pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Impreza integracyjna dla firmy

Impreza integracyjna dla firmy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
karo90





Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 118

Post2016-02-18, 15:06    Impreza integracyjna dla firmy Odpowiedz z cytatem
Siemka, zastanawiamy się nad zorganizowaniem imprezy integracyjnej. Możecie polecić nam coś w tym zakresie? Chodzi o Warszawę.
Reklamy
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-04-11, 12:10    Impreza integracyjna dla firmy Odpowiedz z cytatem
A może zorganizuj coś na terenie swojej firmy? Nie każdy lubi takie wychodzenie. Fajnym rozwiązaniem może być być zorganizowanie firmowych rozgrywek w Gamesball http://www.gamesball.pl/ . Taką grę możesz wypożyczyć i wykorzystać do zorganizowania turnieju. Fajna nagroda z pewnością zmobilizuje graczy i zintegruje pracowników podczas wspólnej walki o zwycięstwo.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-04-14, 08:47    Impreza integracyjna dla firmy Odpowiedz z cytatem
Ten Gamesball, który proponuje kaska to według mnie świetna opcja. Pozwala na wewnętrzną integrację i wprowadzenie nutki rywalizacji. W knajpach różnie bywa - a w końcu to ma integroweać pracowników. Dlatego Gamesball, dobry catering i coś do picia - i dobra zabawa gwarantowana. Dobrze też, że grę można wypożyczyć, chociaż gdyby takie rozgrywki organizowane były ze dwa razy w roku to może stałyby się firmową tradycją? Smile
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2018-04-12, 11:34    Impreza integracyjna dla firmy Odpowiedz z cytatem
W przyszłym miesiącu startujemy z comiesięcznymi imprezami integracyjnymi, które będą odbywac sie w biurze. Nie mamy potrzeby wychodzenia do lokali, bo mamy duże biuro a w nim piłkarzyki, ping ponga, projektor i konsole. Chcę na takie imprezy kupowac pracownikom zdrowe przekąski, żeby nie zajadali się chipsami i zastanawiam się nad kupowaniem im orzechów z oferty https://ebakalland.pl/pestki-dyni.html . Myślicie, że spodoba im się to?
marekmaro





Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 4

Post2019-10-28, 15:56    Impreza integracyjna dla firmy Odpowiedz z cytatem
Fajnym pomysłem może być gra miejska, w poprzedniej pracy mieliśmy coś takiego i było mega. Później kolacja i %%% w knajpie
patrycjakonieczna1





Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 4

Post2020-10-02, 18:39    Impreza integracyjna dla firmy Odpowiedz z cytatem
a ja bym zrobiła coś poza Warszawą, to oklepane miejsce
Strona główna forum » Marketing, reklama » Impreza integracyjna dla firmy
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm