pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » E-biznes » Czy tylko pozycjonowanie

Czy tylko pozycjonowanie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
MIKI





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 20:28    Czy tylko pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem
Jak sądzicie geniusze marketingowi czy tylko w tych Internetach stawiać na pozycjonowanie czy może postawić na coś innego ? Na jakieś media społecznościowe..na myśl mi na pewno przychodzi albo facebook albo mi na myśl od razu przychodzi twitter. Co sądzicie, co będzie lepsze?
Reklamy
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-07-24, 17:28    Czy tylko pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem
Najlepiej jeśli idzie to wszystko w parze. Wysoka pozycja w organicznych wynikach wyszukiwania jest nieoceniona, ale duża aktywność w social media też daje dużo korzyści. Można tam bardzo precyzyjnie dobrać potencjalną grupę odbiorców.
Ekasy





Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-31, 11:39    Czy tylko pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem
Tak warto w to inwestować duże pieniądze:)
Valentina





Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-06, 20:48    Czy tylko pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem
Nie tylko..Można i wręcz trzeba pomyśleć o stworzeniu jakiegoś fan page. Przyciągnie to nam bardzo dużą liczbę potencjalnych klientów. Sam jeden taki prowadzę i co w nim zauważyć mogę, wielką moc. Ludzie są pozytywnie nakręceni na tego typu portale gdzie odbywają się jakieś promocje i konkursy.
ZarzadzajGIP





Dołączył: 03 Wrz 2015
Posty: 12

Post2015-09-03, 04:11    Czy tylko pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem
Pozycjonowanie to może być za mało, obecność na takich serwisach jak facebook czy twitter to podstawa. Teraz dochodzi do tego jeszcze instagram. Oprócz tego wszystkiego można zainwestować również w AdWords.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-01-17, 21:50    Czy tylko pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem
Reklama internetowa jest ważna, ale nie sądzę, aby poleganie tylko na niej było dobrym pomysłem. Trzeba działać kompleksowo, warto pomyśleć także o innych formach promocji typu marketing mobilny. Wysyłka wiadomości sms do stałych klientów to dobre rozwiązaniem, system typu https://serwersms.pl można wykorzystać np. do informowania o statusie zamówienia czy w kampaniach lojalnościowych. Wiele firm wykorzystuje sms-y, gdyż bardzo szybko za ich pośrednictwem można dotrzeć do odpowiednich odbiorców.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-01-27, 22:19    Czy tylko pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem
Zauważyłam, że wiele firm w ogóle nie posiada żadnej strategii promocji, według mnie to duży błąd. Działania powinny być zaplanowane i realizowane w poszczególnych etapach, a formy reklamy różnorodne. Reklama internetowa owszem jest ważna, ale tradycyjne metody promowania firmy też dobrze się sprawdzają.
pierr





Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 111

Post2016-01-29, 07:38    Czy tylko pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem
Tak, ale zauważ, że powoli zaczyna się to zmieniać. Coraz częściej i chętniej wykorzystywane są różnego rodzaju narzędzia i drogi komunikacji w celu swoich usług. Oprócz pozycjonowania coraz chętniej wykorzystywany jest videomarketing czy obecność na portalach społecznościowych. Facebook i twitter, to wiadomo - standard - ale Instagram już nie. A nie powinno sie o tym zapominać. Kilka porad jak budować markę z Instagramem: https://minicrm.pl/blog/jak-budowac-marke-z-instagramem-praktyczne-wskazowki/
Wg mnie 2016 r. należeć będzie właśnie do tego medium.
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-01-30, 21:13    Czy tylko pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem
Social media to dobry pomysł. Tym bardziej jak skorzystamy z pomocy agencji takiej jak Green Parrot http://greenparrot.pl/nasza-oferta/oferta-socialmedia/ , która zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych. Biorąc pod uwagę to jak wiele osób korzysta z social mediów, trzeba wykorzystać to jako bazę potencjalnych klientów.
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2016-02-01, 17:02    Czy tylko pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem
Wykup reklamę na onecie, co się będziesz ograniczał do FB.
gapper





Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 5
Miasto: Wrocław - Niemcy

Post2016-03-17, 13:41    Czy tylko pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem
Dobrze zaprojektowana kampania marketingowa to podstawa. Powinno skalować się działania SEO i inne działania marketingowe.

polecam zapoznać się z blogiem na którym są ciekawe opracowania na ten temat :

http://gapper-agencja.pl/blog/

Pozdrawiam
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2016-03-25, 10:13    Czy tylko pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem
Pozycjonowanie to nie wszystko i trzeba zainwestować w różne formy reklamy, żeby mieć duże zyski z biznesu. W przypadku sklepów bardzo ważne są pliki produktowe, które umieszcza się w porównywarkach cenowych, a bardzo mało osób bierze pod uwagę takie rozwiązanie. Trochę mnie to dziwi, bo stworzenie takiego pliku produktowego wcale nie jest takie drogie i mozna go zamówić np tutaj http://feedink.com/ i nie zapłacić dużo.
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2016-04-20, 01:14    Czy tylko pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem marketing mobilny w postaci wiadomości sms ma sens, w końcu popularność smartfonów jest duża.
Jakubowski





Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 8

Post2016-04-26, 10:59    Czy tylko pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem
Nie tylko pozycjonowanie, warto również zainwestować w reklamy sponsorowane (adwords), oraz facebook ads.

W przypadku facebooka, ważne jest też by dograć strategie public relations, jeżeli chcesz by twój fanpage tętnił życiem, oraz w razie kryzysu mógł ktoś zareagować.

W razie pytań pisz na PW chętnie pomogę Smile
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-08-03, 16:37    Czy tylko pozycjonowanie Odpowiedz z cytatem
W sumie dużo zależy od zasobności portfela, tak czy inaczej strategia promocji musi zawierać różne formy, wtedy będzie skuteczna.
Strona główna forum » E-biznes » Czy tylko pozycjonowanie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm