pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem?

Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
majmusik





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-22, 14:05    Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem? Odpowiedz z cytatem
Witajcie! Niedługo wybieram się na kilka dni do Francji na sfinalizowanie bardzo ważnej transakcji pieniężnej. Lot mam na początku sierpnia z lotniska Modlin i zastanawiam się , gdzie mógłbym zostawić auto na kilka dni przy lotnisku. Czy są tam jakieś parkingi w rozsądnych cenach za dobę czy raczej nie koniecznie? Ile może kosztować doba na parkingu strzeżonym przy lotnisku? Może ktoś korzystał z tej opcji? Zostawiłbym auto u znajomych pod blokiem, ale jakoś się obawiam i raczej wolałbym, żeby moje auto było w jakimś bezpiecznym miejscu:)
Reklamy
srejmaniak





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-24, 21:41    Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem? Odpowiedz z cytatem
Przy lotnisku w Modlinie są strzeżone parkingi co ogromnie ułatwi Ci sprawę. Przyjeżdżasz na lotnisko, zostawiasz samochód, a po powrocie czeka on na Ciebie i nie musisz nikogo prosić o podwózkę.
A co jest chyba najważniejsze nie musisz korzystać z drogiej taksówki, ani czekać na autobus Wink.
Plus masz pewność, że auto będzie tam jeszcze stało jak wrócisz Wink
Fida





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-27, 00:53    Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem? Odpowiedz z cytatem
Dokładnie tak, jak pisze mój przedmówca Wink Na lotnisku Modlin znajduje się strzeżony parking, który wbrew pozorom nie jest taki drogi Wink Jeśli jesteś zainteresowany tą opcją, polecam wejść na stronę lotniska - tam wszelkie informacje są jasno i klarownie opisane - http://modlinparking.pl/ Wink Pozostawiasz auto na czas podróży i wracasz ze świadomością, że na pewno ono tam na Ciebie czeka Razz

Ostatnio zmieniony przez Fida dnia 2015-07-30, 10:58, w całości zmieniany 1 raz
malutka.natalia





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-27, 11:55    Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem? Odpowiedz z cytatem
Parking przy lotnisku to najlepsza opcja, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ale będziesz musiała dość szybko się rozejrzeć, bo teraz jest sezon i nie wiem, jak sytuacja z wolnymi miejscami będzie się przedstawiała...(( Moi znajomi akurat w Modlinie tez auto zostawiali i mieli jeszcze taki bajer, że za darmo ich z tego parkingu na lotnisko przywieźli:-)
Sobolek





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-27, 13:43    Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem? Odpowiedz z cytatem
parkingi przy lotnisku są. Jak z cenami to musisz sobie poszukać na stronach. Może i znajdziesz na stronie lotniska cenę parkingu. A tak żartem powiem Ci że u mnie pod blokiem zostawienie auta jest bezpieczne ponieważ mam dużo starszych babć tzw. moherów w oknach które lubią "podziwiać okolice"
majmusik





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-27, 15:28    Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem? Odpowiedz z cytatem
A jak dotrzeć z parkingu na lotnisko, bo raczej pod samym lotniskiem parkingu nie znajdę i jakoś z walizkami będę musiał się transportować na miejsce docelowe;/ Czy ktoś wie, czy właściciele parkingów oferują może podwózkę na lotnisko i odbierają po powrocie człowieka, czy niestety nie ma tak dobrze? Czy ktoś się może orientuje, jakie mogą być ceny parkingów o tej porze, bo w sumie mamy sezon turystyczny i nie wiem czy będzie jakieś miejsce gdzieś?
Karol234





Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 6

Post2015-10-28, 19:26    Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem? Odpowiedz z cytatem
Ten parking, o którym wcześniej była mowa - http://modlinparking.pl/parking/ - oferuje wszystko, o czym napisałaś. My na początku tego miesiąca mieliśmy służbową podróż i zostawiliśmy auta właśnie na tym parkingu, na Modlinie i byliśmy bardzo zadowoleni:-) Nie dość, że auta były dopilnowane, to jeszcze mogliśmy się na miejscu przespać, a nie wracać od razu po podróży... Polecam z czystym sumieniem ten parking, pełen profesjonalizm i spokojna głowa. Ceny promocyjne:-)
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2015-10-29, 10:57    Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem? Odpowiedz z cytatem
Wstaw do komisu, za opłatą przypilnują Smile
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 146

Post2015-11-03, 22:27    Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej wybrać strzeżony parking. Przy lotniskach z reguł takie są.
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-12-01, 18:07    Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem? Odpowiedz z cytatem
Nadzór nadzorowi nie równy.
majeranus





Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 10
Miasto: Rzeszów

Post2015-12-03, 20:20    Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem? Odpowiedz z cytatem
polecam strzeżone parkingi lub parkingi przy lotniskach
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2015-12-31, 05:09    Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem? Odpowiedz z cytatem
W mojej okolicy parking strzeżony pod chmurką 15 zł za dobę.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-01-25, 16:25    Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem? Odpowiedz z cytatem
Przestałam jeździć na lotnisko autem i mam problem z głowy. Mam świetne połączenia busem z Łodzi do Centrum Warszawy https://www.modlinbus.pl/strony/page/lodz_warszawa_pkin , zwykle nocuje i lecę pierwszym lotem do Londynu. Warunki w busie komfortowe, szybko i na czas docieram tam, gdzie mi pasuje. Wiem, że jeżdżą z różnych miejsc w Polsce, także bezpośrednio na lotnisko Modlin.
ernest33





Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 6

Post2016-01-27, 12:09    Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem? Odpowiedz z cytatem
Ja także stawiam na http://modlinparking.pl - miałem do czynienia z obsługą tego parkingu i byłem mega zaskoczony, jak wszystko sprawnie, kulturalnie i łatwo poszło. Autko dopilnowane, parking super strzeżony, wszystko na poziomie - dowóz na lotnisko gratis, możliwość noclegu - europejski poziom:-) nie myślałem podczas wyjazdu ani razu o tym, czy mój samochód jest bezpieczny:-) Ja także polecam ten parking:-)
Fazi





Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 59
Miasto: Katowice

Post2016-01-27, 13:21    Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem? Odpowiedz z cytatem
Niedaleko Modlina jest kilka parkingów strzeżonych, więc nie powinno być problemów.
Strona główna forum » Hydepark » Gdzie zostawić auto na kilka dni pod nadzorem?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm