pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Firma za granicą

Firma za granicą

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
farrownfarrow





Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 1

Post2016-02-09, 20:08    Firma za granicą Odpowiedz z cytatem
Witajcie, czy ktoś z użytkowników forum zarejestrował swoj biznes za granicą? Znalazłem oferte firmy http://financialrepublic.co.uk/ i bardzo mnie to zainteresowało. Co powiecie na ten temat?
Reklamy
Fazi





Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 59
Miasto: Katowice

Post2016-02-11, 17:48    Firma za granicą Odpowiedz z cytatem
Jeżeli będziesz prowadził firmę zagranicą, to tam ją rejestruj, ale jeżeli chcesz w Polsce prowadzić działalność, a rejestrować zagranicą, to ja bym się w coś takiego nie ładował.
tamara32





Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 60

Post2016-03-15, 06:01    Firma za granicą Odpowiedz z cytatem
A jeśli współpracujemy z firmami zagranicznymi to w jaki sposób przygotowywać zgodne z prawem dokumenty? Przydaje się zatrudnić kogoś takiego jak tu - tłumacz polsko niemiecki?
zader





Dołączył: 01 Kwi 2016
Posty: 1

Post2016-04-01, 14:42    Firma za granicą Odpowiedz z cytatem
a no właśnie my szukamy dobrego księgowego z Londynu, bo przenosimy właśnie działalność z PL do UK i chcemy żeby ktoś kumaty nam pomógł z dokumentacją itd. Znajomi nam mówili o takim biurze Emitax znacie ich może?
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Firma za granicą
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm