pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Dokąd na weekend?

Dokąd na weekend?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Autor Wiadomość
mifi95





Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 4

Post2015-06-24, 14:23    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Ja co tydzień jeżdżę 250 km do rodziców i mam już dość, więc w ten weekend (szaleństwo!) zostaję w domu i zwiedzam miasto Very Happy
Reklamy
bystrzak





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-10, 16:41    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
No to masz nie wesoło jeżdżąc ciągle tyle kilometrów ale teraz masz wolne to pora się nacieszyć weekendem więc nie będziesz wiedział co ze sobą zrobic ;p Ja akurat na ten weekend wyjechałem do warszawy na szkolenie ale też jakieś rozrywki po szkoleniu więc jest ciekawie.
sergiis





Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 10

Post2015-07-10, 20:32    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Ooo, też jestem za weekendem na wsi! Ale na takiej typowej wsi, znaczy bez blokowisk, placów zabaw z rozkrzyczanymi dzieciakami. Tylko Ty i natura... no i smród łajna z pól (niedługo chyba zaczyna się okres nawożenia). Tak, tak, zdecydowanie wieś! A jeśli ktoś ma możliwość, niech to będzie wieś angielska albo francuska (np. wiochy wokół Uchacq-et-Parentis).
Partyjkut





Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-13, 14:51    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Niedługo? chyba jeszcze z dwa miesiące do tego. Zboża ledwo dojrzewają więc chyba cię faktycznie fantazja poniosła ;p Wieś dobrym wyjściem na odpoczynek cisza spokój. Zgodzę się z tym w 100%. Ja tak raz do roku do mojej babci się wybieram by odpocząć Smile
Lakierobik





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-13, 20:32    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
W tym roku wyspa Fiji Very Happy na pewno się tam wybierzemy i na pewno tam polecimy. Zobaczymy co z tego będzie i zobaczymy jak to właśnie się zakończy Smile z żoną taki plan jest..czy go zrealizujemy to jeszcze do końca tego nie wiemy. Zaczekamy i wszystko się dowiemy Smile
superior





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-14, 22:06    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Ja ze swojej strony polecam Jure krakowsko-czestowchowską. W sam raz dla kogos kto lubi w miare aktywny wypoczynek. Mnóstwo pieknych widokow, zabytków, zamków. Miałam ze soba rower wiec sporo mozna bylo zwiedzać. Polecam serdecznie.
Swarnowy





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-14, 23:16    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Bardzo dobre miejsce, które testowałam ostatnio to dworek w Kiermusach. Jeżeli ktoś lubi miejsce, wyglądające jak szlachecki dworek, będzie zachwycony. Jedyne, co mi przeszkadzało, to bardzo skrzypiące podłogi i schody, ale miało to swój urok.
stachs





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-15, 10:35    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Pytanie - rzeka:-) na weekend to najlepiej tam gdzie najbliżej:-) nie wiem, jakie masz okolice, ale u nas na przyklad jest pełno jezior i lasów, wiec nawet na ognisko wieczorne lub biwak pod namiotami na jedna noc:-))))))
krajna15





Dołączył: 14 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-16, 13:50    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
miejsc w Polsce do zwiedzania czy np na weekendowy odpoczynek jest dużo. Wszystko zależy ile czasu chcemy spędzić w podróży i ile jesteśmy w stanie zapłacić za taki weekendowy wypad. Dla jednego mega relaksem będzie wypad pod namiot a dla innego Hotel ze Spa z 4 gwiazdkami minimum.
Bambukoor





Dołączył: 06 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-17, 01:25    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Lubię spędzać weekendy z rodziną gdzieś na odludziu, by się wyciszyć, spędzi ten czas RAZEM gdzie nikt nie będzie przeszkadzał, byle byśmy dobrze bawili się, jedli razem śniadania. Jak prawdziwa rodzina. Zatem mazury są dla nas najlepsze
przemo55





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-17, 07:19    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
spa jest bardzo dobrym sposobem na to, żeby się zrelaksować, nabrać energii na cały kolejny tydzień czy nawet miesiąc. Ostatnio byłam w spa w hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze. A jak jest piękna pogoda to można też sobie po plaży pospacerować. Jak dla mnie super pomysł na weekend.
kristian





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-21, 20:28    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Do kina;)))
Magic Mike XXL
Akcja "Magic Mike XXL" rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę — Magic Mike’a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością.
mogugan





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-22, 20:33    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
a na ten weekend wybieram się właściwie do karpacza długo się tam wybierałem ale jakoś czasu nie było a teraz mam czas więc chce troche pozwiedzać mam idealna pogodę podobno ma być taki cały tydzień więc tylko korzystać. Nie mam upatrzonego hotelu więc raczej spontan.
gienia86





Dołączył: 11 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 20:47    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Taa jest teraz Magic Mike ale ja nie idę na niego bo moja dziewczyna bedzie patrzyła tylko na gołe klaty Very Happy tak dla bezpieczeństwa na pewno pójdę sobie na film taki właśnie jak Anti-Man. Podobno są bardzo dobre efekty specjalne i podobno można to oglądać w technologii 3D czyli gruubo.
aniabania





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-24, 10:27    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Zależy jak lubisz spędzać wolny czas Wink Czy aktywnie czy raczej nie Wink W Polsce jest wiele fajnych miejsc, gdzie przyjemnie można spędzić weekend Wink Ze swojego doświadczenia polecam spędzić weekend w Krakowie Wink Kocham to miasto! Zawsze wracam tam, kiedy mam tylko trochę wolnego Wink
Strona główna forum » Hydepark » Dokąd na weekend?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm