pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Freelancing vs. praca na etacie

Freelancing vs. praca na etacie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Samsel





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-22, 21:40    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś nie ma możliwości pracy na cały etat to wtedy taki freelancing pozostaję jedyną opcją i jedyną słuszną. Czasem ciężko jest złapać jakąś firmę w której będzie można zostać na cały etat, zdarza się tak, że to mogą być spore koszty dla pracodawcy
Reklamy
Kolton





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-23, 12:00    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Praca na etacie jest o tyle wygodna, że siedzisz sobie na stołku a pracodawca a ciebie wszystkie finansowe sprawy załatwia. poza tym jest to praca pewna. Natomiast freelancerzy mają gorzej, gdyż muszą sami pozyskiwać sobie źródła pieniędzy, szukać sponsorów, na dodatek jednego dnia mogą mieć pracę a następnego już nie. To zależy od tego, czy ktoś da im zlecenie, czy nie.
marisch88





Dołączył: 24 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-24, 06:38    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich serdecznie . Jestem tutaj nowa. Ale na temat freelancingu sporo czytałam , zresztą sama nim teraz jestem . I prawda jest taka ,że wszystko ma swoje plusy i minusy . W przypadku freelancingu sami sobie narzucacie ile chcecie brać zleceń , kiedy sobie robicie wolne itd. Ale w większości porzypadków macie umowę o dzieło;/
Bastii





Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-30, 14:53    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Ja wolałabym pracę na etacie, ale nie mogę takiej znaleźć od ponad dwóch lat. Skazany jestem na własna działalność gospodarczą a to oznacza, że raz jest kasa a raz nie. Niestety, opłaty za prowadzenie działalności są stałe i niezmienne.
wszerad





Dołączył: 17 Gru 2015
Posty: 6

Post2015-12-22, 21:06    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
jak dla mnie praca stała jest dobra na sam początek kariery, bo wiadomo freelancerem nie zostaje się bez doświadczenia, bo raczej klienci Cię nie zatrudnią, także ja proponuję najpierw zdobyć jakieś ciekawe doświadczenie, w międzyczasie wykonywać dodatkowe zlecenia, a potem jeśli ma się ich dostateczną ilość to już całkowicie przenieść się na freelancering Smile przynajmniej nikt Tobą nie rządzi, a przy okazji możesz wykonywać zlecenia w każdej dogodnej chwili dla Ciebie, byleby były wykonane na czas Smile
Fazi





Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 59
Miasto: Katowice

Post2016-01-27, 15:40    Freelancing vs. praca na etacie Odpowiedz z cytatem
Prezes napisał:
Co waszym zdaniem jest lepsze praca na etacie czy też tzw. freelancing ? Gdybyście mogli wybierać na co byście stawiali ?


Pewnie, że jako freelancer. Nienormowany czas pracy, brak przełożonych, możliwość dobierania zleceń. Sam o czymś takim myślałem, ale to trzeba się specjalizować w jakiejś wąskiej dziedzinie, np. być programistą.
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Freelancing vs. praca na etacie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm