pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Nieruchomości » Czy można sprzedać mieszkanie z kredytem?

Czy można sprzedać mieszkanie z kredytem?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2013-06-09, 09:43    Czy można sprzedać mieszkanie z kredytem? Odpowiedz z cytatem
Interesuje mnie temat czy można sprzedać mieszkanie z kredytem i jesli tak to jakie wymagania trzeba spelnic ? Jak wygląda taka sprzedaż ?
Reklamy
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2013-06-17, 07:25    Czy można sprzedać mieszkanie z kredytem? Odpowiedz z cytatem
Pewnie ze można wystarczy sie tylko dogadać z kupującym.
snajper00





Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 110

Post2013-06-24, 07:51    Czy można sprzedać mieszkanie z kredytem? Odpowiedz z cytatem
Mieszkanie z kredytem mozna sprzedac, ale jest przy tym o wiele wiecej formalnosci i roboty papierkowej.
nowicka12





Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 5

Post2013-10-22, 08:12    Czy można sprzedać mieszkanie z kredytem? Odpowiedz z cytatem
Można, ale będzie to cięższe w wykonaniu niż sprzedaż normalnego domu, bez kredytu. No i tak jak zauważono wcześniej trzeba załatwić więcej formalności.
finanse





Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 12

Post2013-10-23, 12:23    Czy można sprzedać mieszkanie z kredytem? Odpowiedz z cytatem
Można sprzedać tylko w pierwszej kolejności będzie trzeba spłącić bank.
byczek





Dołączył: 18 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-04-24, 18:55    Czy można sprzedać mieszkanie z kredytem? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że możesz sprzedać mieszkanie z kredytem. Tak jak przedmówca napisał musisz jednak spłacić zadłużenie do banku żeby kupujący miał czyste konto.


Jak powinna wyglądać reklama w sieci? Chcesz skutecznie zareklamować swoją firmę, usługę, produkt? Wejdź na http://reklamawsieci.yolasite.com/. Znajdziesz tam potrzebne wskazówki.

Ostatnio zmieniony przez byczek dnia 2015-06-22, 22:26, w całości zmieniany 1 raz
Renia36





Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-12, 14:40    Czy można sprzedać mieszkanie z kredytem? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że można. Jest to dość standardowa sytuacja. I wcale nie trzeba spłacać wcześniej banku. Procedura jest tak, iż pieniądze które wpłaca kupujący wędrują nie do Ciebie a do banku tytułem spłaty kredytu. Następnie wnosisz o wykreślenie hipoteki.
foremka86





Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 4

Post2015-05-27, 08:33    Czy można sprzedać mieszkanie z kredytem? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że można tak zrobić i jest to teraz bardzo często spotykana praktyka na rynku nieruchomości. Po prostu określona część pieniędzy ze sprzedaży nieruchomości wpływa na poczet hipoteki dzięki czemu mieszkanie zostaje oddłużone.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-02-14, 14:34    Czy można sprzedać mieszkanie z kredytem? Odpowiedz z cytatem
Można jeśli nie kupiłeś mieszkania w programie z dofinansowaniem. Sama sprzedawałam swoje mieszkanie wzięte na kredyt w Warszawie, bo przeprowadziłam się do Wrocławia i tam chciałam kupić mieszkanie, które znalazłam tutaj https://promenadywroclawskie.pl/opis/opis.html . Sprzedaż mieszkania z kredytem jest na pewno dużo trudniejsza od sprzedaży mieszkania bez kredytu, ale jest to na pewno możliwe skoro mi się udało sprzedać mieszkanie po kilku miesiącach od wystawienia ogłoszenia dot. Sprzedaży mieszkania.
Strona główna forum » Nieruchomości » Czy można sprzedać mieszkanie z kredytem?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm