pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Dofinansowanie na własny biznes

Dofinansowanie na własny biznes

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
kaktus





Dołączył: 28 Lip 2013
Posty: 33

Post2017-03-01, 09:54    Dofinansowanie na własny biznes Odpowiedz z cytatem
Bardzo dużo jest takich programów, począwszy od aniołów biznesu po programy rządowe i unijne
Reklamy
karo90





Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 118

Post2022-07-08, 07:05    Dofinansowanie na własny biznes Odpowiedz z cytatem
Jak , ktoś nie ma pomysłu co chce zrobić, to jak poprowadzi biznes? I skąd pomysł, że każdy musi mieć biznes i swoją markę? Już lepiej poszukaj jakiegoś fajnego stażu, zdobędziesz doświadczenie, zaktywizujesz się zawodowo a biznes to trzeba wiedzieć co się chce robić, zobaczyć czy jest na to zapotrzebowanie i krok po kroku wdrażać pomysł w życie. Samo założenie to klikasz na Biznes.gov.pl kilka chwil i gotowe.

Duze znaczenie ma również forma reklamy do firmy
https://shineonagency.pl/

Pozwolę tutaj dać namiar na agencję, która prowadzi kampanie reklamowe dla firm - powinni doradzić jaka reklama się sprawdzi.
wbeszu





Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 293

Post2023-08-29, 12:52    Dofinansowanie na własny biznes Odpowiedz z cytatem
Pozyskiwanie dotacji unijnych to nie lada wyzwanie. Jednak stało się znacznie łatwiejsze dzięki firmie https://edoradca.pl/dotacje-unijne/aplikowanie-o-dotacje/ specjalizującej się w tym obszarze. Ich wsparcie, doradztwo i znajomość procedur pozwoliły mi zdobyć środki na rozwój mojego biznesu. To zdecydowanie profesjonaliści, którzy potrafią przeprowadzić przez cały proces. Gorąco polecam tę firmę wszystkim, którzy chcą zdobyć finansowanie na swoje projekty.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Dofinansowanie na własny biznes
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm