pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Dokąd na weekend?

Dokąd na weekend?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Autor Wiadomość
Renia36





Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-09, 11:11    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Ja, kiedy mam trochę wolnego czasu, zazwyczaj wybieram albo góry albo Kraków Wink Kocham się wspinać, kocham te górskie widoki! Góry o każdej porze roku są piękne, dlatego kocham tam jeździć Wink Kraków jest miejscem, gdzie też bardzo chętnie wracam, ponieważ jest to miasto posiadające niepowtarzalny klimat! Polecam wszystkim! Smile
Reklamy
pyccus





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-10, 14:54    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Spędzający weekend w Polsce turyści najchętniej odwiedzają położone w Dolinie Rybiego Potoku Morskie Oko. Znajdujące się tu jezioro, zwane niegdyś Rybim Stawem ma 51 metrów głębokości. Zaś woda jest tak przejrzysta, że ok. 10 metrów w głąb widać niemal wszystko.
piernik





Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-10, 15:26    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
NIe prawda mi się wydaję, że ludzie najchętniej jadą sobie do Krakowa albo gdzieś jadą po prostu w góry albo nad morze:) ja teraz na krótkie takie weekendy jeżdżę jakoś tak po prostu do Krakowa a jak mi się znudzi z żoną jedziemy sobie nad morze i tam wakacjujemy.
Manymany





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-12, 10:06    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Wybór jest dosyć spory jeżeli chodzi o wyjazd na weekend i zwiedzanie polski. W sumie pomóc może serwis gdzie właśnie można znaleźć ciekawe wyjazdy weekendowe. Ja oststnio byłam w sandomierzu z rodziną i bardzo nam sie podobało
eurak





Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-12, 18:33    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy chyba od tego co wolicie robić. Czy chodzić po górach? Czy opalać się na morzem. Jest wiel ciekawych miejsc. Warto trafić na swoje ulubione.
krajna15





Dołączył: 14 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-14, 15:11    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od tego jakie kto ma upodobania Wink Jedni lubią wylegiwać się na plaży, inni chodzić po górach Wink Ja należę raczej do tej pierwszej grupy ludzi i w wolnych chwilach uciekam zawsze nad morze Smile Pomimo tego, ze Bałtyk jest zimny, lubię tam wracać Smile Morze bardzo mnie uspokaja Wink
rexon21





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-14, 18:08    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Zgodzę się z kolegą który napisał wyżej zależy to gdzie lubi wyjeżdżać ja w wakacje uwielbiam wyjeżdżać w morze bo tam wiem że mogę się schłodzić w góry mało jeżdżę a jak jeżdżę to tylko zima bo wtedy góry maja swój klimat. Jedyny niepowtarzalny rzecz jasna.
bażej776





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-14, 19:40    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Jest przecież jeszcze tyle cudnych miejsc. Jak dla mnie powinnaś wybrać się do Głuchołaz, odpoczniesz od wszystkiego. Tam czas leci wolniej. Do tego fajny klimat panuje. Ja tam odpoczywam za każdym razem, mam tam rodzinę więc jeżdżę dość często. Noclegi z tego co mi wiadomo nie są drogie, a odpoczniesz - to masz jak w banku.
duldy





Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 8

Post2015-06-16, 18:31    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
A co powiecie na zwiedzanie Łodzi? Uważam, że to też ciekawe miasto. Znajomi mówią, że można tam znaleźć tani nocleg w miłym miejscu, jak na przykład tu:  http://www.noc-spanie.pl/.
wikto29





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 5

Post2015-06-17, 08:56    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Ja chętnie wybrałbym się z rodziną nad morze, tyle, że wiadomo, że pogoda jest zmienna, więc zawsze warto mieć w zanadrzu jakiś basen czy inne atrakcje. poza tym na weekend jechać i nie mieć pogdy to też niefajnie, ale mimo wszystko dobrze tak naładować akumulatory
Lol





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-06-17, 16:34    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Jadziem, jadziem teraz z ziomkami do Sopotu. Tam będziemy sobie odpoczywać i tam będziemy podrywać kobiety. Polskie dziewczyny są miłe i symaptyczne więc liczymy na jakieś dobre rozmowy. Już hotel wszystko mamy zgrany nic tylko teraz kupować zimne piwko i grzać się w cieniu.
kerkatyka





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-06-17, 17:15    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Ambitny plan jeżeli chodzi o grzanie się w cieniu Very Happy nie lepiej się opalać w cieniu?. Na długi weekend sopot dobre wyjście tym bardziej że w trójmieście bardzo ciepło nic tylko jechać. Ja na weekend majowy byłem w karpaczu bardzo mi się tam spodobało więc na wakacje chyba też tam pojadę.
binalek





Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 7

Post2015-06-19, 22:43    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Ja weekendy spędzam zazwyczaj u rodziny na wsi! Kocham to świeże powietrze i wiejskie życie, które nieco różni się od mojego życia codziennego... Tobie również polecam wypoczynek w takim miejscu! Można naładować przysłowiowe akumulatory w błyskawicznym tempie! Smile
racer888





Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 2
Miasto: Poznań

Post2015-06-23, 10:05    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
na działkę ;p
bober





Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 3

Post2015-06-23, 13:33    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Ja jadę na wesele ale to chyba nie jest odpowiedź, której potrzebowałeś Razz
Strona główna forum » Hydepark » Dokąd na weekend?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm