pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Gdzie szukać pracy ?

Gdzie szukać pracy ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-02-19, 19:44    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Szukać pracy zawsze warto , jednak to stały nędzny grosz. A w między czasie warto tez zarabiać, aby bezczynnie nie siedzieć. Polecam moją firmę - www.lavylitesbiznes.webnode.com Jakby co to pomagam skutecznie. [ 609583837 ]
Reklamy
Jawysiadam





Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 8

Post2015-03-28, 19:15    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Poważnie pomagasz czy tak tylko jakoś się reklamujesz? To jak się z Tobą skontaktować..Bo ja mam pewien biznes w planie..Konkretnie tutaj na forum nie będę mówił ale tak tylko nadmienię iż chciałbym założyć swój sklep internetowy na razie bez placówki stacjonarnej.


Szukasz pomysłu na spędzanie wolnego czasu w sposób kreatywny? Wejdź na tego bloga http://ostrowskihenryk.bugs3.com/ i znajdź całą masę ciekawych pomysłów!

Ostatnio zmieniony przez Jawysiadam dnia 2015-05-29, 10:42, w całości zmieniany 1 raz
Domaszka





Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-04-07, 16:22    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
To nieźle to sobie wykombinowałeś..Chociaż jak chcesz założyć sobie coś swojego to się musisz zastanowić czy chciałbyś już całe życie być przywiązany do czegoś takiego właśnie jak swoja własna firma, która będzie ona u Ciebie po prostu tak związana 24 godziny z TObą...



Szukasz nowinek technologicznych, internetowych czy elektronicznych? Wejdź na tego bloga http://www.multitech.ownlog.com/ i dowiedz się wielu ciekawostek!

Ostatnio zmieniony przez Domaszka dnia 2015-05-26, 15:19, w całości zmieniany 1 raz
dzierski





Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 7

Post2015-04-08, 13:17    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Własna firma czasem przekleństwo a czasem zbawienie..Ja bym nie chciał mieć swojej firmy bo to byłby wielki taki dla mnie kłopot z tego względu iż nawet na urlopie musiałbym myśleć o pracy i tak cały czas przecież niestety.. Jak się pracuję na etacie to jest o wiele lepiej bo po prostu przepracuję się swoje 8 godzin i jest super


Potrzebne są Ci tłumaczenia tekstów ? Kliknij w odnośnik i zapoznaj sie z naszą bardzo atrakcyjną ofertą!

Ostatnio zmieniony przez dzierski dnia 2015-05-29, 17:00, w całości zmieniany 1 raz
bienkas





Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-04-10, 06:59    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Nie ograniczałbym się do przeglądania ofert pracy wyłączenie na portalach z ogłoszeniami. Warto też samodzielnie przeglądać strony internetowe firm. Większość z nich ma zakładki typu "Kariera" lub "Praca", w których umieszczane są aktualne oferty zatrudnienia.


Prowadzisz firmę transportową? Nie wiesz jak sprawnie zaplanować transport różnych towarów z firmy i do firmy? Wejdź na https://logistykaa.wordpress.com/ i sprawdź jak możemy Ci pomóc

Ostatnio zmieniony przez bienkas dnia 2015-06-23, 14:45, w całości zmieniany 1 raz
Euroszek





Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 3
Miasto: Lublin

Post2015-04-13, 09:56    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
w internecie tylko na zaufanych stronach szukaj pracy za granicą
gurgii





Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-13, 11:01    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej pracy szukać gdzieś sobie na necie : ) nie widzę innej opcji, teraz zresztą jak się idzie do jakiejś firmy
to oni już dosłownie wymagają coś takiego by im wysłać od razu swoje CV prosto na adres firmowy. Już teraz
nie ma czegoś takiego, że się idzie do zakładu i zostawia się CV napisane długopisem..Teraz już jak ktoś nie ma internetu
i nie umie korzystać z kompa to jest kaleką : (


Lubisz stylowe ubrania i buty? Jeśli tak, to ten blog http://www.krainabutow.vum.pl/ dla Ciebie idealne! Wejdź, a nie pożałujesz!

Ostatnio zmieniony przez gurgii dnia 2015-06-02, 19:12, w całości zmieniany 1 raz
karcikuta





Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-21, 11:59    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Taa tak jest wtedy kaleką ale co zrobisz jak nic nie zrobisz przecież..Teraz jak ktoś nie ma kompa i nie umie korzystać z neta to zdecydownaie po prostu musi się tylko czekać w PUP i czekać aż za niego jakoś urzędnik wszystko wykona i jakoś tak zrobi..


Zapraszam też wszystkie panie do zapoznania się z artykułem http://pelnialuksusu.blogx.pl/2015/01/25/czy-maxi-jest-dla-ciebie/ jest to artykuł dla pań które dbają o siebie i swój wyglad a przy okazji sa uprzedzone do długich sukienek

Ostatnio zmieniony przez karcikuta dnia 2015-06-22, 13:03, w całości zmieniany 1 raz
Dolores





Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 9

Post2015-04-25, 16:39    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Szukanie pracy w internecie na pracuj pl czy innych tego typów stronach warte uwagi i skuteczne dostajesz non stop jakiś mail z polecanym przez nich firmą wysyłasz CV LM i czekasz. Ewentualnie na własną rękę pytać kolegów, gdzie pracują czy, by wam tam pracy nie znaleźli.



Po wszystkie interesujące informacje i porady zapraszam na tego bloga: http://zaradnastudentka.yolasite.com/, nie zawiedziecie się!!!

Ostatnio zmieniony przez Dolores dnia 2015-06-13, 11:29, w całości zmieniany 1 raz
monika35





Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 8
Miasto: Zielona Góra

Post2015-05-05, 08:02    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Tak zdecydowanie, trzeba pytać wśród znajomych czy oni by czasem nie słyszeli o jakiejś robocie. Smile Właśnie ten sposób do dzisiaj zostaje uznawany za najlepszy, bo jak się jest przez kogoś poleconym to wtedy o wiele łatwiej można znaleźć pracę i nie trzeba się nawet zamartwiać tym, że jej nie będzie. Z czasem jak się w branży trochę pracuję to się wyrabiają znajomości i jest łatwiej.


Masz mieszkanie, ale zastanawiasz się nad tym, czy wynajęcie go to dobra opcja? Boisz się niepewnych lokatorów? Przekonaj się z http://ryneknieruchomoscipl.blog.pl/2015/04/21/mieszkanie-na-wynajem-jakie-wiaze-sie-z-nim-ryzyko/, że wynajmowanie to dobry wybór.

Ostatnio zmieniony przez monika35 dnia 2015-07-01, 19:49, w całości zmieniany 1 raz
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-05-05, 16:39    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Praca staje się dobrem. I jak jej nie masz jest nie ciekawie. Ja dorabiam i to skutecznie. Można dorabiać i szukać pracy, chociaż w tym co ja działam to zapewnia bardzo dobre dochody, pomagam skutecznie na starcie - www.zdrowiebiznesnalata.webnode.com Na stronie tel. więc czytaj i dzwoń a doradzę co i jak.
FED01





Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-05, 21:06    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Gdzie szukać pracy a mozę gdzie nie szukać pracy - chyba nie warto w urzędzie jesli chce sie ambitnej ale z drugiej strony jak ktos chce jakąś pracę to tam znajdzie - a jeśli szukac ambitnej to mysle ze warto pracowac za darmo nawet na praktykach byle nie cały rok darmowo


Teraz już i tak czas najwyższy na jakieś tapety..Nie do końca wiesz jakie to wybrać i nie możesz się na jakieś jedne zdecydować http://joannamroz.bugs3.com/2015/04/pora-na-tapety/ Blog Ci to rozjaśni.

Ostatnio zmieniony przez FED01 dnia 2015-07-01, 14:27, w całości zmieniany 1 raz
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-05-06, 17:07    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
I dla pewności. Z zasady pracy na etat w necie się nie znajdzie. Znajdzie się za to wszelkie formy dorabiania. Sporo z nich jest bardzo dobrych.
Grupix





Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-05-10, 14:45    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
No cóż, trzeba się rozglądać. Szukać ogłoszeń, pytać znajomych. Ja np chodziłam na rachunkowość do szkoły policealnej i tam poznałam koleżankę, której teściowa ma swoje biuro rachunkowe. Jak tylko się zwolniło u niej miejsce, dała mi znać i fajną pracę dostałam.
debomer





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-21, 17:15    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Pracy można szukać za pośrednictwem portali społecznościowych. Na facebooku można znaleźć sporą liczbę grup poświęconych szukaniu pracy w danej branży, w danym mieście, kraju lub regionie. Oprócz tego niektóre firmy na swoich oficjalnych profilach zamieszczają od czasu do czasu ogłoszenia dotyczące otwartych stanowisk.
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Gdzie szukać pracy ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm