pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Firmy budowlane - Warszawa i okolice

Firmy budowlane - Warszawa i okolice

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2016-03-03, 12:37    Firmy budowlane - Warszawa i okolice Odpowiedz z cytatem
Poszukuję rzetelnych i solidnych firm budowlanych z Warszawy lub okolicy do budowy domu jednorodzinnego. Możecie polecić jakieś sprawdzone firmy?
Reklamy
iwonaa92





Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 123

Post2016-03-05, 11:57    Firmy budowlane - Warszawa i okolice Odpowiedz z cytatem
Od siebie mogę polecić firmę Cupriak Development http://cdevelopment.pl - w ubiegłym roku zajmowali się budową mojego parterowego domku do stanu deweloperskiego i współpraca przebiegała bardzo pomyślnie. Jakość wykonania mogę ocenić jako wysoką, wszystko odbyło się bez większych problemów i opóźnień.
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2016-03-11, 20:39    Firmy budowlane - Warszawa i okolice Odpowiedz z cytatem
A znacie firmy, które kładą piaskowiec? Na przykład na elewacje? Przydałby mi się jakiś solidny namiar.
inka28





Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 21

Post2016-04-15, 08:59    Firmy budowlane - Warszawa i okolice Odpowiedz z cytatem
jeżeli chodzi o izolacje pionowe to mogę poleci firmę Hydrostop, to firma z wieloletnim doświadczeniem, która na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, jak chcesz to wejdź sobie na Hydrostop3- zobacz projekty izolacji pionowych i wtedy będziesz miał wgląd na to czego dokonali do tej pory, jak dla mnie to firma godna polecenia
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-05-30, 18:23    Firmy budowlane - Warszawa i okolice Odpowiedz z cytatem
Firm tego typu jest dużo. A ofert jeszcze więcej bo dochodzą osoby prywatne. Jeśli chcesz wybrać dobrze i z głową to podpytaj w kilku miejscach. Tutaj http://polskiebudowlane.pl/uslugi-budowlano-remontowe-branza-20.html masz katalog firm remontowo-budowlanych. Zadzwoń do kilku i porównaj ceny i zakres usług.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-06-27, 23:43    Firmy budowlane - Warszawa i okolice Odpowiedz z cytatem
Jeżeli szukacie dobrej firmy budowlanej, zobaczcie sobie stronę http://www.ciechbud-dzialdowo.pl/ - ta firma dysponuje odpowiednią kadrą techniczno-inżynieryjną oraz dużym parkiem maszynowym, świadczą kompleksowe usługi. Wykonują zarówno budynki jednorodzinne, jak i obiekty przemysłowe.
magdan90





Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 88

Post2022-05-11, 14:13    Firmy budowlane - Warszawa i okolice Odpowiedz z cytatem
Podpinam się do pytania. Budowa domu i elewacja z cegły - kogo z Warszawy polecacie do tego typu prac?
Strona główna forum » Hydepark » Firmy budowlane - Warszawa i okolice
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm