pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Gdzie zorganizować konferencje Poznań

Gdzie zorganizować konferencje Poznań

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
marekbanicki





Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 1

Post2014-08-21, 07:53    Gdzie zorganizować konferencje Poznań Odpowiedz z cytatem
Witam,

Jestem organizatorem konferencji "Jak inwestować w lokaty" i poszukuję sali w Poznaniu.

Konferencja będzie trwała dwa dni, zatem konieczne jest aby był to hotel, który zapewni możliwość noclegu dla ok. 60 osób.

Czy ktoś z Was miał do czynienia z takim przedsięwzięciem i może polecić jakiś obiekt?



Z góry dziękuję za pomoc.
Reklamy
Motofan





Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 10

Post2014-08-25, 09:23    Gdzie zorganizować konferencje Poznań Odpowiedz z cytatem
Szukaj jakiegos hotelu z dobrym dojazdem ( czyli najlepiej przy autostradzie )
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2014-10-06, 11:32    Gdzie zorganizować konferencje Poznań Odpowiedz z cytatem
Moze agroturystyka ?
Klaudia





Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 9

Post2015-09-23, 18:38    Gdzie zorganizować konferencje Poznań Odpowiedz z cytatem
Witaj generalnie miejsc jest wiele. Wszystko zależy od tego na ile osób ta konferencja i jakie to ma być pomieszczenie. Mogę zaproponować Ci skorzystanie ze strony http://www.vimaroffice.pl Firma ta wynajmuje biura na różne potrzeby firmowe. Powodzenia.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Gdzie zorganizować konferencje Poznań
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm