji. Poza tymi warunkami, które wyżej wymieniłem wiadomym priorytetem jest dla mnie cena. Wiadomo, że nowe części do maszyn budowlanych nie należą do tanich produktów. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie namiary.
Reklamy
koder





Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 6

Post2015-09-30, 12:52    Części do maszyn CAT Odpowiedz z cytatem
Kumpel ma w swojej firmie dwie koparki CAT i z tego co kojarzę, kupuje zamienne części ale gdzieś chyba w południowej wielkopolsce. Na nowe musiałbyś sporo gosza sypnąć Wink Mogę podpytać o namiary i ceny tego co kupował i jak mu się sprawiły części i dać Ci namiary. Chyba, że szukasz czegoś konkret, to napisz, będzie łatwiej coś obgadać.
Klaudia





Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 9

Post2015-10-02, 18:42    Części do maszyn CAT Odpowiedz z cytatem
Znam firmę, która wynajmuje maszyny budowlane, nic nie wiem o kupowaniu części. Był czas, kiedy wypożyczaliśmy sprzęt, chodziło o wykopanie szamba z szalunkiem. Firma, która to robiła, nie miała akurat takiego na stanie, u nas w planach było inne szambo, koniec końców potrzebny był ciężki sprzęt. Wynajmowaliśmy go za ich pośrednictwem. Gdzie zaopatrywali się w części, nie mam pojęcia. Ale też rzecz nie dotyczyła województwa śląskiego.
alfred





Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 5

Post2015-10-05, 14:05    Części do maszyn CAT Odpowiedz z cytatem
popytał również wśród znajomych czy ktoś z nich nie ma jakiegoś sprawdzonego dostawcy części do maszyn albo czy nie znają. Ciężko było uzyskać informacje z wiadomych względów. Kumpel mi polecił https://cemasz.pl dopiero przymierzam się do zakupu. Na tą chwilę przejrzałem ich ofertę. Wydaje się wszystko ok. Może Wy mieliście z tą firmą styczność i może z własnego doświadczenia powiedzieć coś więcej.
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-11-01, 20:13    Części do maszyn CAT Odpowiedz z cytatem
To dość popularne maszyny, więc raczej nie powinno być problemu z częściami.
Strona główna forum » Motoryzacja » Części do maszyn CAT
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm