pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Gdzie jechac do pracy zagranice ?

Gdzie jechac do pracy zagranice ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2015-11-05, 10:53    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
Większość krajów na zachód i północ od Polski ma dobre warunki zatrudnienia. Od kilku osób słyszałam o Holandii , że tam warto wyemigrować. Mój dobry kolega był w pracy z agencją Voorneputten i mówił, że ma znaczenie z kim jedziesz w sensie z jakim pośrednikiem, bo oni oferują różne warunki dobrze jest trafić na uczciwą firmę jak ta Smile
Reklamy
DwieDyszki





Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 9

Post2015-11-05, 19:17    Gdzie jechac do pracy zagranice ? Odpowiedz z cytatem
Ja mogę podać tylko przykład mojego sąsiada, który pół roku temu wyjechał do Finlandii. W Polsce był stolarzem, zarabiał około 2000 zł. Zaczął szukać ofert w necie, szukał pół roku, aż znalazł ofertę w fabryce Mercedesa, jedynym warunkiem była znajomość języka, ale nie fińskiego, tylko angielskiego. Pojechał na kwalifikacje do Gdańska, zaliczył, wyjechał. Tam pracuje jako kierowca wózka widłowego, więc ze stolarką nie ma nic wspólnego i zarabia miesięcznie około 10-12 tys z nadgodzinami. I tyle w temacie życia w naszym pięknym kraju:-)
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Gdzie jechac do pracy zagranice ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm