pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Gdzie szukać pracy ?

Gdzie szukać pracy ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Autor Wiadomość
Samsel





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-22, 21:40    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Nie ograniczałbym się do przeglądania ofert pracy wyłączenie na portalach z ogłoszeniami. Warto też samodzielnie przeglądać strony internetowe firm. Większość z nich ma zakładki typu "Kariera" lub "Praca", w których umieszczane są aktualne oferty zatrudnienia.
Reklamy
mesariusz





Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-06, 16:29    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Witam, pracę najlepiej szukać po przez kontakty face to face, chodzenie po firmach, zagadywanie, drugi sposób to Internet ale to każdy korzysta i wszyscy widzą te same oferty pracy.
Jurasic





Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-09, 22:10    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Proces szukania pracy, to również bardzo ciężkie zajęcie, chyba o wiele bardziej pracochłonne nawet i czasochłonne, no i oczywiście bardziej stresogenne, niż późniejsza praca właściwa, a to dlatego, że jeżeli naprawdę chcemy znaleźć w miarę szybko pracę musimy jej po prostu szukać WSZĘDZIE.
tellority





Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 3

Post2015-08-10, 19:06    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Witaj szczerze mówiąc rynek pracy to jedna wielka ściema. Niby jest tak wiele ofert pracy, a generalnie nie ma nic. Generalnie oferty są wszędzie. W sieci, w prasie, w UP nawet w wielu sklepach. Tylko nie widać realności tych ofert.
Zamilk





Dołączył: 16 Sie 2015
Posty: 1

Post2015-08-16, 19:32    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Tak jak już tu wiele osób doradzało: najlepiej szukać na wszystkie możliwe sposoby. Jak szukałam pracy w Szczecinie, to chodziłam po galeriach/po sklepach i sprawdzałam, czy nie wiszą ogłoszenia o pracę. Samemu też roznosiłam CV.. No i w sieci na portalach sprawdzałam oferty (praca Szczecin) - po dwóch miesiącach już pracowałam Wink Powodzenia!
aartur88





Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 2
Miasto: Rzeszów

Post2015-08-28, 13:37    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Najszybciej można znaleźć pracę na portalach rekrutacyjnych i w agencjach pracy, ale dobrym pomysłem są też targi pracy, czy szukanie ofert bezpośrednio na stronach internetowych pracodawców. Osoby z wykształceniem mogą dodatkowo poszukać ofert pracy w biurach karier szkół wyższych.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2015-08-29, 16:20    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
A może nie pracy a zarobków ? Konkretnych i na lata. www.zrealizujmarzenie.webnode.com w podstronie - Dla inwestora. [ 4 oferty ]
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2015-09-10, 18:56    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o prace za granicą to na pewno Eurokontakt, ponieważ u nich nie ma wałków i faktycznie jak jest powiedziane ile dostaniesz to tyle dostaniesz. Byłem w Niemczech z nimi i praca opłaciła mi sie bardzo, dużo bardziej niż w Polsce kilka miechów.
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2015-11-05, 10:49    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Warto wymieniać się kontaktami, robić sieć znajomości i informacji, ale poza tym wszystkim lepiej odwiedzać strony z ofertami. Kiedyś znajomy powiedział mi o pracy którą zdobył dzięki agencji Eurokontakt więc zacząłem szukać u nich na stronie czegoś, co mi odpowiada. Pracę dostałem a koledze postawiłem piwo, bo mi podpowiedział. Smile
Marrecku





Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 1

Post2015-11-20, 10:53    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Ja tez przegladalem ogłoszenia o pracę w internecie, bo tam jednak ofert jest naprawde duzo, wiec mozna znalezc cos indywidualnie pod swoje zainteresowania. Pozdrawiam
kasiasty





Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 15

Post2015-11-24, 21:22    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Dokładnie internet chyba jest najlepszym sposobem na znalezienie pracy. Jest sporo serwisów z ogłoszeniami z pracą. Na portalach społecznościowych też można znaleźć ciekawe oferty. Warto też popytać znajomych. Ja mam ofertę stażu http://www.laboratorium-kariery.pl/ . Szukają studentów i absolwentów po biotechnologii, chemii i biologii.
zerzewski





Dołączył: 24 Lis 2015
Posty: 3

Post2015-11-26, 08:50    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Generalnie najlepiej szukać wszędzie gdzie tylko jest możliwość znalezienia pracy:)
majeranus





Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 10
Miasto: Rzeszów

Post2015-12-04, 17:10    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
polecam wysyłanie CV do firm które nawet nie rekrutują, ale są w zasięgu naszej okolicy Wink
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2015-12-07, 04:24    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Szukajcie pracy bezpośrednio w interesujących Was firmach. Mój brat tak zrobił, skończył studia energetyczne i chciał pracować w tej firmie http://zpue.pl/ Na ich stronie znalazł parę ofert i się udało.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-12-25, 12:52    Gdzie szukać pracy ? Odpowiedz z cytatem
Warto założyć też konto w LinkedIn.
Strona główna forum » Praca - dyskusje ogólne » Gdzie szukać pracy ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm