pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Dokąd na weekend?

Dokąd na weekend?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Autor Wiadomość
Poznaniak





Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 11

Post2015-04-21, 20:20    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Polecam bardzo Kaszuby- na pewno odpowiada kategorii " z czystym powietrzem"Smile , poza tym są tam miejsca rzadko odwiedzane przez turystów, więc można zaznać ciszy:-). Oprocz bardzo ładnych krajobrazów ( nie bez powodu nazywany jest ten region "Szwajcarią Kaszubską"), można trafić na ciekawostki typu kamienne kręgi, kurhany- jeden z nich np jest w Węsiorach, jeden w Odrach, ale podobno jest ich dużo więcej. Czyste jeziora, możliwosć zorganizowania spływów kajakowych..myślę, że warto nawet na dłużej niż na weekend.


Szukasz inspiracji na urządzenie mieszkania, domu lub ogrodu? Wejdź na tego bloga http://gustownewnetrza.mylog.pl/2015-01-19/w_stylu_gwiazd_hollywood i znajdź całą masę super pomysłów!

Ostatnio zmieniony przez Poznaniak dnia 2015-06-03, 21:46, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
ida2015





Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-24, 01:31    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy tak na prawdę czy wybieramy się na weekend który ma być interesujący, ciekawy czy romantyczny, chcemy zaszyć się w domku/pokoju/hotelu czy jednak nastawiamy się na zwiedzanie. Moim zdaniem dobrym pomysłem są góry, choć może jednak nie w wakacje Wink


Czasem ogrod i czasem dom .. to ja tu na tym blogu http://domwogrodzie.blog.pl/2015/01/23/ogrod-z-owocami/ wszystko dobrze opisane jak sie postepuje w pelni z owocami. Co tam jest to jest potega

Ostatnio zmieniony przez ida2015 dnia 2015-06-23, 14:19, w całości zmieniany 1 raz
Dolores





Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 9

Post2015-04-25, 16:31    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Dokładnie na taki weekend najlepsze są góry własnie na weekend majowy raczej chce spędzić Zakopanym dawno w sumie nie byłem jest tam zawsze pięknie wyśmienity klimat. Nie lubię siedzieć w domkach wole raczej pospacerować po Krupówkach czy wyjść w góry.


Świat multimedialny jest nie do ogarnięcia - co rusz to nowe sprzęty, nowe rozwiązania - chesz byc na bieżąco? Zajrzyj na stronę http://multiswiat.bloog.pl/ - warto!

Ostatnio zmieniony przez Dolores dnia 2015-06-18, 21:55, w całości zmieniany 1 raz
adelajda303





Dołączył: 12 Kwi 2015
Posty: 7

Post2015-04-25, 22:04    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Ja jestem miłośniczką zwierząt! Smile Ze swojego doświadczenia polecam odwiedzić wrocławskie zoo! Smile Mało kto wie, że to zoo jest uznawane za jedno z najpiękniejszych na świecie, więc skoro w Polsce mamy taki skarb, warto go odwiedzić! Smile Super sprawa! Polecam zwłaszcza ostatnio otwarte afrykarium Wink


Pamiętasz jak to było w szkole?https://czasyszkolne.wordpress.com/ Sprawdź jak u mnie to wyglądało!

Ostatnio zmieniony przez adelajda303 dnia 2015-06-23, 12:40, w całości zmieniany 1 raz
moneyghat





Dołączył: 12 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-04-25, 22:52    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Osobiście, jeśli mam trochę wolnego czasu, zawsze na odpoczynek wybieram Kraków! Smile Jest to piękne miasto posiadające swój specyficzny, niepowtarzalny klimat i za to je uwielbiam! Pomimo tego, że byłam tam już miliony razy, kocham tam wracać i polecam wszystkim miłośnikom spacerów Smile


Nie wiesz jak tanio nocować?http://wskazowkidlapodroznika.yolasite.com/ Popatrz na mnie i na mój blog!

Ostatnio zmieniony przez moneyghat dnia 2015-06-23, 14:41, w całości zmieniany 1 raz
Zbenek345





Dołączył: 18 Kwi 2015
Posty: 7

Post2015-04-26, 17:43    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem co jest fajnego w Krakowie. Możesz powiedzieć coś więcej jakieś fajne zabytki? Szczerze polecam Karpacz bo tam to przynajmniej góry są ciekawe - Śnieżka, warto na nią wejść bo tak lekko się wchodzi i nie trzeba się nawet lekko co do tego wysilać.


Hola hola marzy sie weekend a praca na produkcji nie powinna byc solidna i niegrozna Obczajcie ta strone http://bezpiecznaprodukcja.blog.com jak bezpiecznie nalezy pracowac.

Ostatnio zmieniony przez Zbenek345 dnia 2015-06-23, 21:09, w całości zmieniany 1 raz
SUPERchlop





Dołączył: 19 Kwi 2015
Posty: 7

Post2015-04-29, 11:43    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
hejka, szukam miejsca na weekend majowy, aby spędzić troszkę czasu na Mazurach, znajomy był w fajnym miejscu na Mazurach w Kozina i Bogaczycach obie miejscowości położone są nad jeziorami, bezpośredni dostęp.
Właściciel dysponuje pokojami, segmentami jak i również całymi domami do wynajęcia.
super !!! polecam. link w podpisie.
a wy macie jakieś inne propozycje ?


Co wiesz o ubezpieczeniach? Wydaje Ci się, że niewiele? Przekonaj się na http://milenaoubezpieczeniach.blox.pl/html. Ubezpiecz się i nie martw o przyszłość.

Ostatnio zmieniony przez SUPERchlop dnia 2015-06-28, 20:05, w całości zmieniany 1 raz
prozak





Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 13

Post2015-05-08, 19:16    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
A ja już od dwóch lat robię sobie w tym czasie porządki z duszą i ciałem i wyjeżdżam w Beskid na wypad z dietą, jogą i wycieczkami po górach. Po tygodniu wracam wypoczęta, szczuplejsza i mam taki power, że starcza do wakacyjnego urlopu... polecam wszystkim takie spędzanie wolnego czasu, przy okazji można pozwiedzać i zobaczyć ciekawe miejsca
Lubiekotki





Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-13, 19:08    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Na weekend bardzo fajnie jest się gdzieś właśnie wybrać do mniejszej miejscowości. Wtedy unikamy tą rzeszę ludzi, których jest pełno w tych miastach. Naprawdę uważam, że nie opłaca się tego robić i jechać gdzieś do Warszawy bo tam jest tłok a na weekend nie można normalnie przejść.
Domaszka





Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-05-14, 16:48    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Lubie wyjeżdżać od czasu do czasu zwiedzać sobie warszawę lubię to miasto może wydawać się nuda, bo ciągle tam jeżdżę, ale jednak mnie się osobiście warszawa podoba. Dojazd jest teraz łatwy dużo busów kursuje na warszawę tanie bilety, więc wsiadasz i za 4-5h jesteś.
dziobol





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-14, 22:24    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Uwielbiam weekendowe wypady, a w Polsce nie trudno o fajne miejsca, szczególnie że mamy ten komfort posiadania morza i gór, dzięki czemu wcale nie musimy jechać za granicę. Bardzo lubię jeździć nad morze, do Sopotu ale także i w góry, do Zakopanego gdzie jeżdżę zarówno zimą, jak i latem.
FED01





Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-19, 07:43    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Polecam niezawodne groupony itp. Teraz byliśmy nad morzem z grupera w świetnym hotelu ze spa za naprawdę śmieszne pieniądze jak za takie warunki i taki hotel i takie atrakcje jakie były w pakiecie
ptaszyna





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-19, 12:22    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Tylko, że na tych stronach to są niby promocje..To niby do końca te promocję nie są..Jak się wejdzie na inne strony to też tam się można spotkać za takimi samymi ofertami w bardzo podobnych cenach. Oni tylko specjalnie napiszą promocje aby właśnie jakoś przyciągnąć człowieka.
Matykiuta





Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-20, 09:43    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Nie korzystam raczej z promocji, bo to pewna ściema albo można się łatwiej naciąć wole nie oszczędzać na wakacjach i wydać więcej a być spokojniejszy. Na te wakacje wybieram się do Francji mamy już zarezerwowaną wycieczkę od stycznia. Nie mogę się doczekać wyjazdu.
Pompka





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-20, 11:43    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Niekoniecznie promocja oznacza ściemę ale warto dobrze się przyjrzeć bo wczasy w dobrych warunkach kosztują sporo więc jeśli ktoś kusi nas cenami nierealnymi to lepiej 3 razy się zastanowić aniżeli zepsuć sobie wakacje bo otrzymaliśmy nie to czego się spodziewaliśmy
Strona główna forum » Hydepark » Dokąd na weekend?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm