pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki

Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2017-06-18, 16:53    Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki Odpowiedz z cytatem
zostawiam tą decyzję mechanikowi specjaliści z Euromaster nigdy mnie nie zwiedli
Reklamy
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2017-06-19, 12:10    Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki Odpowiedz z cytatem
myślę, że najrozsądniej wybrać nowe, oryginalne części, ewentualnie zamienniki z wyższej półki - takie części są niezawodne, powinny działać bezawaryjnie przez wiele lat. części i innych elementów do samochodu najlepiej szukać w autoryzowanych serwisach i u renomowanych dystrybutorów, czy producentów - np. tu plandex.pl znajdziecie nowe, wysokiej jakości elementy do samochodów dostawczych, nadwozia, naczepy, przyczepy itp.
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2017-09-11, 11:04    Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki Odpowiedz z cytatem
Części do samochodu powinny być nowe, najlepiej oryginalne, akcesoria mogą być jednak używane. Co do zamienników części, to tylko takie z wyższej półki. Co do akcesoriów, to radzę szukać ich w sieci - wybór jest większy, a ceny niższe. Jeśli szukacie dobrej nawigacji, to zerknijcie na tą od MIO https://www.morele.net/nawigacja-gps-mio-spirit-7500feu-bezterminowa-aktualizacja-map-736574/ - ma świetne opinie, działa bez problemów, a wykonanie jest bez zarzutu.
Strona główna forum » Motoryzacja » Części do samochodu - oryginalne, używane, czy zamienniki
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm