pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Dyskusje o pracy » Elektroniczny systemy czasu pracy

Elektroniczny systemy czasu pracy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomaszk





Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 4

Post2015-04-15, 10:24    Elektroniczny systemy czasu pracy Odpowiedz z cytatem
Jakie systemy rejestracji czasu pracy polecacie? Do tej pory obecność pracowników w mojej firmie była sprawdzana na podstawie list obecności dlatego zamierzam wprowadzić elektroniczny czytnik aby to usprawnić. Czy takie systemy się sprawdzają? Jak to wygląda u Was?
Reklamy
peper





Dołączył: 16 Kwi 2015
Posty: 2

Post2015-04-21, 11:30    Elektroniczny systemy czasu pracy Odpowiedz z cytatem
Najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w elektroniczne systemy z kartą magnetyczną.
pyccus





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-22, 07:53    Elektroniczny systemy czasu pracy Odpowiedz z cytatem
Takiego czytnika u mnie w robocie nie ma i nie chciałbym aby taki czytnik był. Jeśli już by się tak stało to ja bym się czuł bardzo inwigilowany i po prostu czułbym się cały czas prześladowany nawet przez mojego pracodawcę. Chcę mięć trochę prywatności w pracy.
rzeski





Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-27, 08:31    Elektroniczny systemy czasu pracy Odpowiedz z cytatem
Czytnik magnetyczny jest najlepszy. Dokładnie wtedy wiadomo o której godzinie pracownik przychodzi i wychodzi z pracy. Uważam, ze to najlepsze rozwiązanie i dzięki temu mamy pełny spis pracowników i ich godzin. Listy obecności się nie sprawdzają, bo pracownicy coraz częściej oszukują.
Strona główna forum » Dyskusje o pracy » Elektroniczny systemy czasu pracy
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm