pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Nieruchomości » Grunty rolne - opłaca się inwestować czy nie?

Grunty rolne - opłaca się inwestować czy nie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2017-02-07, 00:47    Grunty rolne - opłaca się inwestować czy nie? Odpowiedz z cytatem
Co sądzicie o inwestowaniu w grunt rolne, czy w dzisiejszych czasach jest to opłacalne? Czy grunty mogą przynieść dobre dochody w przypadku przekształcenia w działki budowlane?
Reklamy
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2017-02-14, 21:57    Grunty rolne - opłaca się inwestować czy nie? Odpowiedz z cytatem
Może nie jest to tak popularna forma inwestowania pieniędzy, ale jak człowiek zna się na rzeczy, to wydaje mi się, że warto. Może jest tu ktoś kto zdecydował się w ten sposób pomnażać oszczędności? W sumie jestem ciekawy, jak to wszystko przebiega, czy trudno jest przekształcić działkę rolną na budowlaną?
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2017-09-12, 16:59    Grunty rolne - opłaca się inwestować czy nie? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem w grunty inwestycje warto inwestować. http://wealth.pl/inwestycje-alternatywne/inwestycje-ziemskie . Inwestycja godna uwagi, nie droga , a w przyszłości może być nie wiarygodnie cenna. Wiele osób tak inwestuje.
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 145

Post2017-09-20, 20:08    Grunty rolne - opłaca się inwestować czy nie? Odpowiedz z cytatem
Czy będzie, to zależy. Trzeba najpierw ocenić ryzyko inwestycji.
Strona główna forum » Nieruchomości » Grunty rolne - opłaca się inwestować czy nie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm