pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Czy na początek wystarczy sama strona www?

Czy na początek wystarczy sama strona www?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
pieniadz997





Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 17

Post2016-06-23, 10:25    Czy na początek wystarczy sama strona www? Odpowiedz z cytatem
Może Adword na początek?
Reklamy
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-05-12, 09:42    Czy na początek wystarczy sama strona www? Odpowiedz z cytatem
Na początek jak najbardziej wystarczy. Wiadomo,że z początkiem wydatków jest najwięcej i z reklamą nie ma co szaleć dlatego strona internetowa jako pierwsze źródło marketingowe jak najbardziej się sprawdzi. Ja też zaczynałem od strony ale z czasem powiększam swoją kampanię. Aktualnie dodałem e-mail marketing. Oczywiście osobiście się tym nie zajmuję bo szkoda mi mojego czasu i straconych pieniędzy tylko zleciłem to najlepszej firmie czyli http://mailsales.pl/
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2017-06-04, 08:54    Czy na początek wystarczy sama strona www? Odpowiedz z cytatem
Warto mieć dobry biznes, ludzie szukają wszędzie więc go znajdą. Nie mniej reklama zawsze potrzebna. Popatrzcie na obecnie jeden z najlepszych biznesów który można prowadzić w każdej chwili - Chcesz mieć biznes na lata ? Taki bez żadnego ryzyka gdzie pieniądze idą Ci każdego dnia na konto, nawet bez pilnowania biznesu ? Gdzie inwestujesz tylko raz i zarabiasz już zawsze. Praca to tylko uruchomienie biznesu, dalej to już efekt kuli 'śnieżnej'. Poczytaj potem się skontaktuj. www.ekologybiznes.pl.tl
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2017-07-26, 10:25    Czy na początek wystarczy sama strona www? Odpowiedz z cytatem
Zależy o jakiej stronie mowa - jeśli o firmowej, takiej typu wizytówka to na początek wystarczy sama strona, ale warto pomyśleć o pozycjonowaniu. Potrzebny będzie oczywiście jeszcze jakiś dobry hosting pod stronę, ten https://www.cal.pl powinien się nadać - nie kosztuje wiele, ma niezłe parametry, jest niezawodny.
kayla





Dołączył: 20 Sty 2020
Posty: 41

Post2021-01-28, 18:01    Czy na początek wystarczy sama strona www? Odpowiedz z cytatem
Jeśli interesuje Was dobrze zaprojektowana graficznie strona waszej firmy, to z pewnością spodoba Wam się współpraca z agencją Kamiński Design. To bardzo fajna agencja marketingowa Płock , ze świetnym podejściem do klienta i bardzo dobrym wyczuciem jego potrzeb. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów pracy z tą firmą.
mrowka





Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 83

Post2022-10-10, 13:03    Czy na początek wystarczy sama strona www? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli o mnie chodzi, to ostatnio szukałam w jakiej sprawdzonej firmy, która byłaby w stanie zaoferować mi ciekawe propozycje w zakresie projektowania stron. Na szczęście znajomych odpowiedział mi, że całkiem spore doświadczenie w tej branży ma firma https://brandvision.pl/projektowanie-stron/ więc chyba się z nimi skontaktuje żeby poznać więcej szczegółów. Dajcie znać, z jakiej firmy zazwyczaj korzystacie w tym zakresie.
Skyper





Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 19

Post2023-02-04, 10:25    Czy na początek wystarczy sama strona www? Odpowiedz z cytatem
Tak, ale dobrze jak jeszcze będzie jakaś agencja PR która podpowie Ci jak najlepiej reklamować się w internecie. Wiadomo, że można próbować samemu jednak w kwestiach związanych z marketingiem sugerowałbym zaufanie profesjonalistom z dużym doświadczeniem.
heniek





Dołączył: 24 Lis 2022
Posty: 54

Post2023-04-09, 17:05    Czy na początek wystarczy sama strona www? Odpowiedz z cytatem
Niestety moja strona przez brak czasu długo jeszcze nie wystartuje, ale może szybciej by było ogarnąć Youtube i usługę, jaką dziś widziałem https://instalajki.pl/produkt/subskrypcje-youtube/? Nie znam się na tym zupełnie, przyznam, że temat do dziś kompletnie nie był mi znany, no ale przecież Wy możecie coś wiedzieć, i na to liczę. Co sądzicie o subach na yt?
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 282

Post2023-09-23, 15:55    Czy na początek wystarczy sama strona www? Odpowiedz z cytatem
Decyzja o tym, czy strona internetowa wystarczy na początku działalności, zależy od rodzaju firmy, jej celów i strategii marketingowej. Strona internetowa to ważne narzędzie w dzisiejszym świecie biznesu, ale nie zawsze jest jedynym lub najlepszym rozwiązaniem, szczególnie dla firm o charakterze lokalnym, takich jak wulkanizacje czy inne usługi lokalne. W takich przypadkach warto rozważyć także inne formy reklamy wizualnej, takie jak reklamy świetlne (https://quadland.pl/reklamy-swietlne) czy kasetony reklamowe.
Strona główna forum » Marketing, reklama » Czy na początek wystarczy sama strona www?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm