pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Dokąd na weekend?

Dokąd na weekend?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Autor Wiadomość
Bogacz34





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 2
Miasto: Rzeszów

Post2015-05-21, 08:56    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
nad wode, na wieś do babci Wink
Reklamy
oneDolar





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-21, 16:36    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Nie na wioskę do babci..To może być coś najgorszego co może spotkać człowieka. Wtedy u babci trzeba będzie robić. Nie lubiłem jeździć do babci bo nie lubiłem tam u niej pracować. Nie chciałem jej pomagać w żadnych pracach. Miałem wakacje i mnie rodzice tam wysyłali..No a wracają do weekendu polecam mielno.
bażej776





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-21, 22:27    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Ja polecam Doline Pilicy, przede wszystkim spływ kajakowy.
Rzeka Pilica jest doskonałym miejscem do takiej turystyki wodnej.
polecam wybrac się tam tez na konie no i oczywiście skorzystać z noclegu i spędzić tam cały weekend
Manymany





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-22, 09:23    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Teraz sie zaś weekend zbliża ponieważ idzie boże ciało ja przemyślałem sobie to wcześniej i już zarezerwowałem sobie hotel w Karpaczu a dokładnie hotel greno byłem tam w tamtym roku naprawdę nie żałowałem z moją dziewczyną na którymś forum mi właśnie polecili ten hotel. Piękna okolica myślę że warto.
igax





Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-05-24, 20:30    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
wielu zwolenników mają weekendowe wyjazdy w góry, jedno z nielicznych miejsc, w których jeszcze można spotkać dziewiczą przyrodę. A górskie szlaki? Wielu wraca na nie do końca życia. Można wybrać zawsze popularne Zakopane albo którąś z bardziej ustronnych miejscowości, jak chociażby Rabka-Zdrój. Nie brakuje też i takich, którzy oddali by wszystko za wyjazd na Mazury, bo uwielbiają spędzać czas na wodzie. Zabierają dzieci np. do Giżycka albo Mikołajek i starają się zarazić je swoją pasją, tak aby w przyszłości wyrośli z nich nieustraszeni żeglarze.
panicz





Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-25, 00:05    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Ja zaplanowałam w tamtym roku weekend majowy nad morzem i marzłam siedząc uparcie na plaży w kurtce, czapce i szaliku.
W tym samym czasie we Wrocławiu moja mamuśka biegała w krótkich spodenkach po ogródku w dwudziestostopniowym upale.

Dlatego też jestem w tym roku ostrożna w planowania.
barabasz





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-25, 07:42    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Musisz mieć naprawdę wesołą mamę takie rzeczy w środku lata, tego nikt by się nie spodziewał. Ja powiem wam, że ja zawsze na weekend i na wakacje jadę w góry - tam jest pogoda zwykle podobna. Wiatr trochę wieje, lekko świeci słońce. Można sobie aktywnie spędzać czas
szubert88





Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-25, 22:04    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Ja polecam również Kotlinę Kłodzką, sam byłem w Stroniu Sląskim, świetnie przygotowane ścieżki rowerowe, mało turystów, świetne miejsce na chillout.
ten rejon jest zwany małymi Bieszczadami czy jakoś tak, ale na prawdę można bardzo fajnie spędzić tam czas
dawid.p





Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-26, 10:57    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Chyba wszystko zależy od tego czy lubisz góry, jeziora czy może. Spróbuj odwiedzić na przykład Szklarska Porębę albo Zakopane. Wiele różnych atrakcji. Polecam.
konik





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-27, 07:10    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Polecam na weekend wybrać się do Gdańska. Piękne miasto, piękne atrakcje i zabytki. Idealny 2 dniowy wypad na weekend. Wystarczy wyjechać sobie około piątku i wrócić w niedzielę rano. Lepiej nie można sobie tego wymarzyć, jest tam lotnisko - warto to wykorzystać.
Pamtyku





Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-01, 13:23    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Polecam piekne Polskie góry takie jak Karpacz czy zakopane super sprawa na wypady weekendowe a tym bardziej że za 3 dni mamy długi weekend to jak najbardziej! Byłem na majówce w karpaczu i nie żałuję super okolice! Nad morze nie jest głupi pomysł lecz dla mnie góry wygrywają
michali77





Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-01, 14:14    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Wybór jest dosyć spory. W sumie pomóc może serwis nextur.pl gdzie właśnie możesz znaleźć ciekawe wyjazdy weekendowe. Masz tam nawet zakładkę "we dwoje". Może znajdziesz tam jakiś pomysł, który Cię zainteresuje.
Partyjkut





Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-02, 16:20    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Ja na ten weekend wybieram się właściwie do karpacza długo się tam wybierałem ale jakoś czasu nie było a teraz mam czas więc chce troche pozwiedzać mam idealna pogodę podobno ma być taki cały tydzień więc tylko korzystać. Nie mam upatrzonego hotelu więc raczej spontan.
eders





Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 2
Miasto: Warszawa

Post2015-06-02, 17:47    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
na plaże ;p
Bambukoor





Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-06, 12:28    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Mi niestety wypadł weekend ten długi w pracy no ale co zrobisz dopiero za tyg będę miał więcej wolnego za ten weekend więc wybieram się do zakopanego dawno nie byłem w górach chociaż uwielbiam chodzić po górach i nie mógłbym nei spędzić tego czasu właśnie w górach.
Strona główna forum » Hydepark » Dokąd na weekend?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm