pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Czy warto sprzedać auto w skupie?

Czy warto sprzedać auto w skupie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
jahangir





Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 15

Post2012-12-30, 11:43    Czy warto sprzedać auto w skupie? Odpowiedz z cytatem
Tak jak w temacie. Sprzedał ktoś z Was auto w skupie?
Reklamy
moderatorek07





Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 3

Post2012-12-30, 12:29    Czy warto sprzedać auto w skupie? Odpowiedz z cytatem
mi się raz zdarzyło. powiem tak: trzeba uważać i zanim się zadzwoni do jakiejś firmy- sprawdzic opinie o niej w internecie, bo można trafić na różnych ludzi...
agnieszka80





Dołączył: 06 Gru 2013
Posty: 8

Post2013-12-06, 15:11    Czy warto sprzedać auto w skupie? Odpowiedz z cytatem
Ale chodzi o skup złomu czy skup aut używanych?
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2013-12-09, 08:40    Czy warto sprzedać auto w skupie? Odpowiedz z cytatem
chyba chodzi mu i używane auto Smile
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2013-12-10, 15:28    Czy warto sprzedać auto w skupie? Odpowiedz z cytatem
Jak potrzebne komus pieniadze na szybko i ma problem zeby sprzedać samochod, to wtedy warto.
Sajdak





Dołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 7

Post2015-01-24, 11:30    Czy warto sprzedać auto w skupie? Odpowiedz z cytatem
Dlatego najlepiej korzystać ze skupów, w których możliwa jest wcześniejsza wycena auta np. online dzięki temu wiemy od razu czego możemy się spodziewać. Opcja skorzystania z usług skupu jest bardzo wygodna bo nie musimy absolutnie nic robić Smile
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2015-01-26, 11:35    Czy warto sprzedać auto w skupie? Odpowiedz z cytatem
Pozostaje sprawa negocjacji ceny, jak to w biznesie bywa Smile
njuimidz





Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 8

Post2015-04-09, 13:24    Czy warto sprzedać auto w skupie? Odpowiedz z cytatem
No tak ta negocjacja w biznesie jest po prostu zawszę taka konieczna czasem stety a czasem niestety..Chociaż ja myślę, że zdecydowanie lepiej po prostu no wiecie jest chyba po prostu jakoś sprzedawać swoje auto na własną rękę i po prostu zdecydowanie wtedy wszystko idzie do waszej kieszeni a nie do waszego pośrednika.


Chcesz się dowiedzieć więcej na temat logistyki? Wejdź na tego bloga http://dobralogistyka.blog.pl/ i znajdź dużo cennych porad!

Ostatnio zmieniony przez njuimidz dnia 2015-06-02, 20:46, w całości zmieniany 1 raz
Lenny





Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-15, 13:45    Czy warto sprzedać auto w skupie? Odpowiedz z cytatem
Ja to zawsze sprzedawałem samochód na własną rękę i po prostu to było dla mnie zdecydowanie lepsze rozwiązanie - cała gruba kasa szła zawsze do mojej kieszeni bez żadnych firm pośredniczących i to było bardzo takie przecież fajne i dobre : )jeśli chodzi o mnie to teraz też chcę sprzedać samochód moją polówkę ; ))

Gotowanie to Twoja pasja? Ciągle poszukujesz nowych przepisów, by zaskoczyć swoich znajomych i rodzinę? To blog dla Ciebie!! Wejdź http://mirkawkuchni.bloog.pl/ i sprawdź!

Ostatnio zmieniony przez Lenny dnia 2015-06-24, 12:08, w całości zmieniany 1 raz
SUPERchlop





Dołączył: 19 Kwi 2015
Posty: 7

Post2015-04-19, 07:44    Czy warto sprzedać auto w skupie? Odpowiedz z cytatem
Lenny bardzo dobrze mówi polać właśnie mu bo chłop się naprawdę zna na rzeczy ; ) ja już 2 razy sprzedawałem samochód - raz swój jak chciałem wymienić na jakiś nowy i jeszcze raz sprzedawałem samochód jak po prostu siostra chciała sprzedać i zawsze lokalnie na oLX


Wyposażenie domu, bądź remont jest często nie lada wyzwaniem, z którym nie każdy jest w stanie sobie poradzić. http://domoweinspiracje01.blog.pl/2015/03/31/budowa-domu/ Zapraszam więc do poczytania

Ostatnio zmieniony przez SUPERchlop dnia 2015-06-24, 06:20, w całości zmieniany 1 raz
karcikuta





Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-21, 12:02    Czy warto sprzedać auto w skupie? Odpowiedz z cytatem
Po co w skupie : ) jeśli mamy czas i kasa jest nam potrzeban jakby to powiedzieć na już to zdecydowanie lepiej jakby to sprzedać jest gdzieś samemu we własnym
zakresie robić jakby to swoją aukcję i po prostu wtedy się zwiększy zysk ze sprzedaży samochodu.


zapraszam też na mojego bloga http://zakupyznatala.blog.interia.pl/?id=3359575 poświęconego paniom które uwielbiają robić zakupy, znajdziecie tutaj kilka trików jak kupować dużo i nie drogo

Ostatnio zmieniony przez karcikuta dnia 2015-06-22, 13:05, w całości zmieniany 1 raz
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-06-09, 10:56    Czy warto sprzedać auto w skupie? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że jeżeli masz dobre miejsce to się opłaca. Tutaj http://panta.gda.pl/ są najwyższe ceny jeżeli chodzi o skup złomu. Z tego co słyszałam to fajnie się na tym wychodzi finansowo. Na stronie jet cennik więc możesz sprawdzić
kontraktor





Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-11, 11:58    Czy warto sprzedać auto w skupie? Odpowiedz z cytatem
W skupie raczej nie warto sprzedawać..Lepiej wszystko sprzedać na własną rękę bo wtedy już cały zysk leci do naszej kieszeni i już niczym się nie trzeba nawet martwić Smile wystarczy trochę przepisów przeczytać odnośnie tego jak to należy sprzedać samochód jako osoba prywatna.
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2016-01-14, 15:36    Czy warto sprzedać auto w skupie? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście bardziej opłaca się sprzedaż samochodu na własną rękę, ale jest z tym więcej zachodu. Sprzedając w skupie pieniądze dostaje się od ręki i bez większych formalności, także dla kogoś, kto chce szybko pozbyć się starego auta, to dobre rozwiązanie. Jeśli jesteście z Warszawy, to w salonie Opla http://opel.autozoliborz.pl można szybko sprzedać swój samochód.
Strona główna forum » Motoryzacja » Czy warto sprzedać auto w skupie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm