pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Ubezpieczenia » Czy warto sie ubezpieczyc ?

Czy warto sie ubezpieczyc ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
borecki





Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 16

Post2013-02-11, 12:57    Czy warto sie ubezpieczyc ? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście IKE i IKZE nie jest jedyną możliwością inwestycji. Oprócz tych produktów możemy też samemu określać zakres inwestycji lub wybrać gotowe portfele o różnych stopniach ryzyka i potencjalnego zysku.
Reklamy
morisek





Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 11

Post2013-02-13, 19:05    Czy warto sie ubezpieczyc ? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy dobrze rozumiem. Czy środki te inwestowane są w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe? Czy to nie jest zbyt ryzykowne?
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2013-02-13, 20:31    Czy warto sie ubezpieczyc ? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej znależć jakieś duże biuro brokerskie lub porównać w internecie.
borecki





Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 16

Post2013-02-14, 12:29    Czy warto sie ubezpieczyc ? Odpowiedz z cytatem
morisek napisał:
Nie wiem czy dobrze rozumiem. Czy środki te inwestowane są w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe? Czy to nie jest zbyt ryzykowne?


W części inwestycyjnej są dostępne gotowe portfele modelowe: różnią się one poziomem ryzyka i potencjału zysku. Można zbudować również indywidualny portfel inwestycyjny wybierając spośród 18 ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych.
morisek





Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 11

Post2013-02-16, 16:24    Czy warto sie ubezpieczyc ? Odpowiedz z cytatem
Wybierając taką polisę inwestycyjną będę w stanie sama dobrze zainwestować w odpowiednie fundusze kapitałowe, czy muszę raczej powierzyć tą kwestię doradcy finansowemu?
borecki





Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 16

Post2013-02-17, 09:52    Czy warto sie ubezpieczyc ? Odpowiedz z cytatem
Istnieje jeszcze coś takiego jak gotowe rozwiązania. Wtedy osoba posiadająca polisę wskazuje cel i czas trwania ubezpieczenia.Eksperci zajmują sie wtedy pomnażaniem środków. W przypadku portfeli można wybrać opcję stabilną czy wzrostową. Przy opcji modelowej zarządzanej przez spcjalistów należy liczyć się z niewielką opłatą.
morisek





Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 11

Post2013-02-18, 23:51    Czy warto sie ubezpieczyc ? Odpowiedz z cytatem
A czy wybierając taką polisę połączoną z inwestowaniem muszę się liczyć także z możliwością straty?
borecki





Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 16

Post2013-02-19, 09:35    Czy warto sie ubezpieczyc ? Odpowiedz z cytatem
Fundusze zwykle podzielone są na 3 grupy: dynamiczne, zrównoważone i bezpieczne. Każdy z nich ma inny stopień ryzyka. Inwestowanie w różnorodne produkty zwiększa bezpieczeństwo.
kluska33





Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 24

Post2013-02-26, 21:03    Czy warto sie ubezpieczyc ? Odpowiedz z cytatem
Bezpieczeństwo i z pewnością możliwość na większy zysk. Zwłaszcza w przypadku funduszy dynamicznych.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2013-02-27, 09:11    Czy warto sie ubezpieczyc ? Odpowiedz z cytatem
Powstała nowa forma ubezpieczenia połączonego z inwestycją. I co najciekawsze nie musimy inwestować ani grosza. Kompletna nowość i to rodzima z Polski. Dochód na lata, można tez w tym pracować i wypracować dochód pasywny. I to jak wyżej nie ponosząc żadnych kosztów.
morisek





Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 11

Post2013-02-27, 21:47    Czy warto sie ubezpieczyc ? Odpowiedz z cytatem
Z tego co się orientuję, inwestujący musi wziąć również pod uwagę koszty zarządzania, pobierane na poziomie UFK jak i na poziomie funduszy, w które UFK inwestują. Towarzystwo nie gwarantuje realizacji założonego celu inwestycyjnego ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego.
kluska33





Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 24

Post2013-02-28, 21:32    Czy warto sie ubezpieczyc ? Odpowiedz z cytatem
Tego raczej żadna firma nie zagwarantuje, a Ci co uwierzyli w obietnice gwarantowanych zysków, wiadomo jak skończyli. Pewnie nigdy nie odzyskają pieniędzy. Jakie rankingi i statystyki przeglądacie, żeby sprawdzić jakie zyski firma wypracowała w danym roku?
Mati





Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 5
Miasto: Rzeszów

Post2013-04-16, 13:26    Czy warto sie ubezpieczyc ? Odpowiedz z cytatem
Niestety często bezpieczeństwo nie idzie w parze z dużym zyskiem. Byłoby zbyt prosto ;]
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2016-08-22, 08:11    Czy warto sie ubezpieczyc ? Odpowiedz z cytatem
Ja mam wykupione ubezpieczenie na życie, które obejmuje mnie i moją czteroosobową rodzinę. Jeśli dodatkowo prowadzisz własną działalność, to polecam tę ofertę: https://www.gothaer.pl/pl-dla-firm-produkt/1008/majatkowe-dla-firm/ubezpieczenie-malych-i-srednich-firm-gobiznes/ Zatrudniam kilkanaście osób, które pracują na dość drogim sprzęcie, więc ubezpieczenie firmy to od początku był mój priorytet.
zacharczuk1





Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 7

Post2016-08-26, 06:14    Czy warto sie ubezpieczyc ? Odpowiedz z cytatem
Ubezpieczenie na życie to podstawa, która zabezpieczy Twoją rodzinę i nie tylko. Ja z rodziną korzystam zawsze z porównywarki ubezpieczeń i porady konsultantów, którzy zawsze doradzą produkt ubezpieczeniowy na topie.
Strona główna forum » Ubezpieczenia » Czy warto sie ubezpieczyc ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm