pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Dyskusje o GPW » Czym kierować się przy wyborze brokera

Czym kierować się przy wyborze brokera

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
bart.olb





Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 5
Miasto: Warszawa

Post2011-03-24, 21:19    Czym kierować się przy wyborze brokera Odpowiedz z cytatem
Witam, do założenia tego tematu skłoniła mnie lektura artykułu: Forex Jak brokerzy zarabiają na swoich klientach zamiściłem go na swoim blogu: http://wszystkoogospodarcebiznesieipracy.blogspot.com/2011/03/forex-jak-brokerzy-zarabiaja-na-swoich.html
Proszę o wypowiedzi, rady czym kierować się przy wyborze brokera i jakich polecacie.
Reklamy
zuza.lalkowa





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-23, 11:20    Czym kierować się przy wyborze brokera Odpowiedz z cytatem
A co mnie to interesuję co za stronę wstawiasz -.- Nie interesuję mnie to bo ja prowadzę na pewno lepszą stronę i bloga i tam zamieszczam cenne wskazówki dla wszystkich odwiedzających. Jak ktoś byłby zainteresowany to oczywiście może tam wejść i wszystkiego może się dowiedzieć.
domli





Dołączył: 12 Wrz 2023
Posty: 7

Post2023-09-12, 16:23    Czym kierować się przy wyborze brokera Odpowiedz z cytatem
Ja biorę pod uwagę opłaty i jakość apki na telefon, wybrałem mbank choć z tego co wiem ing jest tańszy ale częściej ma awarie
Strona główna forum » Dyskusje o GPW » Czym kierować się przy wyborze brokera
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm