pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne?

Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Robotocki





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-06-29, 11:39    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Pozycjonowanie jest skuteczne i nie ma się co kłócić z tym stwierdzeniem Wink Większość ludzi nie wędruje nawet dalej niż 1 str SERPów. Pierwsze pozycja na pewno przyniesie wymierne efekty w postaci zwiększonej konwersji. Trzeba jednak pamiętać, że to iż potencjalny klient znajdzie się na naszej stronie, nie oznacza jeszcze, że na niej pozostanie. Dlatego oprócz pozycji trzeba przede wszystkim zadbać o swoją stroną. I tu należy zainteresować się tematem on-site SEO. Takie elementy jak np. nagłówki mogą zbawiennie wpłynać na uwagę użytkowników Wink Polecam poczytać co nieco na ten temat. Tutaj podrzucam przykładowy artykuł http://www.ksiegapozycjonera.pl/9-prostych-sposobow-na-zoptymalizowane-naglowki-tajemnice-naglowkow/
Reklamy
geberi





Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-08, 19:51    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Dla mnie pozycjnowanie sprawdziło się jak nic innego.. szybkie reultaty i masz pewnośc że klienci to zobaczą w przeciwieństwie do bannerów i innych które śa blokowane przez adblicka. Polecam. Ja współpracowałam z Webpozycja, mają na dodatek super obsługę która zawsze pomoże i wytłumaczy co trzeba Very Happy
morand





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-09, 15:24    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Jakie badania ? Bawisz się w naukowca..Very Happy wystarczy przeczytać lepszą pierwszą książkę o jakimś to biznesie internetowym i wtedy się szybko możemy dowiedzieć, że akurat to pozycjonowanie jest bardzo szybkim sposobem na to aby zwiększyć swoje obroty w firmie.
sinus





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-22, 11:11    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Dobry jest ten twój ostatni artykuł i mówisz, że wszystko sam tutaj napisałeś bez żadnego kopiowania ? Coś mi się w to wierzyć nie chcę i wydaję mi się, że to jest z jakiejś innej strony o marketingu internetowym..Jeśli się mylę to zwrócić mogę swój honor.
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2015-11-25, 14:53    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o temat wątku, to jeśli pozycjonowanie jest przeprowadzane przez profesjonalistów, to jak najbardziej jest skuteczne, choć zależy to od konkurencyjności fraz / słów kluczowych. Z firm zajmujących się pozycjonowaniem mogę polecić Eye Design - tu http://www.eyedesign.com.pl/pozycjonowanie/ szczegółowe informacje. Radzę unikać zamawiania pozycjonowania u freelancerów, gdyż efekty ich pracy są często niewielkie, jak nie zerowe.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2017-06-26, 21:25    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
W jakiś stopniu jest na pewno jakiś sens tego, ale warto też pomyśleć o zdiagnozowaniu biznesu wedle audytu https://assay.pl/audyty . Wiele osób sprawdza się w takich właśnie sytuacjach, bo wiemy co gdzie jest źle, aby było lepiej.
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2018-03-24, 23:44    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli zlecasz pozycjonowanie solidnym firmom, takim jak https://fabrykamarketingu.pl/seo-pozycjonowanie/, to możesz spać spokojnie. W przeciwnym wypadku możesz trafić na agencję która jedyne co będzie robiła w Twojej sprawie to tylko wystawiała faktury. Lepiej zapłacić nieznacznie więcej, lecz mieć pewność, że efekty będą widoczne.
pieniadz997





Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 17

Post2018-05-29, 14:05    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Kluczowy jest wybór odpowiedniej agencji i trudność pozycjonowanych fraz. Np. zapytania lokalne można umieścić w top 3 w kilka tygodni a hasła związane z kredytami trzeba pozycjonować nawet kilka, kilkanaście miesięcy. Takie życie.

Ja wybrałem firmę, która obiecywała wysokie pozycje, a teraz siedzę na zasiłku dla bezrobotnych. Nie wiem czy tak cały rok 2021 nie będzie.

Ostatnio zmieniony przez pieniadz997 dnia 2021-04-12, 17:58, w całości zmieniany 1 raz
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2018-11-15, 03:43    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Na pewno jest skuteczne skoro tak wiele firm inwestuje w takie usługi. Nawet gdyby nowo powstała firma miała najlepszą ofertę na rynku, nie da jej to gwarancji na pozyskanie klientów, bo Ci klienci nie bedą mieli szans dotarcia do oferty tej firmy jeśli strona nie bedzie pozycjonowania i reklamowana. Cięzko jest znaleźć firmę, która wykonuje wartościowe pozycjonowanie za przystępne pieniadze, ale jest to możliwe. Polecam zerknać na ofertę znajdującą się tutaj http://efectownia.pl/
oliwia33





Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 105

Post2019-09-27, 09:47    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Też bym chciała zlecić takie usługi, macie jakieś aktualne namiary?
kalarepa150





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 11
Miasto: Warszawa

Post2019-09-27, 10:01    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
JA to korzystałam niejednokrotnie z usług agencji http://semseomarketing.pl/ Wszelkie kampanie seo są naprawde bardzo konkretne,przynoszą pożądane efekty i dość duże duże zyski. Kampania adwords dodatkowo do pozycjonowania tez bedzie dobra, tylko muszą zająć się tym narzędziem profesjonaliści
Strona główna forum » Marketing, reklama » Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm