pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Freelancing vs. praca na etacie

Freelancing vs. praca na etacie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
plastusik





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-28, 18:17    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Obstawiałabym freelancing, ale tylko pod jednym warunkiem: że w Twoim gospodarstwie domowym jest osoba, która pracuje na etacie Wink Niestety freelancing nie jest pewny, raz na wozie, raz pod wozem, a opłaty same się nie zrobią. Choć na pewno jest to bardzo wygodna forma zatrudnienia, ale na pewno wymagająca sporo samozaparcia i dyscypliny.
Reklamy
barzej66





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-01, 22:14    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Tak jak ktoś nie jest zdyscyplinowany to biada mu..Nie dotrzyma terminów nie wykona wszystkich zadań i będzie z nim krucho..W takiej formie zatrudnienia cały czas trzeba pracować i cały czas trzeba iść do przodu po swoje wyniki. Na etacie nie trzeba mieć tyle dyscypliny.
annot





Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-04, 11:59    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Pracowałem jako freelancer i nie chcę do tego wracać. Chyba się po prostu nie nadaje. Nastawiałem budzik na 7:30, żeby o 8 zacząć pracę, ale szła jedna drzemka za drugą. Teraz pracuje na etacie i czuje się lepiej. Chyba taki typ ze mnie po prostu.
Enio36





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-04, 18:10    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Tak na pewno jest z Ciebie typ takiego człowieka co woli być na bieżąco w pracy i nie chcę zbytnio robić rzeczy w domu. A u mnie to jest różnie bo albo robię robić w domu albo też lubię robić pracę gdzieś w firmie. TO jest u mnie wszystko w zależności od humoru i nastroju.
Balladyna





Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 5

Post2015-06-04, 18:37    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Ja stawiam na bezpieczeństwo. Myślę, że praca na etacie daje poczuje jakiegoś bezpieczeństwa i to bym wybrała. Wszystko zależy od Ciebie.
dziobak45





Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-06-06, 14:20    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Jeszcze nigdy nie pracowałem jako freelancer, więc ciężko mi to ocenić z mojej perspektywy. Na etacie nie jest źle, są momenty kiedy można wyluzować, a jako freelancer trzeba pracować non stop, żeby miec godne wynagrodzenie. Nikt takiej osobie nie zapłaci za pół godziny obijania się.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-06-07, 14:46    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Ani to ani to, wybrałem to - www.zrealizujmarzenie.webnode.com Czyli nic wielkiego, ot, wolność finansową. [ wielu pewnie nie wie co to jest ]
kristiano





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-06-08, 14:26    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Skąd mamy wiedzieć, ja to widzę i tak pierwszy raz a wy, który to już raz widzicie ? Bo mi się wydaję, że trzeba jednak się zastanowić mocno czy ktoś chce chodzić do pracy normalnej z urlopem i z wszystkimi dodatkoami czy ktoś nie chcę tego mieć i woli sobie normalnie pracować kiedy chce.
debomer





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-06-08, 19:25    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Przy odpowiedniej wysokości zarobków sama forma, na której opiera się wykonywana praca ma znaczenie drugorzędne. Niestety tzw. freelancing często wiąże się z pracą wyłącznie za efekty, a nie za poświęcony czas (stawka godzinowa). Oczywiście nie jest to zasada i np. w branży IT taka forma współpracy jest często wybierana.
OneDollar





Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 9

Post2015-06-08, 20:06    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Freelacne jest chyba tylko dobre na studiach jak się jeszcze ma jakie zajęcia dzienne. Jeśli się nie ma takich zajęć to wtedy właśnie się tego nie opłaca robić i po prostu wtedy już trzeba zupełnie co innego robić, szukać pracy tak bardziej na etacie.
olnok





Dołączył: 14 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-14, 12:09    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Ja pracuję na etacie i jest mi dobrze. Żona pracuje w domu i o ile zarabia dobrze, tak większość ludzi wokół niej mysli, że ona może robić wszystko na raz - sprzątać, gotować, prasować, robić zakupy, no bo "siedzi w domu". Tymczasem tak to nie wygląda, ale ludzie nie są w stanie tego zrozumieć.
ulopez





Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-16, 18:34    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Jestem freelancerem od lat i nigdy w życiu nie zamieniłbym tego na etat. Na początku mojej "kariery" pracowałem na etacie - nigdy więcej. Za siedzenie 8 godzin, czasem bezefektywnie nie ma sensu. Teraz pracuję 4 godziny dziennie i zarabiam podobnie.
basiak





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-17, 15:51    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Siedzisz tylko 4 godziny dziennie Very Happy ale to masz wtedy bite godziny bo w tym na pewno nie masz wyjścia do ubikacji ani żadnego porozmawiania przez telefon ? mi się wydaję, że ja bym wolał na etacie pracować ale pracą jako freelancera też bym jakoś nie pogardził.
zbrodnia





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-22, 13:52    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
A ja mam to i to Very Happy wiecie ile ja kasy wyciągam aż mi się w głowie nie mieści. Najbardziej uderzać musicie w branżę IT bo możecie dostawać kasę za zlecenia w firmie a dodatkowo możecie jeszcze dostawać wypłatę na swoim etacie w swojej to pracy. Przydać się to może.
jkustasik79





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-22, 16:34    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Witam, trzeba sobie zrobić za i przeciw i będziemy wiedzieć co jest lepsze praca na etacie to spokój ale nie daje rozwoju staje się monotonna a wręcz zabija nas jako ludzi, zaś freelancing to ryzyko.
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Freelancing vs. praca na etacie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm