pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Dokąd na weekend?

Dokąd na weekend?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Autor Wiadomość
gjermis





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-30, 22:37    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Ja na weekend polecam jedno z moich ulubionych miejsc -w którym jest zawsze spokój, ponieważ wciąż mało tam turystów – Beskid Mały. Jest to jednen z piękniejszych rejonów Małopolski, szczególnie urokliwy jest o tej porze roku, jesienią kiedy złocą się liście na drzewach. W okolicy znaleźć można również hotel na najwyższym poziomie
Reklamy
grexxit





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 3

Post2015-08-06, 12:34    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Dla mnie najlepsze są Tatry i morze. To idealne miejsce na weekendowy wypoczynek Dlatego staram się jak najczęściej odwiedzać te rejony Polski.
marcik





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-07, 11:28    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Ja polecam również Kotlinę Kłodzką jeżeli ktoś ma niedaleko, naprawdę warto, sam byłem w Stroniu Sląskim, świetnie przygotowane ścieżki rowerowe, mało turystów, świetne miejsce na chillout.
ten rejon jest zwany małymi Bieszczadami polecam bo warto ...
marcik





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-07, 11:32    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
na zrzucenie tłuszczu to jest dieta, trzeba wyliczyć wartości spożywcze, kalorie i tego się trzymać. Trening chaotyczny, jeśli wcześniej nic nie ćwiczyłeś to ja bym wziął na kilka tyg najpierw trening ACT, trening i ruch jest bardzo ważny ważne jest też regularne spożywanie posiłków
miniimali





Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-07, 18:43    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
W ubiegłym tygodniu wybrałem się do Francji na dłuższy weekend Smile Polecam wszystkim, kochającym podróże! To dość nieturystyczny kierunek, ale można naprawde dużo zwiedzić i zoabczyć . Wspaniała atmosfera, cudowne miejsce polecam wszystkim Smile
drachma





Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-07, 22:42    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Na romantyczny weekend polecam wybrać się nad polskie morze Szczególnie warto zatrzymać się w hotelu Grand Lubicz w Ustce. Jest położony nad samą plażą, widoki obłędne, a samo wnętrze hotelu równie piękne Byliśmy tam niedawno i na pewno jeszcze wrócimy.
Beghiot





Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-08-11, 08:20    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Cześć, chcieliśmy wyjechać z moim chłopakiem gdzieś na romantyczny weekend. Ale zupełnie nie mamy pomysłu gdzie. Mieszkamy niedaleko warszawy, więc łatwo nam się jest przemieszczać. Kasę też odłożyliśmy, więc nie powinniśmy mieć problemów... Możecie nam coś poradzić?
eryczek456





Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 3
Miasto: Warszawa

Post2015-08-17, 22:12    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
ktoś poleca Ustkę?
emanuels122





Dołączył: 26 Wrz 2015
Posty: 5
Miasto: Warszawa

Post2015-09-26, 09:53    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
polecam Zakopane Wink
walter





Dołączył: 17 Paź 2015
Posty: 7

Post2015-10-19, 18:37    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Witaj, moim zdaniem warto zdecydować się na hotele w karpaczu . Karpacz idealnie nadaje się na romantyczny wyjazd z narzeczonym lub narzeczoną, konferencje oraz szkolenie dla pracowników, wyjazd rodzinny bądź integracyjny. Warto skorzystać z usług hotelu Greno, bo mają naprawdę fajne spa. To świetna forma relaksu. Pierwszy raz korzystałem z usług tego hotelu w trakcie wyjazdu służbowego i standard pozytywnie mnie zaskoczył.
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2015-12-04, 03:13    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Podpowiem Wam, że jak wyjeżdżacie w podróż, to może Wam się przydać ta karta kredytowa http://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidualni/karty-kredytowe/visa-platinum Kasa zawsze się przyda w razie czego, a z tą kartą mamy ubezpieczenie podróżne.
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 146

Post2015-12-07, 22:04    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Wypłaty można realizować chyba korzystając z każdej karty np. visa. Nie jest potrzebna jakaś specjalna karta do tego. Teraz wypada dłuższy sylwester. Nawet tydzień wolnego, to można zaplanować coś dłuższego, a jak masz środki, to nawet rejs jachtem za granicą http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/
Elenka





Dołączył: 20 Sty 2016
Posty: 43

Post2016-01-22, 12:40    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Polecam zdecydowanie góry we francji Wink Drogie bilety lotnicze ale kiedyś trafiłam na https://www.fru.pl/
gdzie ceny niższe i to o wiele wiec szukałam w necie fru opinie etc i wszytsko pasowało także może cie gdzies lecieć i nie dużo zapłacić a wrażenia bezcenne Smile
Fazi





Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 59
Miasto: Katowice

Post2016-01-27, 14:11    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
duldy napisał:
Witajcie!

Szukam jakiegoś ciekawego miejsca na weekend. Znajomi polecili mi właśnie Chęciny, miejsce w którym znajdują się dwie ciekawe jaskinie - Piekło i Raj Właściwie to całkiem fajna opcja. Zastanawiam się, co jeszcze warto zwiedzić w pobliżu. Co polecacie?

Pozdrawiam Smile


Jak będziesz w Chęcinach to odwiedź Park Etnograficzny w Tokarni. Bardzo ciekawe miejsce.
voskowy88





Dołączył: 29 Sty 2016
Posty: 1

Post2016-01-29, 12:17    Dokąd na weekend? Odpowiedz z cytatem
Kocham góry, mogę śmiało powiedzieć, że jest tam wszystko co kocham Wink Zbieramy się grupą ok 8 osób i jedziemy do Zieleńca, zimą żeby pojeździć na nartach, a latem żeby pochodzić po górach - http://www.zieleniec.pl/. Polecam to miejsce, jest co robić Very Happy
Strona główna forum » Hydepark » Dokąd na weekend?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm