pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Czy obawiać się rejestratorów czasu pracy w firmie?

Czy obawiać się rejestratorów czasu pracy w firmie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
septosanek





Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-19, 14:04    Czy obawiać się rejestratorów czasu pracy w firmie? Odpowiedz z cytatem
Witajcie! Czy u kogoś w firmie jest rejestrator czasu pracy? Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jak działa dokładnie taki system i czy mam się go obawiać? Właśnie mam wkrótce wrócić do firmy po dłuższym urlopie i z tego co wiem to szef wprowadził w firmie takie rejestratory, a ja nie wiem czy jest to coś dobrego czy raczej niekorzystnego dla mnie, jako pracownika? Czy to znaczy, że będę kontrolowany na każdym kroku i każde moje wyjście i przyjście do pracy będzie dokładnie monitorowane i sprawdzane?
Reklamy
trateg





Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-21, 20:45    Czy obawiać się rejestratorów czasu pracy w firmie? Odpowiedz z cytatem
My mamy rejestratory wejść i wyjść od dobrych paru lat. Przy wprowadzeniu może i było trochę zamieszania,ale potem już wszyscy przywykli. Z rana wszyscy się oczywiście śpieszą, aby zdążyć przed godziną zero, ale jak ktoś chwilkę się spóźni to nikt problemu nie robi. Tak więc uważam, że nie ma się czego obawiać.
binalek





Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 7

Post2015-06-22, 20:04    Czy obawiać się rejestratorów czasu pracy w firmie? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem rejestrator czasu pracy to bardzo korzystne rozwiązanie z punktu widzenia pracodawcy Wink Inwestując w takie rozwiązanie Twój szef będzie miał jak na talerzu wszelkie spóźnienia i nadgodziny, co na pewno ułatwi rozliczanie podczas wypłaty wynagrodzenia Smile Uważam, że taka opcja bardziej motywuje pracowników do tego, aby unikać spóźnień. Generalnie nie masz się czego obawiać - wykonuj swoją pracę sumiennie, a niczym nie będziesz się musiał przejmować Wink

Ostatnio zmieniony przez binalek dnia 2015-07-30, 08:15, w całości zmieniany 1 raz
halowes





Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 2
Miasto: Rzeszów

Post2015-06-22, 22:04    Czy obawiać się rejestratorów czasu pracy w firmie? Odpowiedz z cytatem
podbijasz kartę jak wchodzisz i wychodzisz
septosanek





Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-23, 10:24    Czy obawiać się rejestratorów czasu pracy w firmie? Odpowiedz z cytatem
No ok nie ma się czego obawiać niby.. ale jak się spóźnię to co wtedy? Szef będzie miał wszystko, jak na talerzu, więc chyba nie da się teraz przymknąć na to oko? ;/ W ogóle kiepsko to widzę.. na pewno na plus będą nadgodziny, ale ten codzienny stres, żeby się nie spóźnić to jakaś masakra;/ A czy u Was szef egzekwował wszystkie spóźnienia? Bardzo pilnował się tych rejestratorów czasu pracy?
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Czy obawiać się rejestratorów czasu pracy w firmie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm