pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Ubezpieczenia » Gdzie ubezpieczyć dom ?

Gdzie ubezpieczyć dom ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2014-03-03, 09:39    Gdzie ubezpieczyć dom ? Odpowiedz z cytatem
Witam,

Muszę szybko ubezpieczyć dom. Może znacie jakąs dobra firme, bo niestety nie mam czasu szukac, czytac o wszystkich ofertach. Jaka jest najlepsza sprawdzona firma na rynku ? Wielkie dzieki za pomoc.
Reklamy
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2014-03-07, 11:48    Gdzie ubezpieczyć dom ? Odpowiedz z cytatem
Słyszałem dobre opinie o Allianz.
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2014-03-21, 08:37    Gdzie ubezpieczyć dom ? Odpowiedz z cytatem
Sprawdź ofertę Hestii i Warty.
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2014-04-02, 22:20    Gdzie ubezpieczyć dom ? Odpowiedz z cytatem
A co myslicie o PZU ?
kebrtyk





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-22, 19:42    Gdzie ubezpieczyć dom ? Odpowiedz z cytatem
Warta jest do niczego..Na pewno będzie lepiej skorzystać z czegoś takiego jak oferta Hestii. Warto będzie bo to jest dobre ubezpieczenie i to takie ubezpieczenie, że o nic nie trzeba się nawet martwić. Jeśli mi ktoś nie wierzy to trudno. Ja mam i naprawdę zadowolony jestem.
Bastyliaa





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-23, 21:25    Gdzie ubezpieczyć dom ? Odpowiedz z cytatem
PZU jest najlepsze czy to w ubezpieczaniu domu czy to w ubezpieczaniu samochoudu. Na pewno się spisuję znakomicie i na pewno się spisuję bardzo rewelacyjnie. Sam posiadam i ubezpieczenie na dom oraz posiadam ubezpieczenie świetne na samochód w tej firmie. Chwalę to sobie.
latrulal





Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 3

Post2015-08-11, 10:25    Gdzie ubezpieczyć dom ? Odpowiedz z cytatem
Witaj ja korzystam z PZU. Ubezpieczam tam wszystko. Może warto abyś skorzystał z ich ofert. Udaj się do placówki i sprawa załatwiona.
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2015-09-14, 19:00    Gdzie ubezpieczyć dom ? Odpowiedz z cytatem
Ja bym się ubezpieczyła w Liberty https://www.lu.pl/ Aktualnie kończę studia, za 2 miesiące się bronię i wtedy zamierzam iść na swoje i właśnie już rozglądam się za dobrymi ubezpieczycielami. Liberty zmiata konkurencję.
perfekto


Opel
Astra

Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 8
Miasto: Kraków

Post2015-09-22, 17:48    Gdzie ubezpieczyć dom ? Odpowiedz z cytatem
Polecam ubezpieczenie w generali. Sama mam i naprawdę chwalę sobie.
michalina77





Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 7

Post2015-11-14, 16:46    Gdzie ubezpieczyć dom ? Odpowiedz z cytatem
Troszkę z innej beczki. Ja zastanawiam się nad ubezpieczeniem ale mieszkania... No i nie wiem na co zwrócić uwagę szukając ubezpieczyciela... Wiem, że warto poczytać OWU, żeby wiedzieć jakie zdarzenia podlegają ewentualnemu odszkodowaniu.
A co dalej?
Chciałabym też, żeby ubezpieczony był sprzęt, czy ktoś w takiej sytuacji przychodzi, spisuje to co "cenne", jakoś wycenia, etc? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie wskazówki Wink
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-02-09, 14:12    Gdzie ubezpieczyć dom ? Odpowiedz z cytatem
Nie ważne, czy chcesz ubezpieczyć dom, czy mieszkanie, bo przynajmniej w większości przypadków jest to takie samo ubezpieczenie. Ogólne warunki ubezpieczeń nie tylko warto, ale powinno się przeczytać, bo przecież musisz wiedzieć od czego jesteś ubezpieczony. Jeśli chcesz wykupić sobie dobre ubezpieczenie, to polecam ubezpieczenia od Towarzystwa Ubezpieczeniowego Gothaer, którego ofertę znajdziesz tu https://www.gothaer.pl/ . W przypadku ubezpieczenia domu/mieszkania do obowiązkowych przedmiotów ubezpieczenia wliczają się stałe elementy wnętrz, ruchomości domowe i Assistance domowy. Możesz sobie również dokupić dodatkowe przedmioty w postaci budynku gospodarczego, szyb, kosztu wynajmu lokalu zastępczego. Polisa ubezpieczeniowa zawierana jest na okres roku lub dwóch lat, a wysokość rocznej składki ubezpieczeniowej zaczyna się już od 75złotych. Ogromną zaletą Gothaer jest to, że nie wyklucza stref powodziowych, co jest rzadkością u innych ubezpieczycieli.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2017-02-25, 22:53    Gdzie ubezpieczyć dom ? Odpowiedz z cytatem
Co do ubezpieczenia domu czy mieszkania to jednak ważna sprawa. Ostatnio gdzie nie słyszę to coś się dzieje. Znajomej niedawno rura pękła i miała niezłą powódź w domu gdyby nie ubezpieczenie to kiepsko by bidulka miała. Wiem,że fajne opcje ma firma http://www.compensa.pl może trzeba u nich sprawdzić.
malkontentis





Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 96

Post2022-08-01, 19:29    Gdzie ubezpieczyć dom ? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to moim zdaniem, wiele przydatnych informacji na temat różnorodnych ubezpieczeń od agencji ubezpieczeniowych można znaleźć na stronie tego portalu https://superpolisa.pl/partner/ergo-hestia/ . Jeżeli jeszcze nie znacie tego miejsca, to koniecznie sobie tam zerknijcie w wolnej chwili
Strona główna forum » Ubezpieczenia » Gdzie ubezpieczyć dom ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm