pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Czy istnieją bezpłatne szkolenia? Gdzie ich szukać?

Czy istnieją bezpłatne szkolenia? Gdzie ich szukać?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
employeer





Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-14, 21:06    Czy istnieją bezpłatne szkolenia? Gdzie ich szukać? Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich! Smile

Ja mam dość nietypowe pytanie, ale mam nadzieję, że coś mi doradzicie Wink Chciałbym poszerzyć swoje kompetencje z zakresu marketingu, zdobyć jakieś nowe doświadczenia, pogłębić obecną wiedzę, w związku z tym szukam szkoleń związanych z tym tematem. Miasto, z którego pochodzę, to Katowice, dlatego interesowałoby mnie coś w tym rejonie Smile Jeśli się da, fajnie by było, żeby szkolenia były bezpłatne Wink Może ktoś z Was polecić coś sprawdzonego? Czym się kierować przy wyborze takiego szkolenia?
Reklamy
gurgii





Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-15, 21:13    Czy istnieją bezpłatne szkolenia? Gdzie ich szukać? Odpowiedz z cytatem
raczej nie słyszała o tym, żeby jakieś szkolenia były bezpłatne, no chyba, że te organizowane przez Urząd Pracy, ale oni mają takie wymagania, że praktycznie nikt normalny się na nie nie dostanie ... na pewno blisko znajdują się jakieś szkoły, które organizują kursy marketingowe Smile najlepiej by było dla Ciebie jakbyś się wybrał na studia podyplomowe Smile
bienkas





Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-04-16, 10:06    Czy istnieją bezpłatne szkolenia? Gdzie ich szukać? Odpowiedz z cytatem
Hej, jeśli nie pracujesz to może Urząd Pracy. Dodatkowo poszukaj szkoły bądź kursów w internecie. Tylko wiadomo będą już płatne. Jeśli natomiast pracuje to może pogadaj z szefostwem o jakimś szkoleniu. Przecież robisz to również dal firmy:)
employeer





Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-17, 15:40    Czy istnieją bezpłatne szkolenia? Gdzie ich szukać? Odpowiedz z cytatem
Gdzie lepiej szukać takich kursów? W internecie, w pobliskich szkołach czy może w firmach stacjonarnych? Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, a naprawdę bardzo bym chciał się realizować, pogłębić swoją wiedzę i to jak najszybciej... Na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze takiego szkolenia? Nie chciałbym się przecież wpakować na minę. Możecie mi pomóc?
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-04-30, 16:33    Czy istnieją bezpłatne szkolenia? Gdzie ich szukać? Odpowiedz z cytatem
Według mnie warto przeglądać strony firm szkoleniowych, niektóre z nich mają także działy poświęcone bezpłatnym kursom, jakie aktualnie się odbywają. U nas były organizowane szkolenia przez tę firmę, mają dobrych trenerów, także mogę polecić, są to zajęcia przeznaczone dla przedsiębiorstw.
mirja





Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 11

Post2016-05-03, 20:29    Czy istnieją bezpłatne szkolenia? Gdzie ich szukać? Odpowiedz z cytatem
Przez internet - na youtube poszukaj. Szkoda czasu na jakieś stacjonarne.
murdoch





Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 20

Post2016-05-04, 02:42    Czy istnieją bezpłatne szkolenia? Gdzie ich szukać? Odpowiedz z cytatem
Grupy na Facebook
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2016-05-05, 08:51    Czy istnieją bezpłatne szkolenia? Gdzie ich szukać? Odpowiedz z cytatem
Internet! Ewentualnie może znajdziesz coś przez Urząd Pracy.
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2016-05-13, 11:34    Czy istnieją bezpłatne szkolenia? Gdzie ich szukać? Odpowiedz z cytatem
Zamiast szukać bezpłatnych szkoleń, ten czas zainwestuj w pracę, by zarobić na SOLIDNE szkolenie. Jeśli szkolenie typu nauka programowania jest w dobrej szkole, to jest warte każdych pieniędzy. Tu nie powinno się patrzeć na cenę.
Kasior10





Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 49

Post2016-05-31, 08:20    Czy istnieją bezpłatne szkolenia? Gdzie ich szukać? Odpowiedz z cytatem
Cześć, pewnie że istnieją darmowe szkolenia. Oczywiście nie są darmowe ponieważ ktoś musi za nie zapłacić ale nie ty tylko na przykład Unia Europejska dla Urząd Pracy (czyli po części my wszyscy Smile). Prowadzę portal ze szkoleniami mogę Ci SMSem wysłać aktualną listę z takimi naukami. Potem sobie wydrukujesz SMSa po przez np. http://sms-vmsg.org. Podesłać?
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-06-01, 19:14    Czy istnieją bezpłatne szkolenia? Gdzie ich szukać? Odpowiedz z cytatem
Nie do końca jestem przekonana, czy z takich szkoleń coś wyniesiesz sensownego? Ja bym postawiła jednak na sprawdzoną, rzetelna firmę szkoleniową. Te szkolenia marketingowe są godne polecenia. Nie uważasz?
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2017-06-02, 13:11    Czy istnieją bezpłatne szkolenia? Gdzie ich szukać? Odpowiedz z cytatem
Tak, istnieją bezpłatne szkolenia, ale efekty takich szkoleń są w najlepszym razie niewielkie - moim zdaniem to strata czasu. Warte uwagi są jedynie szkolenia, które mogą przynieść jakieś wymierne efekty, a więc profesjonalne szkolenia, prowadzone przez specjalistów, organizowane przez firmy z doświadczeniem. Powinniście sprawdzić szkolenia organizowane przez SEKA, zwłaszcza biznesowe, czy z obsługi kadrowo-płacowej https://www.seka.pl/oferta/obsluga-kadrowo-placowa/ - firma ma dość dobre opinie, także efekty szkolenia powinny być zadowalające.
Strona główna forum » Hydepark » Czy istnieją bezpłatne szkolenia? Gdzie ich szukać?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm