pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Gdzie kupić elementy do łazienki?

Gdzie kupić elementy do łazienki?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
aniabania





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-08-12, 18:18    Gdzie kupić elementy do łazienki? Odpowiedz z cytatem
Pojawiła się konieczność zakupu kilku elementów do instalacji sanitarnych, w tym na przykład zaworów, termostatów, baterii łazienkowych oraz grzejników do łazienki. Szczerze mówiąc nie narzekam na nadmiar czasu, więc nie sądzę, żeby jeżdżenie po sklepach i szukanie odpowiednich produktów byłoby najlepszym pomysłem. Nastawiam się raczej na zamówienie wszystkiego przez internet. Czy mógłby mi ktoś polecić jakieś sprawdzone sklepy internetowe z takim asortymentem? Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś sugestie.
Reklamy
wirginia





Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-12, 19:29    Gdzie kupić elementy do łazienki? Odpowiedz z cytatem
Witaj niestety jestem jedyna osoba w domu, która akurat tymi rzeczami się nie interesuje. Niestety nie mam sprawdzonego sklepu w sieci. Myślę, że przez wyszukiwarkę na pewno coś znajdziesz. Porównaj ceny i rozeznaj się. Powodzenia.
utopia





Dołączył: 05 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-08-13, 12:37    Gdzie kupić elementy do łazienki? Odpowiedz z cytatem
wszystko zależy od tego w jakiej cenie chcesz zawory, termostaty, baterie łazienkowe czy grzejniki do łazienki, według mnie powinnaś zamówić wszystko z jednego konkretnego sklepu, ponieważ zazwyczaj ceny poszczególnych rzeczy się nie różnią aż tak, żeby opłacało się za wysyłkę płacić dwa razy Smile poszukaj sklepów w internecie, ja niestety też nie szukałam takich rzeczy ostatnio...
Swarnowy





Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-08-13, 23:10    Gdzie kupić elementy do łazienki? Odpowiedz z cytatem
Miałem podobny problem z zaworami i termostatami nie wiedziałem czym się różnią pytałem się hydraulików profesjkonalistów aż znalazłem konkretną stronę na ten temat i też sklep dzięki któremu zakupiłem sobie to co potrzebowałem http://pgi.com.pl wybór jest bardzo duży i doradztwo też polecam!
bryngiert





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-08-15, 14:14    Gdzie kupić elementy do łazienki? Odpowiedz z cytatem
Termostaty i zawory przez Internet zamawiać jeszcze można, bo to ma konkretne wymiary i wygląd się nie liczy, ale baterie do umywalek to pofatygowałabym się, by zobaczyć w sklepie Wink Jak duże jest słuchawka, czy łatwo się reguluje strumień wody, czy dobrze się prezentuje na umywalce - na zdjęciach w Internecie tego nie widać. Później taki sprzęt ma być na lata, więc trzeba wybrać ładny, a nie jest to bardzo czasochłonne Wink
eryczek456





Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 3
Miasto: Warszawa

Post2015-08-17, 22:12    Gdzie kupić elementy do łazienki? Odpowiedz z cytatem
polecam jysk lub mrówka
emanuels122





Dołączył: 26 Wrz 2015
Posty: 5
Miasto: Warszawa

Post2015-09-26, 09:51    Gdzie kupić elementy do łazienki? Odpowiedz z cytatem
allegro lub sklepy stacjonarne
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2015-09-27, 15:53    Gdzie kupić elementy do łazienki? Odpowiedz z cytatem
Wszystko jest na 100% w Castoramie. Ja tam robiłem zakupy i teraz uczę się jak podłączyć kabinę prysznicową. Wygram z nią!
Dagmar





Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 1
Miasto: Wrocław

Post2015-10-08, 07:04    Gdzie kupić elementy do łazienki? Odpowiedz z cytatem
Castorama albo Obi. Najlepiej, jak udasz się tam osobiście i od razu poprosić kogoś z obsługi o pomoc. Na pewno doradzą Ci dobrze.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2015-10-14, 08:33    Gdzie kupić elementy do łazienki? Odpowiedz z cytatem
Kupowałem w OBI. A oświetlenie, i elementy wykończeniowe ścian http://homebook.pl/tapeta-szara przez homebooka.
Samulka





Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 4

Post2015-11-02, 02:50    Gdzie kupić elementy do łazienki? Odpowiedz z cytatem
Proszę http://armaturawodna.pl/hydrauliczne/uchwyty-wannowe Tu przykład uchwytów, ale na tej stronie jest mnóstwo rzeczy do łazienki. Moja ukochana strona Razz
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 146

Post2015-11-03, 22:28    Gdzie kupić elementy do łazienki? Odpowiedz z cytatem
Tutaj masz opisane jak wybrać baterię prysznicową http://www.budujesz.pl/wiadomosc/jak-wybrac-baterie-prysznicowa/20/ Może się przyda.
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2015-11-19, 21:44    Gdzie kupić elementy do łazienki? Odpowiedz z cytatem
Zadbaj o taką podłogę, która będzie łatwa w utrzymaniu czystości, bo grzybica stóp czyha... I to nie żart.
Manitko





Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 6

Post2015-11-20, 11:12    Gdzie kupić elementy do łazienki? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się że chyba najlepiej takie rzeczy możesz kupić w sklepach markowych na internecie. Jeżeli znajdziesz trochę czasu możesz jechać do castoramy czy też ikeai i nakupować czego potrzebujesz jak już tak bardzo nie masz czasu no to chyba pozostaje ci na necie trochę poszperać ja tam mało kupuje takich rzeczy przez internet ponieważ wole zdecydowanie jechac zobaczyc jak to wygląda czy jest to sens kupować dany przedmiot itp itd.
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-12-01, 18:03    Gdzie kupić elementy do łazienki? Odpowiedz z cytatem
W Mrówce niedawno były promocje.
Strona główna forum » Hydepark » Gdzie kupić elementy do łazienki?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm