pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kredyty » FIRMA Karta kredytowa czy limit w koncie?

FIRMA Karta kredytowa czy limit w koncie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2015-08-20, 11:42    FIRMA Karta kredytowa czy limit w koncie? Odpowiedz z cytatem
Chciałbym mieć dostęp do jakichś dodatkowych środków na bieżąco. Czasami trzeba coś kupić na szybko do firmy, nieprzewidziany wydatek itd., no wiecie o co chodzi. Nie mogę się zdecydować czy lepszy jest limit w koncie czy karta kredytowa. Z czego Wy korzystacie i jakie są Wasze opinie w tym temacie?
Reklamy
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2015-08-21, 07:56    FIRMA Karta kredytowa czy limit w koncie? Odpowiedz z cytatem
Ja wybrałam kartę kredytową bo rzadko zdarza się tak, że nie jestem w stanie spłacić czegoś przed końcem tego okresu bezodsetkowego, więc jestem na plus Smile Kartę mam w Idea Banku: http://www.ideabank.pl/program-idea-wolnosci-karta-kredytowa
IHF





Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 8

Post2015-08-21, 10:06    FIRMA Karta kredytowa czy limit w koncie? Odpowiedz z cytatem
Oprocentowanie podobne. Plus karty, że jak kolega powyżej pisze, jest okres bezoodsetkowy więc jeśli wiesz, że pożyczasz na krótki okres to chyba jednak więcej plusów ma karta.
Strona główna forum » Kredyty » FIRMA Karta kredytowa czy limit w koncie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm