pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Dotacja unijne

Dotacja unijne

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ita55





Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 1

Post2015-08-23, 11:54    Dotacja unijne Odpowiedz z cytatem
Witam,

zakładam temat, ponieważ mam zamiar zacząć starać się o dotacje unijne na swoją firmę. Chciałabym abyście podpowiedzieli mi czy sama dam radę zdobyć takie dotacje czy lepiej skorzystać z pomocy firm, np. dotacje-exportgroup? Opiszcie swoje doświadczenia z dotacjami dla firm. Jest to proces trudny i długotrwały czy raczej do pokonania? Czekam na odpowiedzi.
Reklamy
daisy1114





Dołączył: 26 Sie 2015
Posty: 1

Post2015-08-26, 07:33    Dotacja unijne Odpowiedz z cytatem
Zdobycie dotacji unijnych nie jest łatwym procesem do przejścia samemu i jest długotrwały i w wielu przypadkach okazuje się nie możliwy do zrealizowania, o czym sama się przekonałam. Teraz wiem na pewno, że kolejne dotacje to tylko takie z firmą, znajomi polecają mi dotacje-exportgroup i bardzo chwalą tę firmę. Uczciwa i solidna co w tym przypadku bardzo się liczy. Można zapoznać się z ich ofertą na www.
Krakus





Dołączył: 02 Paź 2015
Posty: 5

Post2015-10-09, 13:48    Dotacja unijne Odpowiedz z cytatem
Zbawienne, ale również ciężko je zdobyć.
Nie bezpodstawnie mówi się, że aby uzyskać pieniądze, trzeba mieć pieniądze.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-06-19, 12:40    Dotacja unijne Odpowiedz z cytatem
Polecam usługi firmy https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dotacje-unijne/ która pomoże Ci w uzyskaniu dotacji i przejdzie razem z Tobą przez cały proces. Przy ocenie szans na dofinansowanie planowanych projektów należy zadać sobie kilka pytań. Wyzwaniem w tym procesie jest jednak umiejętność oceny własnego projektu pod kątem kryteriów wymaganych do spełnienia w odniesieniu do konkretnego programu. W ocenie takiej może pomóc doświadczony doradca, który jest w stanie bardziej obiektywnie ocenić kwalifikowalność projektu. Proces pozyskania dofinansowania z funduszy UE jest wieloetapowy. Doradztwo w pozyskiwaniu funduszy unijnych wymaga odpowiedniej wiedzy ekonomicznej, rozumienia celów biznesowych klienta, a równocześnie znajomości mechanizmów aplikowania o dotacje UE i doświadczenia w tym zakresie. Doradcy Crido Taxand posiadają wszystkie te umiejętności, dzięki czemu mogą wspierać zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw od momentu przygotowania analizy kwalifikowalności projektu poprzez przygotowanie wniosku aż po rozliczenie dotacji.
Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Dotacja unijne
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm