pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Podatki firmowe: (PIT, CIT, VAT), ZUS » Czy studia wliczają się do emerytury?

Czy studia wliczają się do emerytury?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2012-10-09, 16:52    Czy studia wliczają się do emerytury? Odpowiedz z cytatem
Jestem na drugim roku zostało mi jeszcze 3 lata szkoły, czy lata które poświęcam na studiowanie będą mi się liczyć do emerytury?
Reklamy
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2012-10-11, 19:11    Czy studia wliczają się do emerytury? Odpowiedz z cytatem
Chyba tylko jak jestes na studiach dziennych.
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2012-10-17, 10:34    Czy studia wliczają się do emerytury? Odpowiedz z cytatem
Nie wydaje mi sie żeby studia byly wliczane. Przeciez do emerytury wliczany jest czas, w którym płaciłeś składki do ZUSu a podczas studiow nic nie oplacalas, bo nie pracowaels, wiec nie widze powodu dlaczego studia mialby liczyc sie do emerytury.
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2012-10-19, 10:07    Czy studia wliczają się do emerytury? Odpowiedz z cytatem
Byku napisał:
Nie wydaje mi sie żeby studia byly wliczane. Przeciez do emerytury wliczany jest czas, w którym płaciłeś składki do ZUSu a podczas studiow nic nie oplacalas, bo nie pracowaels, wiec nie widze powodu dlaczego studia mialby liczyc sie do emerytury.


Jak studia to nie praca to dlaczego student, nie może zarejestrować sie w Urzędzie Pracy jako bezrobotny?
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2013-01-14, 19:56    Czy studia wliczają się do emerytury? Odpowiedz z cytatem
Licencjat sie nie liczy do emerytury, dopiero tytul magistra bądź inżyniera jest wliczany. Dlaczego tak jest nie mam pojęcia, takie prawo Smile
Strona główna forum » Podatki firmowe: (PIT, CIT, VAT), ZUS » Czy studia wliczają się do emerytury?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm