pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Hurtowy zakup odzieży przez internet?

Hurtowy zakup odzieży przez internet?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Aidanna





Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-18, 09:44    Hurtowy zakup odzieży przez internet? Odpowiedz z cytatem
Witam, w mojej okolicy jest hurtownia odzieży, w której czasem można dostać naprawdę dobre jakościowo ubrania w bardzo rozsądnej cenie, ale niestety wybór jest dosyć ograniczony. Zastanawiam się czy tego typu hurtownie prowadzą też sprzedaż drogą internetową? Chodzi mi o spis rzeczy, które mają na sprzedaż (zdjęcia, rozmiary itp.) oraz możliwość złożenia zamówienia. Wydaje mi się, że hurtownia internetowa odzieży to dosyć dobry pomysł, ale nie wiem czy na rynku jest wiele takich działalności. Znacie jakieś?
Reklamy
bombiacz





Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-19, 18:57    Hurtowy zakup odzieży przez internet? Odpowiedz z cytatem
Też o takich hurtowniach jak ta http://www.hurtowniamegabrand.pl/ słyszałem i sam się zastanawiałem, czy nie lepiej robic w nich zakupów. coraz mniej jestem zadowolony z cen oraz wykonania ubran, ktore zwykle kupuje w sieciowkach. chcialbym sprobowac czegos innego. dlatego podlaczam sie do pytania wyzej. czy ktos ma cos sprawdzonego?

Ostatnio zmieniony przez bombiacz dnia 2015-05-07, 09:41, w całości zmieniany 1 raz
Grupix





Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-20, 10:05    Hurtowy zakup odzieży przez internet? Odpowiedz z cytatem
Witam, generalnie nie słyszałem o takich hartowniach w internecie. Natomiast fajny to pomysł na działalność gospodarczą. tylko musisz wiedzieć skąd takie ciuszki sprowadzać. Poszukaj w internecie jakiegoś info. Może coś wpadnie CI do głowy.
Aidanna





Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-22, 16:27    Hurtowy zakup odzieży przez internet? Odpowiedz z cytatem
Mało jest takich hurtowni internetowych sama kiedyś szukałam ale wieje optymizmem z tej branży bo co raz więcej firm otwiera takie działalności tym bardziej że ludzie dużo kupują przez internet jest to dla nich tanie i wygodnie. Osobiście kupuje w tej hurtowni wolka24.pl jet duży wybór niskie ceny i szybka wysyłka. Polecam bo naprawdę warto są inne ale ten akurat mam najbardziej sprawdzony.
Poznaniak





Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 11

Post2015-04-23, 11:32    Hurtowy zakup odzieży przez internet? Odpowiedz z cytatem
Grupix napisał:
Witam, generalnie nie słyszałem o takich hartowniach w internecie. Natomiast fajny to pomysł na działalność gospodarczą. tylko musisz wiedzieć skąd takie ciuszki sprowadzać. Poszukaj w internecie jakiegoś info. Może coś wpadnie CI do głowy.
Hurtownie internetowe to tak naprawdę żadna nowość, ponieważ takich hurtowni jest naprawdę dość dużo, choć jakość ubrań oferowanych przez takie hurtownie ma sporo do życzenia, dlatego naprawdę trzeba zwracać uwagę na skład materiałowy produktów, bo jest to bardzo ważne. Poza tym ja polecam kupować w outletach, kupowanie w sieciówkach to niestety spory wydatek i lepiej oszczędzaćSmile
Greta





Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-05, 22:16    Hurtowy zakup odzieży przez internet? Odpowiedz z cytatem
myśle ze mimo wszystko warto próbować znaleźć coś przez internet - ja rozumiem ze nie kazdy musi szukać cos taniego dla siebie ale internet zaoszczedza nie tylko pieniądze ale także jakze cenny czas..
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2015-10-29, 11:06    Hurtowy zakup odzieży przez internet? Odpowiedz z cytatem
Uwaga na promocje w hurtowniach obuwia. Często się zdarza, że są to stare i przecenione kolekcje, zorientuj się jakie są nowe fasony i trendy w butach zimowych męskich zanim kupisz je do swojego sklepu. Nie modne ciężko ci będzie sprzedać.
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2015-11-01, 12:23    Hurtowy zakup odzieży przez internet? Odpowiedz z cytatem
Ja nie potrzebuję takich hurtowni. Mam swoje ulubione sklepy, a mąż ubrania kupuje głównie tutaj http://zawszemodni.pl/produkty/komplety-odziezy-meskiej Hurtownia raczej nie kojarzy mi się z modą.
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-11-01, 19:56    Hurtowy zakup odzieży przez internet? Odpowiedz z cytatem
Trzeba się tylko upewnić, że nie kupujesz byle czego.
mentos





Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 2

Post2015-12-03, 00:20    Hurtowy zakup odzieży przez internet? Odpowiedz z cytatem
ja niesety nie jestem ufna co do kupowania przez internet mam swój ulubiony sklep z ciuchami i tam zawsze chodze często są promocję gorzej z czasem
mick





Dołączył: 31 Gru 2015
Posty: 88

Post2015-12-31, 05:10    Hurtowy zakup odzieży przez internet? Odpowiedz z cytatem
Trzeba uważać, żeby nie naciąć się przy kupowaniu hurtowych ilości.
edgarr89





Dołączył: 30 Sty 2016
Posty: 103

Post2016-06-18, 12:27    Hurtowy zakup odzieży przez internet? Odpowiedz z cytatem
Internetowe hurtownie odzieży oferują większy wybór ubrań i często dużo niższe ceny, a jako, że dostawy przy większych zamówieniach są darmowe, to moim zdaniem bardziej opłaca się zamówić odzież do sklepu przez internet (spory wybór mają m.in. w http://wolka-24.pl), niż w tradycyjnej hurtowni.
morelo9





Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 1

Post2016-08-25, 13:33    Hurtowy zakup odzieży przez internet? Odpowiedz z cytatem
To zależy....inni prowadzą sklep internetowy a inni nie, np. z mojego miasta hurtownia z ubraniami roboczymi nie prowadzi sklepu interentowego, ale można obejrzeć ubrania na stronie i złożyć zamówienie mailowo.
Strona główna forum » Hydepark » Hurtowy zakup odzieży przez internet?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm