pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » E-biznes » Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie?

Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
ksaweryM





Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 3

Post2015-06-18, 22:37    Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie? Odpowiedz z cytatem
Otwieram sklep internetowy. Mam dość sporo produktów i zstanawia mnie, czy mogę kopiować ich opis. Czytałem, że nie jest to najlepsze praktyka. Pytanie tylko czy rzeczywiście aż tak bardzo zaszkodzi stronie. Narazie nie jestem w stanie zrobić indywidualnych opisów do każdego produktu. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
Reklamy
Robotocki





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-06-22, 22:34    Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie? Odpowiedz z cytatem
Kopie treści, czyli tzw. duplicate content niezbyt pozytywnie wpływa na ocenę strony przez wyszukiwarkę. Spróbuj stworzyć opisy, które będzie łatwo edytować, tzn. podstawiać dane danego modelu/rodzaju. Wtedy będziesz miał pewność, że będą się różnić, a praca będzie mniej. A jeśli masz kopiować, to może na razie lepiej pozostaw niektóre produkty bez opisu Wink Polecam poczytać więcej o duplicate content, podrzucam ci przykładowy artykuł http://www.ksiegapozycjonera.pl/czy-duplikaty-tresci-wplyna-negatywnie-na-pozycje-twojej-strony/
bober





Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 3

Post2015-06-23, 13:32    Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie? Odpowiedz z cytatem
jak to mówią content is the king, dlatego treść jest bardzo ważna, ale wystarczy trochę poczytać na temat tekstów synonimicznych, czy spinowych, czy bóg jeden wie jak je nazywają teraz Wink.
KarolMC





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-06-25, 20:33    Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie? Odpowiedz z cytatem
Popieram Wink Skoro treść jest królem, to wstyd króla kopiować Wink Wystarczy trochę dobrych chęci i raz dwa poprzerabiasz teksty, które już masz, tworząc opisy dla kolejnych produktów. Wystarczy znaleźć jakiś dobry wzór, który będzie pasował Smile Jeśli chodzi o same treści, to oprócz ich nie kopiowania pamiętaj też o prawidłowym formacie. Poczytaj więcej tutaj: http://www.ksiegapozycjonera.pl/najlepsze-sposoby-na-optymalizacje-tresci-twojej-witryny-czy-znasz-je-wszystkie/ Jak robisz coś od zera, to warto od razu zrobić to porządnie Smile
felek5020





Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 1
Miasto: Szczecin

Post2015-07-02, 10:11    Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie? Odpowiedz z cytatem
Treść jest ważna , nie trzeba bardzo profesjonalnie pisać, ale starać się żeby nie kopiować kropkę w kropkę.
Yo_anna





Dołączył: 21 Cze 2015
Posty: 5

Post2015-07-03, 06:25    Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie? Odpowiedz z cytatem
W 100% zgadzam się z powyższym Smile Często wystarczy po prostu drobne przeredagowanie, użycie synonimów słów w oryginalnym tekście. Ale ja również polecam zastanowienie się nad tym, które z informacji w opisach produktów są faktycznie przydatne użytkownikowi. Czasem, zamiast pisać zawiłe specyfikacje pełne niezrozumiałych słów można napisać coś, co od razu wskaże na jakąś korzyść. Np. "sukienka wykonana z materiału x i y, domieszka z, symbol AAA" lepiej będzie odebrane w formie "sukienka wykonana z materiału ładnie przylegającego do ciała, podkreślającego kształt" - to oczywiście nie jest najbardziej trafny przykład, ale wiadomo, o co chodzi Wink
majnikson





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-23, 13:16    Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie? Odpowiedz z cytatem
Hmm jak ważna ? Według mnie ona jest najważniejsza. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że to dzięki niej użytkownicy wiedzą czy mają na daną stronę wchodzić czy na tą stronę nie mają wchodzić. Prosta sprawa człowieku. Nie możesz zapominać, że trzeba na stronie podawać kluczowe info.
Maltek





Dołączył: 09 Sie 2015
Posty: 10
Miasto: Rzeszów

Post2015-08-09, 12:14    Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie? Odpowiedz z cytatem
nie zaszkodzi, a Ty możesz dopisać jakieś zdanie i tyle ;p
hubba





Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 4

Post2015-08-11, 16:22    Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie? Odpowiedz z cytatem
według przysłowia jak Cię widzą tak Cię piszą. Podobnie jest ze stroną. Potencjalni klient wchodzi na Twoją stronę i widzi błędy na niej to go odrzuci. Również jak strona będzie słabo wyglądać to też go zniechęci
alfred





Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 5

Post2015-09-16, 18:43    Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie? Odpowiedz z cytatem
Unikalne opisy dla produktów w sklepie internetowym są istotne chociażby z punktu widzenia pozycjonowania strony w wynikach wyszukiwania. Wiele sklepów internetowych zaniedbuje ten element, a to duży błąd. Poza kwestią SEO dobry opis produktu zwiększa szansę na sprzedanie danego towaru. Myślę, że oprócz samej treści dosyć istotne jest formatowanie - pogrubienia kluczowych fraz, wypunktowanie odpowiednich elementów itp. Warto się do tego przyłożyć, na pewno czas poświęcony na przygotowanie porządnych opisów nie będzie czasem straconym.
Manor





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 36

Post2015-09-30, 13:19    Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie? Odpowiedz z cytatem
Treść to chyba jest najważniejsza, bo to ona przyciąga czytelników. A opisy lepiej pisać samodzielnie.
Franio





Dołączył: 10 Gru 2015
Posty: 6

Post2015-12-11, 13:06    Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie? Odpowiedz z cytatem
ciężko jest zrobić unikatowe opisy produktów jak się ma ten sam produkt tylko w innym kolorze lub rozmiarze. Ale trzeba próbować. Najważniejsze jest aby opis był w miarę konkretny do danego produktu. Każdy z nas jest klientem i nigdy nie chce nam się czytać długich opisów.
Mikki





Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 6

Post2016-01-13, 17:21    Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie? Odpowiedz z cytatem
na pewno trzeba kopiować z głową treść aby nie powielać błędów z tekstu powiedzmy oryginalnego. Również trzeba sprawdzić czy ma się zgodę na kopiowanie treści nie zawsze można tak dobrowolnie kopiować sobie teksty czy zdjęcia. Zanim zaczniesz kopiować upewnij się czy możesz.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2016-01-16, 11:05    Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie? Odpowiedz z cytatem
Strony - to przede wszystkim odpowiednie treści. Konkretne i sprawdzone. Mam kilkanaście swych stron. Wszystkie o zarabianiu. Pamiętajcie aby przedstawiać wyłącznie sprawdzone i pewne oferty, czy informacje.
karik





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 118

Post2016-01-17, 21:56    Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie? Odpowiedz z cytatem
Wszystkie treści powinny być unikalne, nie należy ich kopiować, to wpływa negatywnie na pozycjonowanie, z tego co się orientuję.
Strona główna forum » E-biznes » Jak bardzo ważna jest jakość treści stronie?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm